مشخصات تریدر
logo

کریپتو شناسی

cryptoshenasi@

رتبه بین تریدر

بر اساس بازدهی ماهانه
بازدهی تریدر

بازدهی
هفتگی

0.0%

بازدهی
ماهانه

0%

بازدهی
سه ماهه

0.0%

افت سرمایه

0.0%

قدرت تحلیل

0.0%

ریسک

0.0%

عملکرد تریدر را به اشتراک بگذارید.

عملکرد تریدر
نظرات کاربران سهمتو

نظرات کاربران سهمتو در مورد تریدر
@ کریپتو شناسی

0%
0%
نظر شما چیست؟
تریدر در شبکه اجتماعی

تعداد اعضای کانال تلگرام

15.1K

میانگین بازدید روزانه

0

میانگین تعداد سیگنال روزانه

0

متوسط

قوی

ضعیف

میزان اشتیاق کاربران به تحلیل‌های تریدر

نحوه محاسبه :

میانگین بازدید روزانه

تعداد اعضای کانال تلگرام

سیگنال تریدرها
فیلتر
بزودی
آموزش بورس
دنبال کننده:15.1K

در مورد #caw و #o

اگر از قدیم در گروه شیبا فعال بودید شاید شما هم شخصیت سارا رو بشناسید.

ایرانی نیست ولی اولین گروه ایرانی o رو خودش ایجاد کرد و ادمین شد.

رابطه سارا و تیم ریوشی برای همه فانداکارهای که میم کوینها رو میشناسن عیان هست.

در ابتدا caw با ایجاد یک کد رمزنگاری در قرار داد هوشمند خودش مارو به بخشی از لوح های تاریخی حماسه گیلگمش راهنمایی کرد. با رمزگشایی بیشتر مانیفست اون پیدا شد و ایده ساخت یک شبکه اجتماعی در مانیفست اون مطرح شده بود که به ازای سوزاندن توکن caw برای کاربر یک #دامین ساخته بشه مثل ens.

این پلتفرم web3 ایده کاربردی caw خواهد بود و دولوپرهای مطرح شیبا از جمله moon King و moon dame به این ایده علاقه مند شدند و با توجه به مانیفست شروع به طراحی پلتفرم کردند.

در ادامه توکن o بدون سایت و شبکه اجتماعی و فاندر با نقدینگی بالا در یونی سواپ لیست شد و coingecko هم اون رو اد کرد و این هم باز یک استثنا بود که چرا این توکن لیست شده پس اعتبار فاندر اون بالاست و احتمالا باز هم ریوشی پشت اون هست.

هنوز مانیفستی برای o مطرح نشده ولی این احتمال هست که o رو خود جامعه کاربران کاملا توسعه بدن حتی بدون مانیفست و این یک #تست برای فعالیت کمیونیتی باشه.

البته این حدس منه و احتنال داره در آینده مانیفستی برای o طراحی بشه و یک بخش مکمل برای اکوسیستم caw باشه ولی هنوز هیچی معلوم نیست پ،بنابر این caw کم ریسکتره

در مانیفست caw صحبت از انتقال نقدینگی روی یک شبکه لایه دوم مطرح شده بود که با Q ادرسهای اون شروع میشد بهمین دلیل احتمال ارتباط پروژه با qom مطرح شد.

البته این دلیل نمیشهqom متعلق به ریوشی باشه و من خودم ازqom خوشم نمیاد و نخریدم چون میدونم یه لایه دو طراحی کردن بسیار کار سختیه و لایه دو ها کم کم در حال زیاد شدن و در نتیجه کم بازده شدن هستند.

در حال حاضر اینقدر لایه یک خوب داریم و اتریوم مرج هم که نزدیکه پس لایه دوها عملا از هایپ خواهند افتاد. حتی لایه یک ها هم دیگه به درد نمیخورن و من دیگه صرفا بخاطر ایم لایه یک بودن چیزی رو نمیخرم حتی اگه مقیاس پذیر تر از سولانا باشه.

چند روز پیش نقدینگی caw آزاد شد و ۶ ماه دیگه تمدید شد چون لایه دوم qom لانچ نشده بود و یک کد رمز جدید در قرار داد هوشمند این قفل قرار گرفته که هنوز رمز گشایی نشده و در صورت رمزگشایی من اون رو در کانال قرار میدم.

