تفکر جانبی در بورس

@tafakorjanbi1398

سیگنالی بورس

نوع کانال

سیگنالی بورس

رتبه تریدر

بر اساس بازدهی ماهانه

عملکرد تریدر

بازدهی
ماهانه

0.0%

بازدهی
سه ماهه

0%

بازدهی
شش ماهه

0.0%

افت سرمایه

-13.9%

قدرت تحلیل

0.0%

ریسک

0.0%

عملکرد تریدر را به اشتراک بگذارید.

نظرات کاربران سهمتو

نظرات کاربران سهمتو در مورد تریدر
@ تفکر جانبی در بورس

0%
0%
نظر شما چیست؟

عملکرد تریدر

تعداد اعضای کانال تلگرام

7.4K

میانگین بازدید روزانه

21.3K

میانگین تعداد سیگنال روزانه

18

متوسط

قوی

ضعیف

میزان اشتیاق کاربران به تحلیل‌های تریدر

نحوه محاسبه :

میانگین بازدید روزانه

تعداد اعضای کانال تلگرام

سیگنال تریدرها

فیلتر
بزودی
آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:7.4K

✍️ اینکه دائم برخی رسانه‌های بورسی توی بوق و کرنا می‌کنند که #ارزش #بازار سرمایه متأثر از تورم بالا می‌رود، به خودی خود گزاره‌ای گمراه‌کننده است. چون قیمت سهام نه به واسطه‌ی تورم، که به واسطه رشد eps (سود هر سهم) باید بالا برود و یکی از دلایل این رشد می‌تواند تورم باشد. به عبارت دیگر، انتظار رشد قیمت باید بر مبنای تحول در سود‌آوری یک شرکت باشد و این مطمئن‌ترین رشد است.

@tafakorjanbi1398

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:7.4K

📍مهم👇

✍️ در جریان معاملات دیروز (۲ خرداد) بورس تهران، حقوقی‌های #بازار، در مجموع بیش از ۲۳۶۰ میلیارد تومان از سهام خرد حقیقی‌ها را خریداری کردند. این میزان از خرید حقوقی‌ها، جایگاه نخست را در ۳ماهه‌ی اخیر، جایگاه دوم را در ۶ماهه‌ی گذشته و جایگاه پنجم را در ۱۲ماهه‌ی گذشته به خود اختصاص داد. نکته‌ی دیگر اینکه دیروز شاهد خروج ۶۸۴ میلیارد تومان نقدینگی حقیقی از نمادهایی با #ارزش #بازار کمتر از ۴۰ هزار میلیارد تومان (نمادهای کوچک و متوسط) و خروج ۶۰۴ میلیارد تومان نقدینگی حقیقی از نمادهایی با #ارزش #بازار بیش از ۴۰ هزار میلیارد تومان (نمادهای بزرگ و شاخص‌ساز) بودیم. این موضوع نیز به خودی خود نشان می‌دهد که حقوقی‌ها از نمادهای کوچک و بزرگ #بازار تقریباً به یک میزان خرید کرده‌اند. اگر #ارزش #بازار سهم‌ها و صنایع کوچک را با #ارزش #بازار ۵۰ نماد بزرگ شاخص‌ساز مقایسه کنیم، می‌توان این‌طور هم نتیجه گرفت که حقوقی‌ها دیروز، بیشتر به خرید در نمادهای کوچک ارزنده‌ی #بازار علاقه و اقبال نشان داده‌اند.

@tafakorjanbi1398

نمایش بیشتر

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:7.4K

✍️ پیش‌بینی‌ #بازار ۳ خردادماه!

