تفکر جانبی در بورس

@tafakorjanbi1398

سیگنالی بورس

نوع کانال

سیگنالی بورس

رتبه تریدر

بر اساس بازدهی ماهانه

عملکرد تریدر

بازدهی
ماهانه

0.0%

بازدهی
سه ماهه

0%

بازدهی
شش ماهه

0.0%

افت سرمایه

-16.6%

قدرت تحلیل

0.0%

ریسک

0.0%

عملکرد تریدر را به اشتراک بگذارید.

نظرات کاربران سهمتو

نظرات کاربران سهمتو در مورد تریدر
@ تفکر جانبی در بورس

0%
0%
نظر شما چیست؟

عملکرد تریدر

تعداد اعضای کانال تلگرام

7.4K

میانگین بازدید روزانه

8.3K

میانگین تعداد سیگنال روزانه

11

متوسط

قوی

ضعیف

میزان اشتیاق کاربران به تحلیل‌های تریدر

نحوه محاسبه :

میانگین بازدید روزانه

تعداد اعضای کانال تلگرام

سیگنال تریدرها

فیلتر
بزودی
آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:7.4K
2560001

✍️ در کنار تمام چیزهایی که در ذم تحرکات اخیر خاندان پهلوی گفتیم، از یک حقیقت نمی‌توان گذشت و آن اینکه #فرح_پهلوی، شهبانوی سابق، به خودی خود و در نوع خود انسانی بسیار ارزشمند و باعث و بانی بسیاری از رویدادهای چشمگیر فرهنگی و هنری مدرن و معاصر ایران بوده و به هیچ روی نمی‌توان نقش مثبت او را در تکوین ایران مدرن نادیده گرفت. جالب است که بدانید همین جامه‌ی زیبایی که بانو فرح در این پرتره به تن دارد در کنار جامه‌های زیبای دیگری که #کیوان_خسروانی (معمار و طراح لباس) برای او طراحی کرده بود و او در آیین‌های رسمی به تن می‌کرد، حاصل کار صنعتگران گمنامی بود که در گوشه‌وکنار ایران به سوزن‌دوزی، گلابتون‌دوزی و ... مشغول بودند. هدف خسروانی و همراهی فرح در همین یک مورد باعث شد که بار دیگر صنایع دستی ارزشمند و رو به‌ فراموشی ایران زنده شود و جان تازه‌ای بگیرد. و بیشتر اینکه، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، تئاتر شهر، تالار رودکی، موزه‌ هنرهای معاصر، موزه فرش، موسیقی مقامی و صدها اثر ارزشمند دیگر به اهتمام و پیگیری همین زن فرهیخته در ایران پا گرفتند.

@tafakorjanbi1398

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:7.4K
2560000

✍️ تمام توهمات و تحرکات اخیر خانواده‌ی #پهلوی و هواداران آن‌ها در داخل و خارج از ایران را در همین توئیت و به ویژه بخش زیرخط‌دار آن می‌توان دید:

«شاه که مشخصه. ولیعهد هم که تعیین شده. قانون اساسی هم که حتما نوشته شده. پست‌های مهم هم که احتمالا تقسیم شده. فقط مونده یکی جمهوری اسلامی رو بندازه. به این میگن پیشرفت اپوزیسیونی بعد از ۴۰ سال.»

@tafakorjanbi1398

نمایش بیشتر

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:7.4K

✍️ دوستانی که احیانا تردید دارند و زحمت یک جستجوی ساده را در گوگل به خود https://sahmeto.com/coins/XEM' target='_blank'>نمی‌دهند، درباره‌ی هویت #وهب_متقی‌نیا، پسر سردار #حسین_همدانی به لینک زیر مراجعه بفرمایند:

https://www.yjc.news/fa/amp/news/6705365

درباره‌ی انتصاب او به ریاست هیئت‌مدیره‌ی بانک کشاورزی در بهمن‌ماه ۱۴۰۰ هم به لینک زیر (سایت بانک کشاورزی) مراجعه شود:

https://www.bki.ir/news/https://sahmeto.com/coins/AR' target='_blank'>articleType/ArticleView/https://sahmeto.com/coins/AR' target='_blank'>articleId/29567/%D8%B1%D9%8A%DB%8C%D8%B3-%D8%AC%D8%AF%DB%8C%D8%AF-%D9%87%DB%8C%D8%A7%D8%AA-%D9%85%D8%AF%DB%8C%D8%B1%D9%87-%D8%A8%D8%A7%D9%86%DA%A9-%DA%A9%D8%B4%D8%A7%D9%88%D8%B1%D8%B2%DB%8C-%D8%A7%D9%86%D8%AA%D8%AE%D8%A7%D8%A8-%D8%B4%D8%AF