نمایش بیشتر

آموزش بورس
دنبال کننده:15.1K

دوستان ببخشید این لیکوییدیتی ۶ ماه قفل شده تا سال میلادی بعدی، من اشتباهی نوشتم یکسال

آموزش بورس
دنبال کننده:15.1K

اینو‌ مجدد میفرستم چون آخرین روز سپتامبر منقضی میشه

هر ولت اتریومی که تو سالهای قبل از ۲۰۲۱ فعال بوده چک کنه ببینه شامل ایردراپ evmos شده یا نه

https://app.evmos.org/claims

نمایش بیشتر

آموزش بورس
دنبال کننده:15.1K

من چند هفته پیش هم گفتم چه ارزهایی توی سبد دارم

Looks

Nym

Azero

Kilt

Cere

Caw

Xcad

Lss

Ride

Qanx

High

Num

O

Ctk

نمایش بیشتر

آموزش بورس
دنبال کننده:15.1K

بخشی از لیکوییدیتی caw به مدت 1 سال قفل شده و دلیل این امر لانچ نشده لایه دوم qom هست و احتمالا تا اول موقع قرار نیست روی شبکه دیگه ای منتقل بشه بجز اتریوم

خودم نظرم در مورد qom خیلی جالب نیست و فقط o و caw رو خوب میدونم

نگهداری بلند مدت هر دو خوب هست

نمایش بیشتر

آموزش بورس
دنبال کننده:15.1K

ایردراپ #sthttps://sahmeto.com/coins/AR' target='_blank'>arkhttps://sahmeto.com/coins/WAR' thttps://sahmeto.com/coins/AR' target='_blank'>arget='_blank'>whttps://sahmeto.com/coins/AR' target='_blank'>are تایید شد

الhttps://sahmeto.com/coins/BAT' target='_blank'>بته شاید دیگه خیلی بزرگ نباشه چون https://sahmeto.com/coins/DYDX' thttps://sahmeto.com/coins/AR' target='_blank'>arget='_blank'>dydx از این لایه دو مهاجرت میکنه به شبکه اصلی خوhttps://sahmeto.com/coins/DASH' target='_blank'>دش و این یکم توی کاربرد این شبکه و سرمایه گذارانش شک و تردید ایجاد کرده.

ولی خب من بالای ده تا اکانت دارم و روش کار کردم.

اسنپ شات 1june گرفته شده و هر شخصی که تراکنشی روی دپهایhttps://sahmeto.com/coins/DYDX' thttps://sahmeto.com/coins/AR' target='_blank'>arget='_blank'>dydx, diversifi , immutable روی شبکه لایه دو استارک ور کلا داشته باشه شامل میشه و همینطور کسانی که از بریج رسمی خود استارک ور استفاده کرده باشند ۹ درصد از توکنها بهشون تعلق میگیره که بنظرم بیشترین میزان پاداش باشه.

احتمالا اسنپ شات بریج رسمی هنوز گرفته نشده ولی این بریج همیشه در دسترس نیست و من فقط یکبار تونستم ببیhttps://sahmeto.com/coins/XEM' target='_blank'>نم که سایتش باز هست و بریج زدم.

اگه زمانی سایت باز شد حتما از بریج استفاده کنید.

تاریخ توزیع توکن در سhttps://sahmeto.com/coins/BAT' target='_blank'>بتامبر همین امسال خواهد بود

https://sthttps://sahmeto.com/coins/AR' target='_blank'>arkgate.sthttps://sahmeto.com/coins/AR' target='_blank'>arknet.io/

نمایش بیشتر

آموزش بورس
دنبال کننده:15.1K
2497648

آموزش بورس
دنبال کننده:15.1K

کم کم دارم مطمعن میشم که سه ارز qom, o و caw به هم مربوط هستند و هرسه عضو یک اکوسیستم هستند

ریوشی کارهای جالبی داره انجام میده

کمیونیتی فارسی O

https://t.me/OQommunity

نمایش بیشتر

آموزش بورس
دنبال کننده:15.1K

خیلی از دوستان میگن ارز #caw نه سایت داره نه شبکه اجتماعی نه گیت و...