🟢 مثل ماجرای شاخص‌سازی هفته‌ی پیش، امروز نیز دستی پنهان از آستین بورس تهران بیرون زد و #بازار را به صورت جبری به سرخی کشاند. برای این کار هم ابتدا سهام بزرگ خودرویی گازش را گرفتند و کل #بازار را به هم ریختند. #بازاری که البته نوسانگیرها و چارتیست‌ها از قبل با قصه‌گویی‌های خود، آن را حسابی هیستریک و آماده‌ی واکنش کرده بودند. با این حال، عجیب آنکه همان #حقوقی‌های_جان‌برکف، از جمله حقوقی‌های سهام بزرگ خودرویی (متهمان ردیف اول منفی شدن #بازار امروز)، چنان دست‌به‌خرید شدند، که انگار دیگر فرصتی از این مغتنم‌تر برای خرید گیر نخواهند آورد. از همین رو، یکی از عوامل موثر بر پیش‌بینی‌ روزهای آتی #بازار سهام هم توجه به میزان خرید و فروش حقوقی‌ها در روز یا روزهای قبل است. به عبارتی اقبال حقوقی‌ها به خرید سهام دست‌کم این پیام را به #بازار مخابره می‌کند که سهام همچنان ارزنده است و مزیتِ سرمایه‌گذاری را دارد. هرچند این سرمایه‌گذاری بلندمدت باشد. اگر همین یک عامل مهم را در نظر بگیریم، #بازار فردا، ۳ خردادماه باید واکنش مثبتی به خریدهای امروز نشان بدهد و در کلیت خود مسیر سبزی را پیش بگیرد. اما اگر، حقوقی‌ها همچنان ولع خرید سنگین امروزشان را داشته باشند و دنبال فرصت‌های مغتنم دیگری برای خرید به ویژه در سهام بزرگ باشند، این رفتار سهام‌داران خرد و حقیقی است، که وضعیت کلی #بازار فردا را تعیین خواهد کرد. اینکه آن‌ها چنین فرصتی را به حقوقی‌ها بدهند یا ندهند. از سوی دیگر، این واقعیت را هم نباید نادیده گرفت که در اغلب سهم‌های ارزنده و جامانده‌ی بزرگ و کوچک #بازار، امروز قدرت خرید حقیقی‌ها به مراتب بیشتر از قدرت فروش آن‌ها بود. در برخی سهام کوچک جامانده این قدرت خرید تا چند برابر هم قابل مشاهده بود. اگر این عامل را هم به عامل قبلی اضافه کنیم، ان‌شاءالله می‌توان به روند مثبت کلیت #بازار فردا امیدوار بود. اگرنه که، برای سهام ارزنده و با بنیاد خوب و #ارزش ذاتی بالا جای هیچ نوع نگرانی نیست و نباید آن‌ها را قربانی کلیت #بازار و رنگ شاخص‌ها کرد.

@tafakorjanbi1398

نمایش بیشتر

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:7.4K

✍️ باز مدارس تهران تعطیل شد!

🔴 با تصمیم کمیته اضطرار آلودگی هوا، مدارس استان تهران فردا سه‌شنبه به علت آلودگی هوا تعطیل است. درباره تعطیلی دانشگاه‌ها و ادارات در ساعات پایانی امشب تصمیم‌گیری می‌شود.

@tafakorjanbi1398

نمایش بیشتر

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:7.4K
2363137

✍️ مدیرکل دفتر مقررات صادرات و واردات وزارت صمت:

🔸ثبت سفارش موبایل برای کلیه نشان‌های تجاری (برندها) هیچ محدودیتی ندارد.

🔸سازمان توسعه #تجارت هیچ ابلاغیه و مقرراتی دال بر ممنوعیت ثبت سفارش واردات موبایل با برندهای خاص به بانک مرکزی و گمرک ابلاغ نکرده است.

🔸پ.ن: طبق اعلام وزارت صمت، از فردا، سالروز آزادسازی خرمشهر، واردات آیفون هم آزاد خواهد بود!

@tafakorjanbi1398

نمایش بیشتر

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:7.4K

‍ ✍️ یوم‌الله دوم خرداد/چند سطری به احترام سیدمحمد خاتمی

📍 #مهدی_نصیری، مدیرمسئول سابق روزنامه‌ی کیهان

⭕ دوم خرداد ۱۳۷۶ را باید یکی از روزهای تاریخی و در حقیقت یوم‌الله در ایران دانست. بسیاری از جمله من که در آن روز نشریه صبح را منتشر می‌کردم، از این رویداد شوکه شدند و بلکه ترسیدند. اینان این حادثه را به معنای ایجاد وقفه و سدی در برابر آرمان‌های انقلاب می‌دیدند و از همین رو درصدد مقابله با آن برآمدند و جبهه‌ای از اقلیت در برابر اتفاقی که ناشی از آرای اکثریت بود شکل گرفت.

