پشت پرده بازار

@poshtepardebazar

سیگنالی بورس

نوع کانال

سیگنالی بورس

رتبه تریدر

بر اساس بازدهی ماهانه

عملکرد تریدر

بازدهی
ماهانه

0.0%

بازدهی
سه ماهه

0%

بازدهی
شش ماهه

0.0%

افت سرمایه

0.0%

قدرت تحلیل

0.0%

ریسک

0.0%

عملکرد تریدر را به اشتراک بگذارید.

نظرات کاربران سهمتو

نظرات کاربران سهمتو در مورد تریدر
@ پشت پرده بازار

0%
0%
نظر شما چیست؟

عملکرد تریدر

تعداد اعضای کانال تلگرام

1.6K

میانگین بازدید روزانه

0

میانگین تعداد سیگنال روزانه

0

متوسط

قوی

ضعیف

میزان اشتیاق کاربران به تحلیل‌های تریدر

نحوه محاسبه :

میانگین بازدید روزانه

تعداد اعضای کانال تلگرام

سیگنال تریدرها

فیلتر
بزودی
آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:1.6K

در وادی قرمز پوش شدن بورس، مضحک ترین خبر بورس منتشر شد.

امیر تقی خان تجریشی ، رئیس و جواد عشقی نژاد نایب رئیس بورس شدند.

نمیدانیم باید به حال بورس گریست یا بحال خود. انگار قرار است مدیریت شارلاتان ها بر بورس همچنان ادامه یابد. گویی قرار است هر که تخلف بزرگ‌تری دارد ، مناصب بالاتری را تجربه کند. مگر همین امیر تقی خان نبود که با محوریت افخمی و معمارنژاد شرکت سرمایه گذاری صنعت و معدن را به فلاکت رساند تا گروه فیروزه با بهانه خصوصی سازی ، آن را به ثمن بخس از بانک صنعت و معدن بخرد. البته تجریشی به پاس خدماتش سال ها مدیر عامل صنعت و معدن با مدیریت جدید ماند. عشقی نژاد هم که ملیجک امید قائمی است و نخستین اختلاس بازار سرمایه را به نام خود ثبت کرده، حال ارتقا یافته و از سوی امید قائمی ، به عضویت هیات مدیره بورس درآمده. او سال ها پیش که با حمایت امید قائمی ، مدیر عامل کارگزاری بانک کارآفرین شد، چندین میلیارد تومان سهام با اعتبار کارگزاری به کد معاملاتی شخصی دیگر خرید و بدون فریز کردن سهام خریداری شده ، سهام را به کارگزاری #پارس نمودگر منتقل کرد و در آنجا فروخت. این نخستین اختلاس در بازار سرمایه بود.

نمایش بیشتر

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:1.6K

تقدیر سهامداران از پاکسازی مفسدان سازمان بورس توسط سربازان گمنام

سربازان گمنام امام زمان مانند همیشه ، اینبار باند فروش مجوز در سازمان بورس را متلاشی کردند.

طی ماه اخیر وزارت اطلاعات در پی اعتراض بسیاری از فعالان بورس و نهادهای مالی از سازمان بورس ، با بررسی های دقیق و رد زنی مدیران و معاونین سازمان بورس ، تیم مخوف فروش مجوز و باجگیری از مدیران نهادهای مالی را شناسایی و با ورود به موقع ، عوامل این باند را دستگیر کردند.

در این رابطه علیمحمدی و پرچمی از مدیران و کارشناسان زیر مجموعه محمد رضا معتمد ، معاون سازمان بورس دستگیر و بازداشت شدند. شایان ذکر است علیمحمدی از نزدیکترین افراد این باند به معتمد است که به تازگی و به اصرار معتمد به عنوان‌مدیر نظارت بر صندوقها منصوب شده است. مثلث علیمحمدی، پرچمی و معتمد ، سالهاست که با فشار به فعالان بازار برای اخذ مجوز برای فعالیت رسمی ، به اخذ رشوه های میلیاردی به فروش مجوز مشغولند.

درود خدا بر سربازان گمنام امام زمان

نمایش بیشتر

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:1.6K

کاسبی مجریان قانون با رانت اطلاعاتی

چند وقتی است در گوشه و کنار سازمان بورس می شنویم که قرار است مجوز کارگزاری صادر شود . این فقط در حد شایعه تحت تاثیر اوضاع نابسامان بورس باقی مانده ، قالیباف نه تایید کرده نه تکذیب.