@tafakorjanbi1398

نمایش بیشتر

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:7.4K

✍️ اگر به خاطر دوستان مانده باشد، دیروز و در یادداشت فوق (👆) از عمق تاریک و تلخ واقعیت امروز نوشتیم که اگر ملت ایران بتوانند منافع جمعی را بر منافع فردی ترجیح بدهند، ایران به جمع کشورهای مترقی دنیا می‌پیوندد. با این مقدمه، شاید اظهارِ عریان و ناگهانِ برخی مطالب نه به صلاح باشد و نه قابل پذیرش برای برخی از دوستان. اما به رغم این واقعیت، ناگزیریم به یک مورد اشاره کنیم و آن اینکه اگر بنا به دلایلی که قابل بازگو کردن نباشد، روزگاری نام ادمین این کانال بر زبان #فرح_پهلوی، شهبانوی سابق ایران آمده باشد و آن‌هم به ستایش و قدردانی، باز هم ایراد و انتقاد به تکرار ایده‌ی سلطنت و سلطنت‌طلبی را ناشی از عقده‌ها و عقاید شخصی ما می‌دانید؟! اینجاست که باید دوباره یادآوری کنیم برای آزادی این مملکت، هرچند نه به کام ما و فقط برای آیندگان، باید از منافع شخصی خود گذشت و به منافع جمعی اندیشید.

@tafakorjanbi1398

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:7.4K

✍️ اگر آرای نظرسنجی فوق (👆) تا همین‌جا قابل اتکا باشد، طرفداران سلطنت حتی از حکومت منفور جمهوری اسلامی هم شکست خورده‌اند! در ضمن این نظرسنجی پیشنهاد چند روز پیش یکی از دوستان همراه بود. همان دوستی که همراه با چند تن از دوستان هم‌فکر خود (سلطنت‌خواه)، انواع تهمت‌ها را، از جیره‌خواری خاتمی بگیر تا عشق به جمهوری اسلامی، به ما زده‌اند!

@tafakorjanbi1398

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:7.4K
2559807

✍️ «دیکتاتورها با این نوع توهم زندگی می‌کنند، اخراج می‌شوند و در نوستالوژی بازگشت می‌میرند. اما هیچ‌گاه نمی‌توانند از دیوار توهمی که چاپلوسان و متملقان می‌سازند، عبور کنند. همچنان‌که درسی هستند برای تمامی آنانی که با کلمات انتزاعی چون "مردم" و "ایران" جمله‌سازی می‌کنند.»/یک کاربر توئیتر

@tafakorjanbi1398

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:7.4K
2559314

✍️ این‌ هم از فرزند ۴۰ ساله‌ی سردار #حسین_همدانی، که با روی کار آمدن دولت انقلابی و انتصابی اقلیت، مزد رشادت‌های بابا در تهران و سوریه را گرفته و با نام «وهب متقی‌نیا» از بهمن‌ماه ۱۴۰۰ به ریاست هیئت‌مدیره بانک کشاورزی منصوب شده است!

#حکومت_هزارفامیل

@tafakorjanbi1398

نمایش بیشتر

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:7.4K
2559102

📍 #طنز

✍️ نتیجه‌ی احیای #برجام در دولت رئیسی و میل به مهاجرت معکوس ایرانیان!! 😄

@tafakorjanbi1398

نمایش بیشتر

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:7.4K

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:7.4K

✍️ به شخصه از نزدیک با سلطنت‌طلب‌ها زیاد برخورد داشته‌ام. باور کنید جز خودشان، هیچ‌کس را داخل آدم حساب نمی‌کنند. یک مشت دایناسورِ دگم، متوهم و ازخود‌راضی هستند. تا نبینید، باور نمی‌کنید. این درست که از آخوندها بدتان می‌آید، ولی دلیل نمی‌شود که فریب آن‌ها را بخورید. ما به آزادی احتیاج داریم. نه به علی و ولی و رضا و مجتبی!