⭕ اکنون که تحولات یکی دو دهه اخیر را پشت سر داریم و بخصوص بعد از انتخابات به شدت مهندسی‌شده‌ی اخیر مجلس و ریاست‌جمهوری که هیولای استبداد و حاکمیت یکدست رانتی چهره نموده است، اهمیت دوم خرداد را بسیار خوب درک می‌کنیم.

⭕ حالا بسیاری امثال من و از جمله رقیب انتخاباتی آقای خاتمی در دوم خرداد یعنی آقای ناطق #نوری، که آن روز رودرروی خاتمی بودیم، ابعاد جامعه‌ساز اندیشه‌های اصلاحی خاتمی را با همه گوشت و پوست خود حس می‌کنیم.

⭕ بسیاری چون من آن روز شعار آزادی‌خواهی خاتمی را ناشی از آموزه‌های لیبرالی می‌دانستند، در حالی که اکنون روشن شده است که هیچ امری به اندازه استبداد و اکراه و تحمیل و تک‌صدایی و سرکوب تکثر اندیشه‌ای و سیاسی برای دین و دین‌داری در جامعه نمی‌تواند خطرناک باشد.

⭕ خاتمی در زمره معدود روحانیونی چون نایینی و مطهری و طالقانی و بهشتی بود که این امر را به درستی از متن دین و تجارب تاریخی از جمله قرون وسطای اروپا فهمیده بود. در حالی‌که اکثریت روحانیت درک درست و عمیقی از مقوله آزادی نداشتند و اکنون نیز ندارند و هر گاه اسم آزادی را می‌شنوند، بلافاصله اموری چون بی‌بندوباری و عریانی در ذهنشان می‌آید. حال آنکه این آزادی به مفهوم آزادی انتخاب و تعیین حق سرنوشت به عنوان محوری‌ترین فلسفه‌ی خلقت انسان است و انسان جز در یک بستر عاری از جبر و تحمیل نمی‌تواند مسیر کمال را، که مقصود خداوند از آفرینش او بوده، طی کند و البته طبیعی است که از این رهگذر باید تنوع و تکثر و تعدد با چهره‌های گوناگون آن را به رسمیت شناخت.

⭕ دولت خاتمی از امتیازاتی چون فرهنگ‌سازی مدنی، تنش‌زدایی در سیاست خارجی، ثبات اقتصادی، تورم و فساد حداقلی برخوردار بود و مهم‌تر از همه اینکه اکثریت مردم در ۸‌ساله‌ی دولت او، از نزدیک به دو دهه فضای تنگ و بسته انقلابی‌گری افراطی که جامعه را در آستانه انفجار قرار داده بود خلاص شدند.

⭕ اما از همه این‌ها گذشته می‌خواهم به یک اتفاق مهم در دولت خاتمی اشاره کنم که ناشی از روحیه انسانی و دینی شخص خاتمی بود و آن ایستادگی در برابر رویداد شوم و سیاه #قتل‌های_زنجیره‌ای بود که کسانی در وزارت اطلاعات با انگیزه‌هایی چون اسلامی‌سازی و انقلابی‌سازی و یکدست‌سازی جامعه با هدایت و ایما و اشاره برخی ایدئولوگ‌های انقلابی مرتکب شده بودند و عده‌ای از روشنفکران و فعالان سیاسی صدیق و بی‌گناه و خیرخواه، قربانی این پروژه شوم شده بودند و کانون‌های بالادستی قدرت درصدد لاپوشانی و گذشتن از کنار آن برآمده بودند و نه انگار که پای جان تعدادی انسان در میان است.

⭕ اما خاتمی به خاطر شرافت و نجابت ذاتی و درک درست از اسلام اصیل و فهم اینکه کشتن یک انسان بی‌گناه و نفس محترم به مثابه کشتن همه انسان‌ها و بشریت است و چنین اقدامی به معنای بدترین مصداق قانون‌شکنی و نقض شریعت و همه موازین حقوق بشری است، در مقابل این امر ایستاد و حتی تهدید به استعفا کرد تا آنکه موفق شد پرونده را به طور علنی مطرح کرده و از تداوم فاجعه آدم‌کشی توسط نهادهای اطلاعاتی و امنیتی نظام تا حد زیادی جلوگیری کند.