در این میان یار غار قالیباف ، پورزرندی ، کارگزاری مشترک اش با قالیباف را حدود ۱۰۰ میلیارد تومان فروخت. پورزرندی که ریاست هیات مدیره بورس را عهده دار است با دستیابی به اطلاعات نهانی مربوط به اخذ مجوز کارگزاری، به زودی درخواست مجوز کارگزاری خواهد داد و رفیق شفیق اش ، حسن آقا، به راحتی برایش محیا می کند. آقای وزیر اقتصاد، لطفا به بازار سرمایه نظارت کنید

مشتی دزد را در راس بازار سرمایه گماشته اید که جز به منافع شخصی به فکر هیچ چیز نیستند. شاید الان بفهمیم چرا کسی کاری ندارد که نایب رئیس هیات مدیره بورس تهران زرماکارون را با چند برابر قیمت واقعی به سهامداران قالب میکند، هر کسی گوشه ای در این بازار به فکر چاپیدن دیگران است .

نمایش بیشتر

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:1.6K

دلالی مجوز نهاد مالی؛ ۲ میلیارد

بازار سرخ ، بازدهی منفی، دارایی سرمایه گذار قفل ، قالیباف در خواب ، اما کاسبی دلالان مجوز ، سکه.

هر چه میگذرد تازه میفهمیم بورس را دلالان ، به چه کثافتخانه ای تبدیل کرده اند. یک روز سهام پروژه می‌کنند و روز دیگر اطلاعات می فروشند. روزی منصب و شغل فروشی باب می شود و روز دیگر سیگنال فروشی. دیروز برای ارزشگذاری حبابی زرماکارون طلب ویلای لندن کردند و امروز برای اخذ مجوز ، همان می خواهند. فرقی هم نمیکند مجوز افزایش سرمایه باشد یا یک نهاد مالی، هر چه بخواهی چند میلیاردی خرج دارد، شفاف مثل بورس.

اگر باج بدهی که تا آخر حضورت در بورس مشتری vip نوچه های نوبیلیونر بورس خواهی بود و اگر ندهی با یک پرونده سازی ساده حذف میشوی و می روی توی لیست سیاه. شاید حالا بفهمیم که چرا سازمان بورس علاقه ای به الکترونیک شدن فعالیت های سازمان به خصوص صدور مجوز ها ندارد، کار اگر دست افراد باشد ، کاسبی به راه است ، ۲ میلیاردی می‌گیرند، همگی ، دور هم و برای هم.

نمایش بیشتر

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:1.6K

بازهم تکرار

یادم هست وقتی احمدی نژاد ، صالح آبادی را به رأس سازمان منصوب کرد ، همه در هم شدند( به غیر از فهیمی). انتقاد ها شروع شد، او جای عبده تبریزی ، دانشمند مالی ایران را اشغال کرده بود. تمامی زمینه های فساد ، در همان دوران شکل گرفت. لابی گری ها، گماشتن نالایق ها بر مناصب ، حضور پر رنگ امام صادقی ها( بعضا خوب هم در میانشان یافت می شد)، فروش اطلاعات نهانی، خلاصه گانگستر بازی و ایجاد جو امنیتی و ....

خواجه نصیر، مالمیر، هامونی، امید قائمی، رضوانی و ... زائیده آن دورانند، نوبیلیونر هایی که با حقوق کارمندی ، هزاران میلیارد تومان ثروت اندوختند، البته در شفاف ترین بازار کشور و در زیر سایه مقام ناظر بازار سرمایه. او با تمام‌گندی که بر پیکر بازار سرمایه زد ، رفت. فطانت آمد . با سواد ، با تجربه، اما شل. آنقدر شل که حسین پناه به تنهایی فاجعه کنتور سازی را خلق کرد. آن موقع بود که داشتن صالح آبادی برایمان آرزو شد، هر چند فطانت قابل تحمل بود. او هم رفت، نابغه اقتصاد سکاندار شد، مدعی پاکدستی که البته غیر رسمی سهامدار کارگزاری هم بود. او‌تقریبا تمام کارهای ناکرده صالح آبادی را در زمینه سازی فساد ، کامل کرد.

قوانین یک شبه، تغییرات غیر اصولی ، عیان شده فروش اطلاعات نهانی و ... از جمله گند های شاپور بود. آنقدر خرابکاری کرد تا در طلایی ترین روزهای بورس ، همه به دوران فطانت غبطه می خوردند. بالاخره شاپور به اندازه ای که توان داشت ، سطح تالار را با پهن پر کرد، اما اجل مجالش نداد، در برابر انتقاد های فراوان ، برکنار شد. یاشاسین وارد شد. یکی از یاران حلقه وطنی در بورس. لابی ها جواب داد ، قالیباف که تجربه ۱۰ سال چرت زدن در اتاق مدیر عامل بورس را داشت ، حال اتاق خوابش را عوض کرد و تنها معیارش نزدیک تر بودن محل کار به منزل بود. اما این بار همه آرزو میکردیم کاش مثل دوران بورس، فقط چرت میزد، با احمد زاد اصل به استخر میرفت، پورزرندی را در سفرهای خارجی همراهی میکرد، به پرتفوی مشترک با رستمی و کاسبی های جانبی با او نظارت میکرد و ... .