@tafakorjanbi1398

سامانه هوشمند سهمتو پیام‌های تمام کانال‌های بورسی تلگرام را جمع‌آوری می‌کند و با استفاده از هوش مصنوعی سیگنال‌های خرید و فروش هر کانال شناسایی و بازدهی سبد سهامی معرفی شده توسط هر کانال را محاسبه می‌کند و بر اساس پارامترهایی مثل بازدهی ماهانه سبد پیشنهادی کانال، قدرت تحلیلگر و میزان ریسکی که تحلیلگر برای سیگنال‌های خود ارائه می‌کند، آن‌ها را رتبه‌بندی می‌کند. سهم‌های معرفی شده توسط سهمتو معمولا در کوتاه مدت سود مناسبی را به سرمایه‌گذار می‌رساند اما سهمتو هیچگونه مسئولیتی درمورد نماد های معرفی شده ندارد چرا که این سهم‌ها بر اساس اطلاعات برامده از شبکه اجتماعی معرفی می‌شود و سهمتو هیچ داده‌ای به محتوای شبکه اجتماعی اضافه یا کم نمی‌کند. سهمتو بر اساس مشخصات هر نماد از قبیل جذابیت خرید و فروش، ریسک سرمایه گذاری و شاخص ترس و طمع و پارامترهای دیگر مانند: تازگی سیگنال‌ها و اعتبار کانال‌ها که همگی براساس محتوای پیام های منتشر شده در کانال‌های بورسی هستند، بهترین نمادها را در صفحه سیگنال معرفی می‌کند.


نصب سریع اپلیکیشن:

خرید اشتراک
 • افزونه سهمتو
  افزونه سهمتو افزونه سهمتو ابزاری رایگان است که بر روی مرورگر کروم نصب می شود و اطلاعات جذابی برای تحلیل سهام بر اساس اطلاعات شبکه‌ اجتماعی می دهد. برای دریافت رایگان افزونه سهمتو میتوانید به اینجا مراجعه کنید:
  چرا باید افزونه سهمتو را نصب کنید؟ صرفه جویی در زمان تحلیل تلگرام در یک نگاه تکمیل سایت های بورسی
  بیشتر بخوانید:
  افزونه بورسی سهمتو: کل تلگرام در یک نگاه
  با افزونه بورس سهمتو، سه بعدی تحلیل کن!
 • سوالات متداول

  سایت سهمتو اطلاعات کانال های شبکه اجتماعی مانند تلگرام را جمع آوری می کند و بر اساس سیگنال های خرید و فروشی که هر تریدر برای سهام بورسی مانند:شستا وخودرو وخساپا وفملی وشبندر وشپنا و ارزهای دیجیتال مانندبیت کوین ,اتریوم ,کاردانو ,شیبا، و... صادر میکند، آنها را رتبه بندی میکند.

  1- بیت کوین چیست؟

  بیت کوین (bitcoin) پول مجازی بر پایه بلاچین است که به پادشاه ارزهای دیجیتال هم معروف است. بیت کوین (BTC) تاریخچه دور و درازی دارد که می توانید در (این بخش ) بخوانید.

  2- قیمت روز بیت کوین چقدر است؟

  در حال حاضر قیمت هر بیت کوین به تتر (tether) و تومان را می توانید از صفحه اختصاصی سهمتو بیت کوین مطلع شوید.

  3- شاخص ترس و طمع بیت کوین امروز چیست و در چه حالتی قرار دارد؟

  شاخص ترس و طمع بیت کوین به شما کمک می کند برای معامله بهتر تصمیم گیری کنید و مقدار را می توانید از صفحه اختصاصی سهمتو بیت کوین مطلع شوید.

  4- سود روزانه بیت کوین چیست و چقدر می باشد؟

  درصد تغییرات قیمت لحظه ای بیت کوین نسبت به دیروز را سود روزانه می گویند که می توانید سود روزانه را از صفحه اختصاصی سهمتو مطلع شوید.

  5- بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری چه ارز دیجیتالی است؟

  در صفحه سیگنال ها در سهمتو می‌توانید بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری را مشاهده کنید.

  6- بهترین تریدر ارز دیجیتال کیست؟ و چه عملکردی دارد؟

  در صفحه برترین تریدرها در سهمتو می‌توانید بهترین تریدر ارز دیجیتال را شناسایی کنید و در صفحه اختصاصی آن عملکرد تریدر نیز مشخص است.

  7- اخبار فوری ارزهای دیجیتال را چگونه پیدا کنیم؟

  در صفحه هر ارز دیجیتال مانندبیت کوین ,اتریوم ،کاردانو ، سولاناشیبا... می‌توانید به سرعت تمام اخبار مرتبط با هر ارز دیجیتال را مشاهده کنید.