⭕ خاتمی یک روحانی خداباور و دین‌مدار به معنای واقعی بود که قیامت و حساب و کتاب را باور داشت و نمی‌توانست مانند بسیاری از هم‌لباسان خود اهل محافظه‌کاری و حق‌پوشی و سکوت در برابر تجاوز به حقوق مردم باشد و به نظرم دلیل اصلی حصر او بعد از سال ۸۸ تاکنون نیز چیزی جز این نیست.

@tafakorjanbi1398

نمایش بیشتر

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:7.4K

✍️ هم رسانه‌های وابسته به سپاه، هم رسانه‌های اسرائیلی، و هم رسانه‌های فارسی‌زبان مخالف جمهوری اسلامی در خارج از کشور، هر کدام به نوعی در حال بزرگ‌نمایی و پر و بال دادن به جایگاه سازمانی مرحوم #حسین_صیاد_خدایی (سرهنگ ترور شده‌ی سپاه) هستند، تا از آن بهره‌برداری‌های لازم را بکنند. در این بین، شکی نیست که هدف اصلی بالا بردن سطح منازعه‌ی کلامی میان ایران و اسرائیل و ناکام گذاشتن چندباره‌ی #برجام است!

@tafakorjanbi1398

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:7.4K
2362987

✍️ وقتی خوب فکر می‌کنم، می‌بینم تمام آن چیزی که #فرانسیس_فورد_کاپولا، کارگردان زبردستِ فیلم‌های دیدنی #پدرخوانده ۱ و ۲، قصد داشت ۵۰ سال پیش به مدد داستان و کنش‌های اغراق‌آمیز دراماتیک درباره‌ی #مافیا و روابط مافیایی به خورد بیننده بدهد، در برابر واقعیتِ سوپرمافیایی امروز ایران، هیچِ هیچ است!

@tafakorjanbi1398

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:7.4K
2362986

✍️ عجبا که از #حسین_عبدالباقی، صاحب هلدینگ ساختمانی عبدالباقی و سازنده و مالک برج #متروپل_آبادان، که امروز فرو ریخت و ده‌ها کشته و مجروح بر جای نهاد، پیش از این به عنوان چهره ماندگار صنعت ساختمان و کارآفرین برتر منطقه آزاد اروند تقدیر شده بود.

🔸پ.ن: تصویر بالا هم که عبدالباقی را با یکی از شرکای جرم احتمالی او نشان می‌دهد! «لوح خیّر امنیت‌ساز» هم از آن حرف‌هاست که در دکان هیچ بقال و عطاری نمی‌توان یافت! از قرار معلوم شغل قبلی خانواده‌ی عبدالباقی آجیل‌فروشی بوده که به ساختمان‌سازی تغییر یافته و باعث شده صاحب بخش قابل‌توجهی از آبادان بشوند!

@tafakorjanbi1398

نمایش بیشتر

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:7.4K
2362918

سامانه هوشمند سهمتو پیام‌های تمام کانال‌های بورسی تلگرام را جمع‌آوری می‌کند و با استفاده از هوش مصنوعی سیگنال‌های خرید و فروش هر کانال شناسایی و بازدهی سبد سهامی معرفی شده توسط هر کانال را محاسبه می‌کند و بر اساس پارامترهایی مثل بازدهی ماهانه سبد پیشنهادی کانال، قدرت تحلیلگر و میزان ریسکی که تحلیلگر برای سیگنال‌های خود ارائه می‌کند، آن‌ها را رتبه‌بندی می‌کند. سهم‌های معرفی شده توسط سهمتو معمولا در کوتاه مدت سود مناسبی را به سرمایه‌گذار می‌رساند اما سهمتو هیچگونه مسئولیتی درمورد نماد های معرفی شده ندارد چرا که این سهم‌ها بر اساس اطلاعات برامده از شبکه اجتماعی معرفی می‌شود و سهمتو هیچ داده‌ای به محتوای شبکه اجتماعی اضافه یا کم نمی‌کند. سهمتو بر اساس مشخصات هر نماد از قبیل جذابیت خرید و فروش، ریسک سرمایه گذاری و شاخص ترس و طمع و پارامترهای دیگر مانند: تازگی سیگنال‌ها و اعتبار کانال‌ها که همگی براساس محتوای پیام های منتشر شده در کانال‌های بورسی هستند، بهترین نمادها را در صفحه سیگنال معرفی می‌کند.