اما او در اتاق ملاصدرا بد خواب شد، درصد خرید سهامدصندوق ها را کاهش داد، اعتبار کارگزاری ها را محدود کرد و بازار را به این روز انداخت. در حالی که نظام در همه سطوح به حمایت از بازار پرداختند، او یک تنه بر همه بازار ری...

تا ثابت کند توانایی های دیگری هم دارد.

بورس مدت ها منفی است ، مردمی که با تشویق مقامات ارشد کشور پای به بورس گذاشتند ، صفت مالباخته گرفتند، اعتماد مردم لطمه دید و این همه توسط قالیباف انجام شد.

در این مدت تنها کاری که کرد ایجاد شغل برای مدیرعامل برکنار شده جوهران امید بود. این بیکار مانده ، مدیر روابط عمومی سازمان بورس شد تا شاید بازار امروز مثبت شود.

تغییر تاکتیکی در نیمه مربیان....

بد جور دلم هوای شاپور را کرده، فطانت را و حتی صالح آبادی را!!!!!

نمایش بیشتر

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:1.6K

آقای رئیسی در بورس زود دیر می شود

متاسفانه یک سالی هست که به دلیل بی تدبیری و بی تجربگی حرفه ای مدیران سازمان بورس و سوء استفاده و همدستی مدیران بورس و فرابورس با گروه های خاص ، بازار سهام به فضایی برای کسب منافع شخصی بعضا نامشروع این افراد تبدیل شده که شاهین چراغی ، عضو شورای عالی بورس آنها را به درستی نوبیلیونر های بازار خواند.

آقای رئیسی، رئیس محترم قوه قضائیه، رشد عجیب و غریب قیمت ها در بازار سرمایه که در برخی سهام تا ۱۰۰ برابر هم شده، با رشد قیمت دلار کلید خورد و سپس با حمایت همه ارکان نظام از بازار سرمایه ، به ابزاری در دست خواص تبدیل شد که با مدیریت ده ها هزار میلیارد تومان اندوخته سرمایه گذاران غیر حرفه ای ، به ثروت های افسانه دست یابند، کارگزاری بخرند، سبد گردان ایجاد کنند و ... .

جناب قاضی القضات، آنقدر اتفاقات عجیب، مقررات غیر کارشناسی یک شبه ، نظارت های متناقض، رانت اطلاعاتی ، تضاد منافع و صدها اتفاق دیگر در بازار رخ داد تا این افراد به نوبیلیونر های ایران تبدیل شوند ، و متاسفانه این همه در هوشیاری کامل سازمان بورس رخ داد.

آنقدر ساده در راس بورس تهران، فرابورس ، سازمان بورس، #سپرده گذاری و ... تیم چینی صورت گرفت و سازمان بورس سکوت که نه همدستی کرد تا هزاران میلیارد تومان منافع نصیب نوکیسه هایی شود که خود را تاجی بازار می نامند.

جناب رئیسی نمونه های بسیاری هست تا در مورد دست اندازی کرکسان به اموال ۴۶ میلیون سهامدار عنوان کنیم اما صدای ما به جایی نمی رسد ، همانگونه که پیش از این نرسید. امثال شاپور محمدی ها، قالیباف ها، خواجه نصیر ها، هامونی ها، خدابخش ها، صحرایی ها و ... آنقدر خوب مهره چینی کرده اند که از هر مسیری وارد شویم به در بسته میخوریم، آخرش هم پرونده سازی و حذف منتقدان حاصل کار است.

جناب رئیسی ، عاقبت کنتورسازی چه شد، آیا مسئولی به سزای عملش رسید؟ بانیان پایمال شدن حق هزاران سهامدار الان کجا هستند؟

آیا میدانید در این یک سال ده ها کنتور سازی و امثال آن زائیده شده، یکی همین زرماکارون، در عین ناباوری و مخالفت همه ارکان ، گانگستر ها با همان ارزشگذاری پر ایراد، شرکت را به چند برابر قیمت اصلی به مردم بیچاره فروختند و‌سازمان بورس فقط نظاره کرد.

جناب قاضی القضات متاسفانه در بورس زود دیر می شود، بیایید و به سرعت کمیته ای متشکل از فعالان حرفه ای بازار تشکیل دهید تا شما را در جریان اقدامات فسادگرانه در بورس قرار دهند.اما اعضای آن حرفه ای های بازار باشند نه کسانی که در دوره انتخابات آویزان ستاد انتخاباتی شما شدند تا در دولت شما به نان و نوایی برسند . البته الان به نام شما و قوه قضائیه ، به ثروت های افسانه ای رسیده اند.ما آماده ایم تا در این مسیر کمکتان کنیم.