  8-چگونه در ارز دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟

  برای سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال می توانید با استفاده روش غیر مستقیمکپی ترید کارخودتون را شروع کنید و اولین بیت کوین و یا هر ارز دیجیتال دیگه‌ای را با کمک تریدرهای حرفه ای بخرید.

  9- برای خرید بیت کوین از کجا شروع کنیم؟

  برای خرید اولین بیت کوین خود باید در یکی از صرافی های ایرانی و خارجیثبت نام کنید و از آنجا اولین بیت کوین خود را بخرید. همچنین شما در بخش سهام بورسی سهمتو می توانید: سیگنال خرید و تحلیل شستا،سیگنال خرید و تحلیل شپنا، سیگنال خرید و تحلیل شبندر، سیگنال خرید و تحلیل ذوب، سیگنال خرید و تحلیل لپارس، سیگنال خرید و تحلیل انرژی 3، سیگنال خرید و تحلیل خودرو، سیگنال خرید و تحلیل خساپا و سهم های دیگر مثل خبهمن، فمراد، شتران، غدام، خگستر را ببینید.

  10- افزونه بورس سهمتو چیست؟

  برای خرید اولین بیت کوین خود باید در یکی از صرافی های ایرانی و خارجیافزونه سهمتو ابزاری رایگان است که بر روی مرورگر کروم نصب می شود و اطلاعات جذابی برای تحلیل سهام بر اساس اطلاعات شبکه‌ اجتماعی می دهد. و می توانید از این لینک به راحتی نصب کنید: +لینک

  11 - چرا باید سهمتو را نصب کنید؟

  1. صرفه جویی در زمان 2. تحلیل تلگرام در یک نگاه 3. تکمیل سایت های بورسی(اطلاعات بیشتر)

  12. قابلیت‌های افزونه سهمتو چیست؟

  • مشاهده امتیاز خرید و فروش هر سهم در شبکه اجتماعی
  • مشاهده فیلتر خرید و فروش بر اساس اطلاعات شبکه اجتماعی
  • مشاهده تعداد کل سیگنالهای ارائه شده سهام
  • مشاهده تعداد سیگنال خرید سهام
  • مشاهده تعداد سیگنال فروش سهام
  اطلاعات بیشتر

  سوالات متداول
 • قوانین
  سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی
  سهمتو به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.
  توافقنامه استفاده از سهمتو:
  این توافقنامه شامل قوانین و مقرراتی است که میان سهمتو و کاربران آن وجود دارد. رعایت این قوانین برای فعالیت در سهمتو الزامی است و ثبت نام در سایت به منزله پذیرش مفاد این توافقنامه است.
  فعالیت سایت سهمتو در چارچوب قوانین جمهوری اسلامی است و انجام هر گونه فعالیتی که بر اساس فهرست کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه تخلف محسوب شود، ممنوع است.
  نام و نام خانوادگی اعلام شده حین ثبت نام، به عنوان شناسه پروفایل کاربر ثبت میشود. لذا کاربران باید از نام و نام خانوادگی صحیح و متعارف استفاده کنند.
  کاربران موظف هستند هنگام ثبت نام، شماره تماس و آدرس پست الکترونیک معتبر اعلام نمایند تا برای اطلاع رسانی های سایت با مشکل مواجه نشوند.
  امکان تغییر شماره تماس ثبت شده هنگام ثبت نام، برای کاربران وجود ندارد.
  هر شماره تماس و آدرس پست الکترونیک، تنها یک مرتبه امکان ثبت نام در سهمتو را دارد.
  سهمتو هیچ گونه فعالیتی در زمینه سیگنال دهی یا تبلیغ سهام و شرکتهای مختلف انجام نمیدهد و تنها سیگنالهای ارائه شده در شبکه های اجتماعی را منتشر و ارزیابی میکند.
  سهمتو هیچ گونه مسئولیتی در قبال صحت و کیفیت تحلیلها و سیگنالهای اعلام شده در شبکه های اجتماعی ندارد.
  آمار و تحلیلهای ارائه شده در سهمتو نباید مبنای خرید و فروش سهام توسط کاربران قرار بگیرد. عواقب خرید و فروش بر اساس آمار ارائه شده توسط سهمتو، کاملا بر عهده کاربران است و سهمتو هیچ گونه مسئولیتی در قبال زیان احتمالی کاربران نمیپذیرد.
  کلیه حقوق مادی و معنوی سایت، انحصارا متعلق به سهمتو است. هرگونه تقلید، کپی برداری و یا استفاده از تمام یا بخشی از عنوان و طراحی سایت، لوگو، محتوا و هر گونه سوء استفاده از نام و محتوای منتشر شده توسط سهمتو، غیر قانونی است.‎
  اختیار هرگونه طراحی مجدد، ادغام یا توقف ارائه خدمات در هر زمان و به هر علتی برای مجموعه سهمتو محفوظ است. بنابراین مسئولیتی بابت زیان احتمالی کاربران، متوجه سهمتو نمی‌شود.
  سهمتو این حق را برای خود محفوظ میداند که تمامی بند های قوانین و مقررات را متناسب با نظر خود ویرایش کند.
  قوه قهریه: تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، مجموعه بورس ترند هیچ گونه مسئولیتی ندارد.
  قوانین
 • درباره ما
  سهمتو برای سرمایه گذاران در بورس :
  افراد برای سرمایه گذاری در بورس یا وقت کافی برای جمع آوری اطلاعات ندارند یا دانش کافی جهت تحلیل بورس را ندارند.
  سهمتو برای تریدرها در بورس :
  تریدرها برای سود کردن بیشتر نیاز دارند همه اطلاعات بازار را به موقع داشته باشند ولی قادر دنبال کردن همه کانال ها نیستند و معیاری برای سنجش کانال ها هم ندارند.
  سهمتو کمک میکند تا هر آنچه نیاز است از اطلاعات بورسی و شبکه اجتماعی برای انتخاب سهم خوب، خرید و فروش و زمان خوب معامله را در اختیار مخاطبان قرار دهد.
  شما میتوانید سیگنال های سهمتو را در صفحه سیگنال ها مشاهده کنید
  همچنین میتوانید نمادهای خود را به دیده بان اضافه کنید تا همیشه از آخرین خبر های مربوط به آن ها باخبر شوید
  تیم سهمتو از هسته های زیر تشکیل شده است:
  تیم متخصصان بازار سرمایه
  تیم هوش مصنوعی
  تیم نرم افزار
  تیم توسعه کسب و کار
  برای همکاری با سهمتو رزومه خود را به ما ایمیل کنید.
  درباره ما