نصب سریع اپلیکیشن:

خرید اشتراک
 • افزونه سهمتو
  افزونه سهمتو افزونه سهمتو ابزاری رایگان است که بر روی مرورگر کروم نصب می شود و اطلاعات جذابی برای تحلیل سهام بر اساس اطلاعات شبکه‌ اجتماعی می دهد. برای دریافت رایگان افزونه سهمتو میتوانید به اینجا مراجعه کنید:
  چرا باید افزونه سهمتو را نصب کنید؟ صرفه جویی در زمان تحلیل تلگرام در یک نگاه تکمیل سایت های بورسی
  بیشتر بخوانید:
  افزونه بورسی سهمتو: کل تلگرام در یک نگاه
  با افزونه بورس سهمتو، سه بعدی تحلیل کن!
 • سوالات متداول

  سایت سهمتو اطلاعات کانال های شبکه اجتماعی مانند تلگرام را جمع آوری می کند و بر اساس سیگنال های خرید و فروشی که هر تریدر برای سهام بورسی مانند:شستا وخودرو وخساپا وفملی وشبندر وشپنا و ارزهای دیجیتال مانندبیت کوین ,اتریوم ,کاردانو ,شیبا، و... صادر میکند، آنها را رتبه بندی میکند.

  1- بیت کوین چیست؟

  بیت کوین (bitcoin) پول مجازی بر پایه بلاچین است که به پادشاه ارزهای دیجیتال هم معروف است. بیت کوین (BTC) تاریخچه دور و درازی دارد که می توانید در (این بخش ) بخوانید.

  2- قیمت روز بیت کوین چقدر است؟

  در حال حاضر قیمت هر بیت کوین به تتر (tether) و تومان را می توانید از صفحه اختصاصی سهمتو بیت کوین مطلع شوید.

  3- شاخص ترس و طمع بیت کوین امروز چیست و در چه حالتی قرار دارد؟

  شاخص ترس و طمع بیت کوین به شما کمک می کند برای معامله بهتر تصمیم گیری کنید و مقدار را می توانید از صفحه اختصاصی سهمتو بیت کوین مطلع شوید.

  4- سود روزانه بیت کوین چیست و چقدر می باشد؟

  درصد تغییرات قیمت لحظه ای بیت کوین نسبت به دیروز را سود روزانه می گویند که می توانید سود روزانه را از صفحه اختصاصی سهمتو مطلع شوید.

  5- بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری چه ارز دیجیتالی است؟

  در صفحه سیگنال ها در سهمتو می‌توانید بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری را مشاهده کنید.

  6- بهترین تریدر ارز دیجیتال کیست؟ و چه عملکردی دارد؟

  در صفحه برترین تریدرها در سهمتو می‌توانید بهترین تریدر ارز دیجیتال را شناسایی کنید و در صفحه اختصاصی آن عملکرد تریدر نیز مشخص است.

  7- اخبار فوری ارزهای دیجیتال را چگونه پیدا کنیم؟

  در صفحه هر ارز دیجیتال مانندبیت کوین ,اتریوم ،کاردانو ، سولاناشیبا... می‌توانید به سرعت تمام اخبار مرتبط با هر ارز دیجیتال را مشاهده کنید.

  8-چگونه در ارز دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟

  برای سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال می توانید با استفاده روش غیر مستقیمکپی ترید کارخودتون را شروع کنید و اولین بیت کوین و یا هر ارز دیجیتال دیگه‌ای را با کمک تریدرهای حرفه ای بخرید.

  9- برای خرید بیت کوین از کجا شروع کنیم؟

  برای خرید اولین بیت کوین خود باید در یکی از صرافی های ایرانی و خارجیثبت نام کنید و از آنجا اولین بیت کوین خود را بخرید. همچنین شما در بخش سهام بورسی سهمتو می توانید: سیگنال خرید و تحلیل شستا،سیگنال خرید و تحلیل شپنا، سیگنال خرید و تحلیل شبندر، سیگنال خرید و تحلیل ذوب، سیگنال خرید و تحلیل لپارس، سیگنال خرید و تحلیل انرژی 3، سیگنال خرید و تحلیل خودرو، سیگنال خرید و تحلیل خساپا و سهم های دیگر مثل خبهمن، فمراد، شتران، غدام، خگستر را ببینید.