نمایش بیشتر

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:1.6K

آقای دژپسند ، بستر فساد را جمع کن، #توسعه پیش کش

هر کجا که اسمی از سود بدون دردسر و رانت باشد، عده‌ای فرصت طلب و رانت‌خوار در کمین شکار این طعمه فریبنده نشسته‌اند تا از غفلت مسئولان و مدیران مربوطه نهایت سوء استفاده را ببرند

این افراد همه جا هستند، هر چه رانت بزرگ‌تر و لقمه نرم و چرب‌تر، حضور این‌ها هم بیشتر؛ چه آن رانت خواران دلار 4200 تومانی و چه وام گیرندگان ابربدهکار به شبکه بانکی. و نکته تاسف انگیز اینکه گویا این زنجیره تمامی ندارد؛ انعکاس خبری اختلاس‌ها و رانت‌خواری‌های کلان در رسانه‌های مختلف خبری از جمله گزارش این فسادها در رسانه ملی دیگر به یک گزارش عادی و روزانه تبدیل شده است

یکی از این حلقه‌های زنجیره فساد مالی نیز به همین بورس متصل شده است؛ رانت‌خواران زنجیره‌وار سیستماتیک که گویا به صورت خیلی سنگین و حرفه‌ای در حال انجام برنامه و مبادلات خود هستند و حتی عده‌ای از آن با خبر ولی سر در برف هستند!

در این بازی فساد، آن قدر عددهای نجومی وسوسه انگیز است که هر کارمند و مدیری را مجاب و غرق در بازی ندانسته می‌کند. بازی عجیبی در بورس شکل گرفته، بازیگران اصلی این زنجیره فساد با پبشنهاداتی به مسئولان و مدیران مربوطه آنها را اغوا می‌کنند تا ره صد ساله را یک شبه بروند، ولی بازی گرفته شدگان غافل از آنکه در یک بازی قرار گرفته‌اند و بازیگران اصلی طعمه را شکار کرده و برده‌اند!

در این میان هزاران افسوس که غفلت و جهالت مسئولان سازمان، وزیر اقتصاد، سازمان بازرسی از نظارت بر بازار سرمایه، باعث رونق این فساد عظیم و خوش مسیر شده‌اند

این در حالی‌ست که منافع در بورس آنقدر هست که کمتر کسی حاضر به پذیرفتن پست ریاست سازمان و معاونت‌های آن بود

فعالیت در بورس در این یکی دو سال اخیر، بسیای را به عرش رساند که البته لیاقتش را داشتند، اما در مقابل عده‌ای که بهتر است بگوئیم کاسبان رانت بورس که اتفاقا تعدادشان کم نیست، بر سر سفره فساد خود تشکیل داده و گسترش داده همچنان حضور دارند.

چرا ناظر سکوت کرده است؟؟ سوال ما هم هست

مگر می‌شود این همه فساد زنجیره‌وار اتفاق بیفتد و کسی نبیند و نداند؟؟ چه خواب رفتگانی که ناظران و بازرسان بورس می‌شوند و حتی بعد از اثبات فساد و جرم هم اتفاقی برایشان نمی‌افتد

ای کاش می‌توانستیم ناظر را بیدار کنیم؛ ای کاش میشد با سطلی آب بر رخ رئیس سازمان بورس، وی را بیدار کنیم تا بپاخیزد، چشمانش را باز کند و ببیند در بازاری که سال‌هاست در آن حضور کم‌رمقی داشته، چه ها که گذشته و چه ها که می‌گذرد! هرچند که بهتر از ما می‌داند که چه می‌گذرد

اما اگر واقعا از خواب برخیزد، رستمی‌ها، احمدزاده‌ها، پورزرندی‌ها، جاویدی‌ها، وطنی‌ها، کباری‌ها و غیره‌ای را خواهد دید که با همه هم‌کاسه است!

اگر بپا خیزد و بساط فساد را برچیند آیا فردا می‌تواند «ایران‌مال» را که خود و نزدیکانش مشاورانش هستند و در آن ذی‌نفع، در بورس عرضه کند؟

اگر چراغ قوه عدالت را بر بورس بیفکند و فاجعه سرمایه گذاری ملی در داستان المهدی فاش شود، چگونه در رخ یار دیرینه‌اش بنگرد؟

بهتر است خود را بخواب بزند و نبیند چگونه مجوز فروش شده‌اند نزدیکانش، و آن طرف‌تر چگونه زر ماکارون را به قیمت شمش زر به سهامداران قالب کردند.