اگه واقعا مفهوم اصلی غیر متمرکز بودن رو درک کرده باشید میدونید که سه ویژگی اصلی در یک پلتفرم غیر متمرکز باید وجود داشته باشه

چیزی که ساتوشی توی وایت پپر بیتکوین گفت مثل آیه های از یه کتاب مقدس که البته در خود بیتکوین بهش پرداخته نشد و مثل بقیه دینها که برداشت شخصی ازش شد ، راه بیتکوین اشتباه بود و فول نودهای گرامی که شبیه آخوندها میمانند برداشت شخصی خودشون رو از وایت پپر دارند وگرنه یک فورک روی شبکه میخورد که زنجیرش از بیتکوین کنونی بلندتر بود با قابلیت هایی بهتر نسبت به این بیتکوین کنونی که دقیقا خود ساتوشی میگه " بیتکوین، بلندترین زنجیره است"

سه ویژگی اصلی سیستم غیر متمرکز؛

توزیع شدگی

همتا به همتایی

عدم تمرکز ( نبود سرور)

بیتکوین توزیع شدگی خودش رو بوسیله استخرهای قدرتمند ماینینگ داره از دست میده و فول نودها حاضر نیستند قوانین شبکه رو بخاطر منافع خودشون تغییر بدند.

میم کوینها ابتدا شوخی بوند و هایپ توییتهای ایلان ماسک اونها رو بالا می‌برد

به مرور میم کوینها یه خاصیت خیلی جالب پیدا کردند که بقیه پلتفرمها ندارند.

"جامعه به شدت قوی متشکل از عموم مردم"

این همون ضعفی هست که در بقیه بلاکچینها موجود هست و قدرت در دست یک عده یا شخص خاص قرار داره که معمولا تیم اجرایی یا سرمایه گذاران اولیه اون پروژه هست.

در اینجا بود که ریوشی خالق شیبا با درک عمیق خودش از کریپتو اکانت خودشوپ رو در توییتر پاک کرد و مثل ساتوشی غیب شد و در پشت صحنه پروژه caw رو پیاده سازی کرد با این مفهوم که هیچ کس مالک این ارز نیست بجز کسی که توکن داره.

هیچ فروش خصوصی، پیش فروشی سایتی شبکه اجتماعی نیست بجز چیزی که کمیونیتی خلق میکنه.

در قرار داد هوشمند caw یه سری پیام رمز گذاری شده قرار داد که نشون میداد هدف از ساخت این ارز ایجاد یک شبکه اجتماعی غیر متمرکز هست با یک ایده خیلی ناب، شبکه اجتماعیی که هر شخص یک #دامین داشته باشه و هویتش با اون #دامین نامگذاری بشه و با سوزوندن این توکن #دامین مورد نظر ایجاد بشه.

چندین دولوپر مشهور از ایده خوششون اومد و چون ارز در صرافیهای مطرحی اد شده بود حمایت کرند و شروع به طراحی پلتفرم کردند.

الان گیت هاب اون توسط جامعه خلق شده و شبکهای اجتماعی اون توسط جامعه ایجاد شده.

چیزی که حتی در بیتکوین هم شاهد اون نبودیم.

این ارز پتانسیل بالایی در کمیونیتی محور بودن داره و یک #آرمان زیبا داره

حالا کسانی که میگن اسکمه چون سایت نداره باید بگم که شما نه هیچی از کریپتو میدونید نه هیچوقت میفهمید کریپتو چیه.

نمایش بیشتر

آموزش بورس
دنبال کننده:15.1K

یک فری مینت با #ارزش nft که توسط تیم 9GAG طراحی شده به اسم "سیب‌زمینی‌ها"

واقعا با #ارزش هست

شرایط قرار گرفتن اینه که ۰.۰۶۹ اتریوم توی ولتتون داشته باشید

به توییتر و چنل دیسکورhttps://sahmeto.com/coins/DASH' target='_blank'>دشون دسترسی بدید

اون اتریوم برای هزینه نیست و فقط جهت اینه که ولت خالی و اسپمر وایت لیست نشه و کلا فری مینت هست

لینک ثhttps://sahmeto.com/coins/BAT' target='_blank'>بت نام

https://www.premint.xyz/potatoz/

تاییدیه خبر از توییتر9GAG

https://twitter.com/memeland/status/1542881995172171776?t=UBWkRikh8Iksk92pPewXTA&s=19