  10- افزونه بورس سهمتو چیست؟

  برای خرید اولین بیت کوین خود باید در یکی از صرافی های ایرانی و خارجیافزونه سهمتو ابزاری رایگان است که بر روی مرورگر کروم نصب می شود و اطلاعات جذابی برای تحلیل سهام بر اساس اطلاعات شبکه‌ اجتماعی می دهد. و می توانید از این لینک به راحتی نصب کنید: +لینک

  11 - چرا باید سهمتو را نصب کنید؟

  1. صرفه جویی در زمان 2. تحلیل تلگرام در یک نگاه 3. تکمیل سایت های بورسی(اطلاعات بیشتر)

  12. قابلیت‌های افزونه سهمتو چیست؟

  • مشاهده امتیاز خرید و فروش هر سهم در شبکه اجتماعی
  • مشاهده فیلتر خرید و فروش بر اساس اطلاعات شبکه اجتماعی
  • مشاهده تعداد کل سیگنالهای ارائه شده سهام
  • مشاهده تعداد سیگنال خرید سهام
  • مشاهده تعداد سیگنال فروش سهام
  اطلاعات بیشتر

  سوالات متداول
 • قوانین
  سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی
  سهمتو به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.
  توافقنامه استفاده از سهمتو:
  این توافقنامه شامل قوانین و مقرراتی است که میان سهمتو و کاربران آن وجود دارد. رعایت این قوانین برای فعالیت در سهمتو الزامی است و ثبت نام در سایت به منزله پذیرش مفاد این توافقنامه است.
  فعالیت سایت سهمتو در چارچوب قوانین جمهوری اسلامی است و انجام هر گونه فعالیتی که بر اساس فهرست کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه تخلف محسوب شود، ممنوع است.
  نام و نام خانوادگی اعلام شده حین ثبت نام، به عنوان شناسه پروفایل کاربر ثبت میشود. لذا کاربران باید از نام و نام خانوادگی صحیح و متعارف استفاده کنند.
  کاربران موظف هستند هنگام ثبت نام، شماره تماس و آدرس پست الکترونیک معتبر اعلام نمایند تا برای اطلاع رسانی های سایت با مشکل مواجه نشوند.
  امکان تغییر شماره تماس ثبت شده هنگام ثبت نام، برای کاربران وجود ندارد.
  هر شماره تماس و آدرس پست الکترونیک، تنها یک مرتبه امکان ثبت نام در سهمتو را دارد.
  سهمتو هیچ گونه فعالیتی در زمینه سیگنال دهی یا تبلیغ سهام و شرکتهای مختلف انجام نمیدهد و تنها سیگنالهای ارائه شده در شبکه های اجتماعی را منتشر و ارزیابی میکند.
  سهمتو هیچ گونه مسئولیتی در قبال صحت و کیفیت تحلیلها و سیگنالهای اعلام شده در شبکه های اجتماعی ندارد.
  آمار و تحلیلهای ارائه شده در سهمتو نباید مبنای خرید و فروش سهام توسط کاربران قرار بگیرد. عواقب خرید و فروش بر اساس آمار ارائه شده توسط سهمتو، کاملا بر عهده کاربران است و سهمتو هیچ گونه مسئولیتی در قبال زیان احتمالی کاربران نمیپذیرد.
  کلیه حقوق مادی و معنوی سایت، انحصارا متعلق به سهمتو است. هرگونه تقلید، کپی برداری و یا استفاده از تمام یا بخشی از عنوان و طراحی سایت، لوگو، محتوا و هر گونه سوء استفاده از نام و محتوای منتشر شده توسط سهمتو، غیر قانونی است.‎
  اختیار هرگونه طراحی مجدد، ادغام یا توقف ارائه خدمات در هر زمان و به هر علتی برای مجموعه سهمتو محفوظ است. بنابراین مسئولیتی بابت زیان احتمالی کاربران، متوجه سهمتو نمی‌شود.
  سهمتو این حق را برای خود محفوظ میداند که تمامی بند های قوانین و مقررات را متناسب با نظر خود ویرایش کند.
  قوه قهریه: تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، مجموعه بورس ترند هیچ گونه مسئولیتی ندارد.
  قوانین
 • درباره ما
  سهمتو برای سرمایه گذاران در بورس :
  افراد برای سرمایه گذاری در بورس یا وقت کافی برای جمع آوری اطلاعات ندارند یا دانش کافی جهت تحلیل بورس را ندارند.
  سهمتو برای تریدرها در بورس :
  تریدرها برای سود کردن بیشتر نیاز دارند همه اطلاعات بازار را به موقع داشته باشند ولی قادر دنبال کردن همه کانال ها نیستند و معیاری برای سنجش کانال ها هم ندارند.
  سهمتو کمک میکند تا هر آنچه نیاز است از اطلاعات بورسی و شبکه اجتماعی برای انتخاب سهم خوب، خرید و فروش و زمان خوب معامله را در اختیار مخاطبان قرار دهد.
  شما میتوانید سیگنال های سهمتو را در صفحه سیگنال ها مشاهده کنید
  همچنین میتوانید نمادهای خود را به دیده بان اضافه کنید تا همیشه از آخرین خبر های مربوط به آن ها باخبر شوید
  تیم سهمتو از هسته های زیر تشکیل شده است:
  تیم متخصصان بازار سرمایه
  تیم هوش مصنوعی
  تیم نرم افزار
  تیم توسعه کسب و کار
  برای همکاری با سهمتو رزومه خود را به ما ایمیل کنید.
  درباره ما