بخواب قالیباف و خودت را کبک‌وار بی‌خبر جلوه کن

تا نبینی چگونه فرصت استثنائی و اعتماد بی‌نظیر به بازار سرمایه را امثال خواجه‌نصیرها و علی سعیدی‌ها برای منافع شخصی، به سرقت و تاراج می‌برند.

همان‌هایی که تا دیروز برای زر ماکارون قصد اخذ مجوز تامین سرمایه را داشتند تا در ازای آن ۳۰ درصد سهام شرکت را پاداش بگیرند و نتوانستند، حال با قالب کردن سهام زر ماکارون، دو چندانش پاداش گرفتند.

آقای وزیر این بساط را برچین ...

نمایش بیشتر

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:1.6K

چند روز پیش به نقل از آقای خواجه نصیر در فضای مجازی مطلبی منتشر شد با این مضمون که این خانه( بورس) صاحب ندارد.

ما هم در این مورد با ایشان هم رأی ایم.

شدیدا معتقدیم این خانه صاحب ندارد که اگر داشت ۱۵ سال پیش ، محمود احمدی نژاد این خانه را قمارخانه نمی خواند و جوانکی کم دانش و بی تجربه را در رأس آن نمی نشاند تا او نیز کوتوله هایی را گرد خود جمع کند که حاصلش شود این بازار مملو از فساد و تضاد منافع .

اگر خانه را صاحبی بود ممکن نبود موجوداتی شبیه جنابتان، پرورش یابد. بله ما هم شدیدا با تو هم رأی ایم چرا که اگر صاحبی بر این خانه متصور بود هامونی ها، فهیمی ها، خواجه نصیر ها، مالمیر ها، سلطان نژاد و ... بازار را ملعبه قرار نمی دادند تا به منافع شخصی برسند .

اگر خانه را صاحبی بود چگونه ممکن بود بازار پایه ای ایجاد شود که هر شب برایش شبنامه ای صادر کنید. یک روز همه را به بازار پایین تری منتقل کنی ، روزی دیگر بگذاری تا ۲۰ برابر رشد قیمت را تجربه کنند، یک روز فرش قرمز زیر پایرسهامداران این بازار پهن کنی و روز دیگر مانع فروش سهامشان شوی. چگونه ممکن بود کارمندان #سپرده گذاری و فن آوری بشوند مخبر عده ای سودجو که از محل اطلاعات نهانی سهامداران نشخوار کنند.مطمئنا اگر صاحب داشت این خانه، ممکن نبود هر روز تصمیمی تازه برای سرمایه مردم گرفته شود ، گروهی خاص با هدف نفع شخصی در تمامی هیات های پذیرش و هیات مدیره ها بنشینند ‌وبه بازاریابی برای شرکت های شخصی خود بپردازند ، که سر بسیاری از آنها به شخص جنابتان وصل است .

آری درست میگویی این خانه را اگر صاحبی بود باید شفاف می شد رابطه ثروتمند شدن جنابعالی با صندوق ۳۰ هزار میلیارد تومانی تامین سرمایه #تمدن. باید مشخص می شد رابطه سبد گردان بهروز زارع و‌مالمیر و جنابعالی با مدیریت منابع چند هزار میلیاردی بانک شهر که باید در اختیار تامین سرمایه #تمدن می بود نه سبد گردان جنابعالی.

باید مشخص می شد معاملات صندوق #توسعه بازار با مدیریت حضرتعالی با معاملات دوستان شما. باید مشخص می شد دلیل همراهی جنابعالی با هامونی در دفتر شرکت های متقاضی پذیرش در فرابورس .به هر ترتیب بنده یقین دارم که این خانه را اگر صاحبی بود ، نمی گذاشت شما و امید قائمی آنقدر متنفذ شوید تا قائمی تو را به هیات مدیره بورس تهران بگمارد و تو هم صحرایی، رفیق گرمابه و گلستان اش را به مدیر عاملی بورس بنشانی و او هم معاونت بازار بورس را با گماردن گودرزی ، به قائمی پیشکش کند.

آری تو راست میگویی اگر وزیر اقتصاد عرضه ای داشت ، برای این خانه صاحبی بر می‌گزید تا بساط فساد تو و‌ دوستانت را برچیند نه اینکه بورس را بچاپید و منتقد هم باشید. به نظر من هم ، این خانه صاحب ندارد که اگر می داشت نمیگذاشت خاندان اسلامی بیدگلی از یک سو و گنگسستر های کاریزما از سوی دیگر بازار سرمایه را بچاپند. کلونی حاجی وطنی که با ریاست قالیباف ، زنجیره انحصار طلبی بر بورس قرا کامل کردند ، آیا شکل میگرفت ، یقینا خیر،

پس ما هم با تو هم رآی ایم، این خانه صاحب ندارد.