نمایش بیشتر

سامانه هوشمند سهمتو پیام‌های تمام کانال‌های بورسی تلگرام را جمع‌آوری می‌کند و با استفاده از هوش مصنوعی سیگنال‌های خرید و فروش هر کانال شناسایی و بازدهی سبد سهامی معرفی شده توسط هر کانال را محاسبه می‌کند و بر اساس پارامترهایی مثل بازدهی ماهانه سبد پیشنهادی کانال، قدرت تحلیلگر و میزان ریسکی که تحلیلگر برای سیگنال‌های خود ارائه می‌کند، آن‌ها را رتبه‌بندی می‌کند. سهم‌های معرفی شده توسط سهمتو معمولا در کوتاه مدت سود مناسبی را به سرمایه‌گذار می‌رساند اما سهمتو هیچگونه مسئولیتی درمورد نماد های معرفی شده ندارد چرا که این سهم‌ها بر اساس اطلاعات برامده از شبکه اجتماعی معرفی می‌شود و سهمتو هیچ داده‌ای به محتوای شبکه اجتماعی اضافه یا کم نمی‌کند. سهمتو بر اساس مشخصات هر نماد از قبیل جذابیت خرید و فروش، ریسک سرمایه گذاری و شاخص ترس و طمع و پارامترهای دیگر مانند: تازگی سیگنال‌ها و اعتبار کانال‌ها که همگی براساس محتوای پیام های منتشر شده در کانال‌های بورسی هستند، بهترین نمادها را در صفحه سیگنال معرفی می‌کند.


نصب سریع اپلیکیشن:

خرید اشتراک
 • افزونه سهمتو
  افزونه سهمتو افزونه سهمتو ابزاری رایگان است که بر روی مرورگر کروم نصب می شود و اطلاعات جذابی برای تحلیل سهام بر اساس اطلاعات شبکه‌ اجتماعی می دهد. برای دریافت رایگان افزونه سهمتو میتوانید به اینجا مراجعه کنید:
  چرا باید افزونه سهمتو را نصب کنید؟ صرفه جویی در زمان تحلیل تلگرام در یک نگاه تکمیل سایت های بورسی
  بیشتر بخوانید:
  افزونه بورسی سهمتو: کل تلگرام در یک نگاه
  با افزونه بورس سهمتو، سه بعدی تحلیل کن!
 • سوالات متداول

  سایت سهمتو اطلاعات کانال های شبکه اجتماعی مانند تلگرام را جمع آوری می کند و بر اساس سیگنال های خرید و فروشی که هر تریدر برای سهام بورسی مانند:شستا وخودرو وخساپا وفملی وشبندر وشپنا و ارزهای دیجیتال مانندبیت کوین ,اتریوم ,کاردانو ,شیبا، و... صادر میکند، آنها را رتبه بندی میکند.

  1- بیت کوین چیست؟

  بیت کوین (bitcoin) پول مجازی بر پایه بلاچین است که به پادشاه ارزهای دیجیتال هم معروف است. بیت کوین (BTC) تاریخچه دور و درازی دارد که می توانید در (این بخش ) بخوانید.

  2- قیمت روز بیت کوین چقدر است؟

  در حال حاضر قیمت هر بیت کوین به تتر (tether) و تومان را می توانید از صفحه اختصاصی سهمتو بیت کوین مطلع شوید.

  3- شاخص ترس و طمع بیت کوین امروز چیست و در چه حالتی قرار دارد؟

  شاخص ترس و طمع بیت کوین به شما کمک می کند برای معامله بهتر تصمیم گیری کنید و مقدار را می توانید از صفحه اختصاصی سهمتو بیت کوین مطلع شوید.

  4- سود روزانه بیت کوین چیست و چقدر می باشد؟

  درصد تغییرات قیمت لحظه ای بیت کوین نسبت به دیروز را سود روزانه می گویند که می توانید سود روزانه را از صفحه اختصاصی سهمتو مطلع شوید.

  5- بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری چه ارز دیجیتالی است؟

  در صفحه سیگنال ها در سهمتو می‌توانید بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری را مشاهده کنید.

  6- بهترین تریدر ارز دیجیتال کیست؟ و چه عملکردی دارد؟

  در صفحه برترین تریدرها در سهمتو می‌توانید بهترین تریدر ارز دیجیتال را شناسایی کنید و در صفحه اختصاصی آن عملکرد تریدر نیز مشخص است.

  7- اخبار فوری ارزهای دیجیتال را چگونه پیدا کنیم؟

  در صفحه هر ارز دیجیتال مانندبیت کوین ,اتریوم ،کاردانو ، سولاناشیبا... می‌توانید به سرعت تمام اخبار مرتبط با هر ارز دیجیتال را مشاهده کنید.

  8-چگونه در ارز دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟

  برای سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال می توانید با استفاده روش غیر مستقیمکپی ترید کارخودتون را شروع کنید و اولین بیت کوین و یا هر ارز دیجیتال دیگه‌ای را با کمک تریدرهای حرفه ای بخرید.