 • کپی ترید؛ سرمایه گذاری آسان در بازار ارز دیجیتال
  خودت وقت نمیکنی ترید بزنی؟
  با سامانه کپی ترید سهمتو بذار یه حرفه ای بجات ترید کنه سامانه کپی ترید سهمتو در هر لحظه به صورت خودکار تمامی معاملات معامله‌ گران با تجربه بازار ارز دیجیتال را برای شما کپی خواهد کرد. پس از مدیریت پرتفوی خود توسط افراد حرفه ای مطمئن باشید و به صورت خودکار سود کنید برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید:
  1. پرداخت کارمزد بعد از تسویه و از روی سود و کارمزد صفر سهمتو در صورت سودآوری کمتر از بانک
  2. سرمایه‌گذاری در بازار ارز دیجیتال بدون دانش و وقت و ثبت نام و تسویه آنلاین دارایی بدون مراجعه حضوری
  3. امکان مقایسه بهترین تریدر بر اساس سود و سوابق معامله و کپی شدن معاملات حرفه‌ای‌ها در کمتر از ثانیه برای کپی‌کنندگان
  مطالعه بیشتر:
  چطور با کپی ترید بیشتر سود کنیم؟
  روش های آسان سرمایه گذاری سودآور و بدون دردسر
  8 تمایز کلیدی بازار بورس و ارزهای دیجیتال
 • داده های شبکه اجتماعی را نیز به تحلیل خود اضافه کنید
  برای پیگیری اخبار و تحلیل‌های مربوطه چه جایی بهتر از تلگرام!
  اما از یک طرف تعداد کانال‌های بورسی تلگرام آنقدر زیاد هست که شما برای جا نماندن از اخبار و تحلیل‌ها باید به عضویت تعداد بسیار زیادی کانال و گروه در آیید. شما نمیتوانید تمام در تمام کانال‌های بورسی عضو شوید و هزاران پیام را مطالعه کنید تا خبری از سهم‌تان بدست بیاورید. از سوی دیگر برای مطالعه این پیام‌ها در زمان بازار باید از سایت بورس خارج شوید و در تلگرام به مطالعه این اخبار و اطلاعات بپردازید. افزونه سهمتو هر دوم مشکل شما حل کرده است و کاری که شما می‌خواستید انجام دهید را افزونه سهمتو انجام داده البته به شکلی مدرن‌تر! حتما الان این سوال برای شما پیش اومد که افزونه سهمتو چیست و چطور کار می‌کند؟