نمایش بیشتر

سامانه هوشمند سهمتو پیام‌های تمام کانال‌های بورسی تلگرام را جمع‌آوری می‌کند و با استفاده از هوش مصنوعی سیگنال‌های خرید و فروش هر کانال شناسایی و بازدهی سبد سهامی معرفی شده توسط هر کانال را محاسبه می‌کند و بر اساس پارامترهایی مثل بازدهی ماهانه سبد پیشنهادی کانال، قدرت تحلیلگر و میزان ریسکی که تحلیلگر برای سیگنال‌های خود ارائه می‌کند، آن‌ها را رتبه‌بندی می‌کند. سهم‌های معرفی شده توسط سهمتو معمولا در کوتاه مدت سود مناسبی را به سرمایه‌گذار می‌رساند اما سهمتو هیچگونه مسئولیتی درمورد نماد های معرفی شده ندارد چرا که این سهم‌ها بر اساس اطلاعات برامده از شبکه اجتماعی معرفی می‌شود و سهمتو هیچ داده‌ای به محتوای شبکه اجتماعی اضافه یا کم نمی‌کند. سهمتو بر اساس مشخصات هر نماد از قبیل جذابیت خرید و فروش، ریسک سرمایه گذاری و شاخص ترس و طمع و پارامترهای دیگر مانند: تازگی سیگنال‌ها و اعتبار کانال‌ها که همگی براساس محتوای پیام های منتشر شده در کانال‌های بورسی هستند، بهترین نمادها را در صفحه سیگنال معرفی می‌کند.


نصب سریع اپلیکیشن:

خرید اشتراک
 • افزونه سهمتو
  افزونه سهمتو افزونه سهمتو ابزاری رایگان است که بر روی مرورگر کروم نصب می شود و اطلاعات جذابی برای تحلیل سهام بر اساس اطلاعات شبکه‌ اجتماعی می دهد. برای دریافت رایگان افزونه سهمتو میتوانید به اینجا مراجعه کنید:
  چرا باید افزونه سهمتو را نصب کنید؟ صرفه جویی در زمان تحلیل تلگرام در یک نگاه تکمیل سایت های بورسی
  بیشتر بخوانید:
  افزونه بورسی سهمتو: کل تلگرام در یک نگاه
  با افزونه بورس سهمتو، سه بعدی تحلیل کن!
 • سوالات متداول

  سایت سهمتو اطلاعات کانال های شبکه اجتماعی مانند تلگرام را جمع آوری می کند و بر اساس سیگنال های خرید و فروشی که هر تریدر برای سهام بورسی مانند:شستا وخودرو وخساپا وفملی وشبندر وشپنا و ارزهای دیجیتال مانندبیت کوین ,اتریوم ,کاردانو ,شیبا، و... صادر میکند، آنها را رتبه بندی میکند.

  1- بیت کوین چیست؟

  بیت کوین (bitcoin) پول مجازی بر پایه بلاچین است که به پادشاه ارزهای دیجیتال هم معروف است. بیت کوین (BTC) تاریخچه دور و درازی دارد که می توانید در (این بخش ) بخوانید.

  2- قیمت روز بیت کوین چقدر است؟

  در حال حاضر قیمت هر بیت کوین به تتر (tether) و تومان را می توانید از صفحه اختصاصی سهمتو بیت کوین مطلع شوید.

  3- شاخص ترس و طمع بیت کوین امروز چیست و در چه حالتی قرار دارد؟

  شاخص ترس و طمع بیت کوین به شما کمک می کند برای معامله بهتر تصمیم گیری کنید و مقدار را می توانید از صفحه اختصاصی سهمتو بیت کوین مطلع شوید.

  4- سود روزانه بیت کوین چیست و چقدر می باشد؟

  درصد تغییرات قیمت لحظه ای بیت کوین نسبت به دیروز را سود روزانه می گویند که می توانید سود روزانه را از صفحه اختصاصی سهمتو مطلع شوید.

  5- بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری چه ارز دیجیتالی است؟

  در صفحه سیگنال ها در سهمتو می‌توانید بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری را مشاهده کنید.

  6- بهترین تریدر ارز دیجیتال کیست؟ و چه عملکردی دارد؟

  در صفحه برترین تریدرها در سهمتو می‌توانید بهترین تریدر ارز دیجیتال را شناسایی کنید و در صفحه اختصاصی آن عملکرد تریدر نیز مشخص است.