 • کپی ترید؛ سرمایه گذاری آسان در بازار ارز دیجیتال
  خودت وقت نمیکنی ترید بزنی؟
  با سامانه کپی ترید سهمتو بذار یه حرفه ای بجات ترید کنه سامانه کپی ترید سهمتو در هر لحظه به صورت خودکار تمامی معاملات معامله‌ گران با تجربه بازار ارز دیجیتال را برای شما کپی خواهد کرد. پس از مدیریت پرتفوی خود توسط افراد حرفه ای مطمئن باشید و به صورت خودکار سود کنید برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید:
  1. پرداخت کارمزد بعد از تسویه و از روی سود و کارمزد صفر سهمتو در صورت سودآوری کمتر از بانک
  2. سرمایه‌گذاری در بازار ارز دیجیتال بدون دانش و وقت و ثبت نام و تسویه آنلاین دارایی بدون مراجعه حضوری
  3. امکان مقایسه بهترین تریدر بر اساس سود و سوابق معامله و کپی شدن معاملات حرفه‌ای‌ها در کمتر از ثانیه برای کپی‌کنندگان
  مطالعه بیشتر:
  چطور با کپی ترید بیشتر سود کنیم؟
  روش های آسان سرمایه گذاری سودآور و بدون دردسر
  8 تمایز کلیدی بازار بورس و ارزهای دیجیتال
 • داده های شبکه اجتماعی را نیز به تحلیل خود اضافه کنید
  برای پیگیری اخبار و تحلیل‌های مربوطه چه جایی بهتر از تلگرام!
  اما از یک طرف تعداد کانال‌های بورسی تلگرام آنقدر زیاد هست که شما برای جا نماندن از اخبار و تحلیل‌ها باید به عضویت تعداد بسیار زیادی کانال و گروه در آیید. شما نمیتوانید تمام در تمام کانال‌های بورسی عضو شوید و هزاران پیام را مطالعه کنید تا خبری از سهم‌تان بدست بیاورید. از سوی دیگر برای مطالعه این پیام‌ها در زمان بازار باید از سایت بورس خارج شوید و در تلگرام به مطالعه این اخبار و اطلاعات بپردازید. افزونه سهمتو هر دوم مشکل شما حل کرده است و کاری که شما می‌خواستید انجام دهید را افزونه سهمتو انجام داده البته به شکلی مدرن‌تر! حتما الان این سوال برای شما پیش اومد که افزونه سهمتو چیست و چطور کار می‌کند؟