  9- برای خرید بیت کوین از کجا شروع کنیم؟

  برای خرید اولین بیت کوین خود باید در یکی از صرافی های ایرانی و خارجیثبت نام کنید و از آنجا اولین بیت کوین خود را بخرید. همچنین شما در بخش سهام بورسی سهمتو می توانید: سیگنال خرید و تحلیل شستا،سیگنال خرید و تحلیل شپنا، سیگنال خرید و تحلیل شبندر، سیگنال خرید و تحلیل ذوب، سیگنال خرید و تحلیل لپارس، سیگنال خرید و تحلیل انرژی 3، سیگنال خرید و تحلیل خودرو، سیگنال خرید و تحلیل خساپا و سهم های دیگر مثل خبهمن، فمراد، شتران، غدام، خگستر را ببینید.

  10- افزونه بورس سهمتو چیست؟

  برای خرید اولین بیت کوین خود باید در یکی از صرافی های ایرانی و خارجیافزونه سهمتو ابزاری رایگان است که بر روی مرورگر کروم نصب می شود و اطلاعات جذابی برای تحلیل سهام بر اساس اطلاعات شبکه‌ اجتماعی می دهد. و می توانید از این لینک به راحتی نصب کنید: +لینک

  11 - چرا باید سهمتو را نصب کنید؟

  1. صرفه جویی در زمان 2. تحلیل تلگرام در یک نگاه 3. تکمیل سایت های بورسی(اطلاعات بیشتر)

  12. قابلیت‌های افزونه سهمتو چیست؟

  • مشاهده امتیاز خرید و فروش هر سهم در شبکه اجتماعی
  • مشاهده فیلتر خرید و فروش بر اساس اطلاعات شبکه اجتماعی
  • مشاهده تعداد کل سیگنالهای ارائه شده سهام
  • مشاهده تعداد سیگنال خرید سهام
  • مشاهده تعداد سیگنال فروش سهام
  اطلاعات بیشتر

  سوالات متداول
 • قوانین
  سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی
  سهمتو به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.
  توافقنامه استفاده از سهمتو:
  این توافقنامه شامل قوانین و مقرراتی است که میان سهمتو و کاربران آن وجود دارد. رعایت این قوانین برای فعالیت در سهمتو الزامی است و ثبت نام در سایت به منزله پذیرش مفاد این توافقنامه است.
  فعالیت سایت سهمتو در چارچوب قوانین جمهوری اسلامی است و انجام هر گونه فعالیتی که بر اساس فهرست کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه تخلف محسوب شود، ممنوع است.
  نام و نام خانوادگی اعلام شده حین ثبت نام، به عنوان شناسه پروفایل کاربر ثبت میشود. لذا کاربران باید از نام و نام خانوادگی صحیح و متعارف استفاده کنند.
  کاربران موظف هستند هنگام ثبت نام، شماره تماس و آدرس پست الکترونیک معتبر اعلام نمایند تا برای اطلاع رسانی های سایت با مشکل مواجه نشوند.
  امکان تغییر شماره تماس ثبت شده هنگام ثبت نام، برای کاربران وجود ندارد.
  هر شماره تماس و آدرس پست الکترونیک، تنها یک مرتبه امکان ثبت نام در سهمتو را دارد.
  سهمتو هیچ گونه فعالیتی در زمینه سیگنال دهی یا تبلیغ سهام و شرکتهای مختلف انجام نمیدهد و تنها سیگنالهای ارائه شده در شبکه های اجتماعی را منتشر و ارزیابی میکند.
  سهمتو هیچ گونه مسئولیتی در قبال صحت و کیفیت تحلیلها و سیگنالهای اعلام شده در شبکه های اجتماعی ندارد.
  آمار و تحلیلهای ارائه شده در سهمتو نباید مبنای خرید و فروش سهام توسط کاربران قرار بگیرد. عواقب خرید و فروش بر اساس آمار ارائه شده توسط سهمتو، کاملا بر عهده کاربران است و سهمتو هیچ گونه مسئولیتی در قبال زیان احتمالی کاربران نمیپذیرد.
  کلیه حقوق مادی و معنوی سایت، انحصارا متعلق به سهمتو است. هرگونه تقلید، کپی برداری و یا استفاده از تمام یا بخشی از عنوان و طراحی سایت، لوگو، محتوا و هر گونه سوء استفاده از نام و محتوای منتشر شده توسط سهمتو، غیر قانونی است.‎
  اختیار هرگونه طراحی مجدد، ادغام یا توقف ارائه خدمات در هر زمان و به هر علتی برای مجموعه سهمتو محفوظ است. بنابراین مسئولیتی بابت زیان احتمالی کاربران، متوجه سهمتو نمی‌شود.
  سهمتو این حق را برای خود محفوظ میداند که تمامی بند های قوانین و مقررات را متناسب با نظر خود ویرایش کند.
  قوه قهریه: تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، مجموعه بورس ترند هیچ گونه مسئولیتی ندارد.
  قوانین
 • درباره ما
  سهمتو برای سرمایه گذاران در بورس :
  افراد برای سرمایه گذاری در بورس یا وقت کافی برای جمع آوری اطلاعات ندارند یا دانش کافی جهت تحلیل بورس را ندارند.
  سهمتو برای تریدرها در بورس :
  تریدرها برای سود کردن بیشتر نیاز دارند همه اطلاعات بازار را به موقع داشته باشند ولی قادر دنبال کردن همه کانال ها نیستند و معیاری برای سنجش کانال ها هم ندارند.
  سهمتو کمک میکند تا هر آنچه نیاز است از اطلاعات بورسی و شبکه اجتماعی برای انتخاب سهم خوب، خرید و فروش و زمان خوب معامله را در اختیار مخاطبان قرار دهد.
  شما میتوانید سیگنال های سهمتو را در صفحه سیگنال ها مشاهده کنید
  همچنین میتوانید نمادهای خود را به دیده بان اضافه کنید تا همیشه از آخرین خبر های مربوط به آن ها باخبر شوید
  تیم سهمتو از هسته های زیر تشکیل شده است:
  تیم متخصصان بازار سرمایه
  تیم هوش مصنوعی
  تیم نرم افزار
  تیم توسعه کسب و کار
  برای همکاری با سهمتو رزومه خود را به ما ایمیل کنید.
  درباره ما