  7- اخبار فوری ارزهای دیجیتال را چگونه پیدا کنیم؟

  در صفحه هر ارز دیجیتال مانندبیت کوین ,اتریوم ،کاردانو ، سولاناشیبا... می‌توانید به سرعت تمام اخبار مرتبط با هر ارز دیجیتال را مشاهده کنید.

  8-چگونه در ارز دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟

  برای سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال می توانید با استفاده روش غیر مستقیمکپی ترید کارخودتون را شروع کنید و اولین بیت کوین و یا هر ارز دیجیتال دیگه‌ای را با کمک تریدرهای حرفه ای بخرید.

  9- برای خرید بیت کوین از کجا شروع کنیم؟

  برای خرید اولین بیت کوین خود باید در یکی از صرافی های ایرانی و خارجیثبت نام کنید و از آنجا اولین بیت کوین خود را بخرید. همچنین شما در بخش سهام بورسی سهمتو می توانید: سیگنال خرید و تحلیل شستا،سیگنال خرید و تحلیل شپنا، سیگنال خرید و تحلیل شبندر، سیگنال خرید و تحلیل ذوب، سیگنال خرید و تحلیل لپارس، سیگنال خرید و تحلیل انرژی 3، سیگنال خرید و تحلیل خودرو، سیگنال خرید و تحلیل خساپا و سهم های دیگر مثل خبهمن، فمراد، شتران، غدام، خگستر را ببینید.

  10- افزونه بورس سهمتو چیست؟

  برای خرید اولین بیت کوین خود باید در یکی از صرافی های ایرانی و خارجیافزونه سهمتو ابزاری رایگان است که بر روی مرورگر کروم نصب می شود و اطلاعات جذابی برای تحلیل سهام بر اساس اطلاعات شبکه‌ اجتماعی می دهد. و می توانید از این لینک به راحتی نصب کنید: +لینک

  11 - چرا باید سهمتو را نصب کنید؟

  1. صرفه جویی در زمان 2. تحلیل تلگرام در یک نگاه 3. تکمیل سایت های بورسی(اطلاعات بیشتر)

  12. قابلیت‌های افزونه سهمتو چیست؟

  • مشاهده امتیاز خرید و فروش هر سهم در شبکه اجتماعی
  • مشاهده فیلتر خرید و فروش بر اساس اطلاعات شبکه اجتماعی
  • مشاهده تعداد کل سیگنالهای ارائه شده سهام
  • مشاهده تعداد سیگنال خرید سهام
  • مشاهده تعداد سیگنال فروش سهام
  اطلاعات بیشتر

  سوالات متداول
 • قوانین
  سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی
  سهمتو به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.
  توافقنامه استفاده از سهمتو:
  این توافقنامه شامل قوانین و مقرراتی است که میان سهمتو و کاربران آن وجود دارد. رعایت این قوانین برای فعالیت در سهمتو الزامی است و ثبت نام در سایت به منزله پذیرش مفاد این توافقنامه است.
  فعالیت سایت سهمتو در چارچوب قوانین جمهوری اسلامی است و انجام هر گونه فعالیتی که بر اساس فهرست کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه تخلف محسوب شود، ممنوع است.
  نام و نام خانوادگی اعلام شده حین ثبت نام، به عنوان شناسه پروفایل کاربر ثبت میشود. لذا کاربران باید از نام و نام خانوادگی صحیح و متعارف استفاده کنند.
  کاربران موظف هستند هنگام ثبت نام، شماره تماس و آدرس پست الکترونیک معتبر اعلام نمایند تا برای اطلاع رسانی های سایت با مشکل مواجه نشوند.
  امکان تغییر شماره تماس ثبت شده هنگام ثبت نام، برای کاربران وجود ندارد.
  هر شماره تماس و آدرس پست الکترونیک، تنها یک مرتبه امکان ثبت نام در سهمتو را دارد.
  سهمتو هیچ گونه فعالیتی در زمینه سیگنال دهی یا تبلیغ سهام و شرکتهای مختلف انجام نمیدهد و تنها سیگنالهای ارائه شده در شبکه های اجتماعی را منتشر و ارزیابی میکند.
  سهمتو هیچ گونه مسئولیتی در قبال صحت و کیفیت تحلیلها و سیگنالهای اعلام شده در شبکه های اجتماعی ندارد.
  آمار و تحلیلهای ارائه شده در سهمتو نباید مبنای خرید و فروش سهام توسط کاربران قرار بگیرد. عواقب خرید و فروش بر اساس آمار ارائه شده توسط سهمتو، کاملا بر عهده کاربران است و سهمتو هیچ گونه مسئولیتی در قبال زیان احتمالی کاربران نمیپذیرد.
  کلیه حقوق مادی و معنوی سایت، انحصارا متعلق به سهمتو است. هرگونه تقلید، کپی برداری و یا استفاده از تمام یا بخشی از عنوان و طراحی سایت، لوگو، محتوا و هر گونه سوء استفاده از نام و محتوای منتشر شده توسط سهمتو، غیر قانونی است.‎
  اختیار هرگونه طراحی مجدد، ادغام یا توقف ارائه خدمات در هر زمان و به هر علتی برای مجموعه سهمتو محفوظ است. بنابراین مسئولیتی بابت زیان احتمالی کاربران، متوجه سهمتو نمی‌شود.
  سهمتو این حق را برای خود محفوظ میداند که تمامی بند های قوانین و مقررات را متناسب با نظر خود ویرایش کند.
  قوه قهریه: تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، مجموعه بورس ترند هیچ گونه مسئولیتی ندارد.
  قوانین
 • درباره ما
  سهمتو برای سرمایه گذاران در بورس :
  افراد برای سرمایه گذاری در بورس یا وقت کافی برای جمع آوری اطلاعات ندارند یا دانش کافی جهت تحلیل بورس را ندارند.
  سهمتو برای تریدرها در بورس :
  تریدرها برای سود کردن بیشتر نیاز دارند همه اطلاعات بازار را به موقع داشته باشند ولی قادر دنبال کردن همه کانال ها نیستند و معیاری برای سنجش کانال ها هم ندارند.
  سهمتو کمک میکند تا هر آنچه نیاز است از اطلاعات بورسی و شبکه اجتماعی برای انتخاب سهم خوب، خرید و فروش و زمان خوب معامله را در اختیار مخاطبان قرار دهد.
  شما میتوانید سیگنال های سهمتو را در صفحه سیگنال ها مشاهده کنید
  همچنین میتوانید نمادهای خود را به دیده بان اضافه کنید تا همیشه از آخرین خبر های مربوط به آن ها باخبر شوید
  تیم سهمتو از هسته های زیر تشکیل شده است:
  تیم متخصصان بازار سرمایه
  تیم هوش مصنوعی
  تیم نرم افزار
  تیم توسعه کسب و کار
  برای همکاری با سهمتو رزومه خود را به ما ایمیل کنید.
  درباره ما


 • کپی ترید؛ سرمایه گذاری آسان در بازار ارز دیجیتال
  خودت وقت نمیکنی ترید بزنی؟
  با سامانه کپی ترید سهمتو بذار یه حرفه ای بجات ترید کنه سامانه کپی ترید سهمتو در هر لحظه به صورت خودکار تمامی معاملات معامله‌ گران با تجربه بازار ارز دیجیتال را برای شما کپی خواهد کرد. پس از مدیریت پرتفوی خود توسط افراد حرفه ای مطمئن باشید و به صورت خودکار سود کنید برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید:
  1. پرداخت کارمزد بعد از تسویه و از روی سود و کارمزد صفر سهمتو در صورت سودآوری کمتر از بانک
  2. سرمایه‌گذاری در بازار ارز دیجیتال بدون دانش و وقت و ثبت نام و تسویه آنلاین دارایی بدون مراجعه حضوری
  3. امکان مقایسه بهترین تریدر بر اساس سود و سوابق معامله و کپی شدن معاملات حرفه‌ای‌ها در کمتر از ثانیه برای کپی‌کنندگان
  مطالعه بیشتر:
  چطور با کپی ترید بیشتر سود کنیم؟
  روش های آسان سرمایه گذاری سودآور و بدون دردسر
  8 تمایز کلیدی بازار بورس و ارزهای دیجیتال
 • داده های شبکه اجتماعی را نیز به تحلیل خود اضافه کنید
  برای پیگیری اخبار و تحلیل‌های مربوطه چه جایی بهتر از تلگرام!
  اما از یک طرف تعداد کانال‌های بورسی تلگرام آنقدر زیاد هست که شما برای جا نماندن از اخبار و تحلیل‌ها باید به عضویت تعداد بسیار زیادی کانال و گروه در آیید. شما نمیتوانید تمام در تمام کانال‌های بورسی عضو شوید و هزاران پیام را مطالعه کنید تا خبری از سهم‌تان بدست بیاورید. از سوی دیگر برای مطالعه این پیام‌ها در زمان بازار باید از سایت بورس خارج شوید و در تلگرام به مطالعه این اخبار و اطلاعات بپردازید. افزونه سهمتو هر دوم مشکل شما حل کرده است و کاری که شما می‌خواستید انجام دهید را افزونه سهمتو انجام داده البته به شکلی مدرن‌تر! حتما الان این سوال برای شما پیش اومد که افزونه سهمتو چیست و چطور کار می‌کند؟