 • کپی ترید؛ سرمایه گذاری آسان در بازار ارز دیجیتال
  خودت وقت نمیکنی ترید بزنی؟
  با سامانه کپی ترید سهمتو بذار یه حرفه ای بجات ترید کنه سامانه کپی ترید سهمتو در هر لحظه به صورت خودکار تمامی معاملات معامله‌ گران با تجربه بازار ارز دیجیتال را برای شما کپی خواهد کرد. پس از مدیریت پرتفوی خود توسط افراد حرفه ای مطمئن باشید و به صورت خودکار سود کنید برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید:
  1. پرداخت کارمزد بعد از تسویه و از روی سود و کارمزد صفر سهمتو در صورت سودآوری کمتر از بانک
  2. سرمایه‌گذاری در بازار ارز دیجیتال بدون دانش و وقت و ثبت نام و تسویه آنلاین دارایی بدون مراجعه حضوری
  3. امکان مقایسه بهترین تریدر بر اساس سود و سوابق معامله و کپی شدن معاملات حرفه‌ای‌ها در کمتر از ثانیه برای کپی‌کنندگان
  مطالعه بیشتر:
  چطور با کپی ترید بیشتر سود کنیم؟
  روش های آسان سرمایه گذاری سودآور و بدون دردسر
  8 تمایز کلیدی بازار بورس و ارزهای دیجیتال
 • داده های شبکه اجتماعی را نیز به تحلیل خود اضافه کنید
  برای پیگیری اخبار و تحلیل‌های مربوطه چه جایی بهتر از تلگرام!
  اما از یک طرف تعداد کانال‌های بورسی تلگرام آنقدر زیاد هست که شما برای جا نماندن از اخبار و تحلیل‌ها باید به عضویت تعداد بسیار زیادی کانال و گروه در آیید. شما نمیتوانید تمام در تمام کانال‌های بورسی عضو شوید و هزاران پیام را مطالعه کنید تا خبری از سهم‌تان بدست بیاورید. از سوی دیگر برای مطالعه این پیام‌ها در زمان بازار باید از سایت بورس خارج شوید و در تلگرام به مطالعه این اخبار و اطلاعات بپردازید. افزونه سهمتو هر دوم مشکل شما حل کرده است و کاری که شما می‌خواستید انجام دهید را افزونه سهمتو انجام داده البته به شکلی مدرن‌تر! حتما الان این سوال برای شما پیش اومد که افزونه سهمتو چیست و چطور کار می‌کند؟