اریو کریپتو

@ariocrypto

سیگنالی رمز ارز

نوع کانال

سیگنالی رمز ارز

رتبه تریدر

بر اساس بازدهی ماهانه

عملکرد تریدر

نظرات کاربران سهمتو

نظرات کاربران سهمتو در مورد تریدر
@ اریو کریپتو

0%
0%
نظر شما چیست؟

عملکرد تریدر

تعداد اعضای کانال تلگرام

17K

میانگین بازدید روزانه

11K

میانگین تعداد سیگنال روزانه

1

متوسط

قوی

ضعیف

میزان اشتیاق کاربران به تحلیل‌های تریدر

نحوه محاسبه :

میانگین بازدید روزانه

تعداد اعضای کانال تلگرام

سیگنال تریدرها

فیلتر
بزودی
آموزش بورس
دنبال کننده:17K

خوب صحبتهای اقای گلشاهیان قبول دارم، بورس و کریپتو و میل مردم به ثروت یک شبه و وجود انسانهای بی وجدان باعث شده که کلاهبرداریهای بدی مخصوصا در اینستاگرام توسط برخی افراد که خودشونو ثروتمند و موفق میدونن صورت بگیره، و سوار بر دوش مردم عادی از طریق حق عضویت و وی ایپی و سیگنال فروشی ثروتشونو بیشتر کنن. اما یک قسمت صحبت اقای گلشاهیانو قبول ندارم، اونم ابتداشه. فقط در ایرانه ..... اتفاقا این کلاهبرداران ایرانی کپی و نسخه کوچک کلاهبرداران خارجی هستن، و از روی دست اونا دارن مشق مینویسن.اگر اینها در رنج میلیارد تومان کلاهبرداری میکنن با موجه سازی چهره خودشون در سطح کشوری، نسخه های اصلی انگلیسی زبان میلیارد دلاری کلاهبرداری میکنن در سطح جهانی . نمونش؟؟ بیتبوی کریپتو، موون کارل، کریپتو بنتر، لارک دیویس. موون کارل یه کلاهبردار هست که تو شبکه فاکس نیوز صحبت میکنه، بیتبوی هم همینطور. همشون بر دوش مردم عادی سوارن. پس فقط در ایرانه، از دید من صحیح نیست . اصلا قصد بر این نیست که بگم چون همه جا هست اینجا هم اشکال نداره، خیر، کار بد بده و باید سرکوب بشه، صحبت من بیشتر اینه که ماها فکر میکنیم کشورما تنها جای دنیاست که محل جولان کلاهبردارانه، خیر، سابقه زندگی اونور بهم نشون داده کلاهبرداران همه جا هستن براتون چنتا مثالشم زدم، ولی باید با اگاه کردن مردم جلو این بی وجدانهارو گرفت

@ariocrypto

@ario_vidinomedia

آموزش بورس
دنبال کننده:17K

فقط تو ایرانه میتونی سواد نداشته باشی ولی فالوور بخری، تیک آبی بگیری و بازارهای مالی رو وسیله قرار بدی از مردم کلاهبرداری کنی و خودت رو موفق بدونی.

پول به صدا سیما بدی معروف بشی، تمام زندگیت از فروش رویا به مردم باشه و مردم رو وسیله درآمد زایی خودت قرار بدی بعد پول بدی به یک وبسایت تا تو رو جزو نخبه های ایران در کنار اسم مریم‌میرزاخانی قرار بدن.

از فالورهات که کلی هم چاپیدیشون بخوای برن بهت رای بدن تا اعتبار بیشتری بتونی کسب کنی و رو کول عده بیشتری سوار شی.

بعد هم‌بیای از روزنامه نگار شریفی که نخواسته به مردم دروغ بگه و از مردم سو استفاده بکنه بعنوان کسی که هوش مالی نداره نام ببری.

اون آدمهایی هم که دنبالت میکنن نفهمن مورد سواستفاده قرار گرفتن و تو رو بپرستن.ولی دیر یا زود ماه از پشت ابر بیرون میاد.

به یزدان که گر ما خرد داشتیم

کجا این سرانجام بد داشتیم

نمایش بیشتر

آموزش بورس
دنبال کننده:17K

سوال: شما توکن گلیمر مربوط به بلاکچین مونبیم رو میخرید؟

جواب: مونبیم بسیار پر پتانسیله اما هر ماه توکن مجانی زیادی ازش ازاد میشه که به کسانی که در crowdloan شرکت کردن داده میشه. بنابراین من نمیخرم شخصا ولی اصلا منکر این نیستم که رشد نمیکنه اما در کل هر رمز ارزی ازش مجانی ماهانه داده بشه رو نمیخرم. ضمنا من خودم در کرودلوون شرکت کردم و توکن گلیمر دریافت میکنم 👌

@ariocrypto

نمایش بیشتر

آموزش بورس
دنبال کننده:17K

بر روی اکثر بلاکچینها فعالیتهای مربوط به دیفای و لیکوییدیتی ماینینگ و ان اف تی رو انجام دادم و براتون تستشون کردم، تجربه ای که با فنتوم داشتم به مراتب بهتر بوده، رتبه های بعدی به ترتیب اسمارت چین بایننس، سی سی چین اولانچ، کاسموس چین، سولانا

الگوراند ALGO و الراند EGLD و رز OASIS و نییر NEAR هنوز در دیفای خیلی پیش نرفتن و اول کارشونه و نمیتونم نظر نهایی بدم اما هر چهارتا بسیار با پتانسیلن.

انتظار بالایی از پروژه های دیفای پولکادات اکوسیستم دارم. مخصوصا پروژه های با قابلیت evm که بر روی مونبیم moonbeam شروع به کار میکنن.

هارمونی و ترا رو در حال تستم.

نظری در مورد لایه دومها ندارم هر چند پالیگان بسیار تجربه دلچسبی بود کار باهاش.

پ.ن

evm Friendly : بلاکچینهایی که به

قراردادهای هوشمند اتریومی این اپشن رو میدن که به راحتی بر روی این چینها کداشونو لانچ و ران یعنی راه بندازن . این نوع بلاکچینها به راحتی با کدی که اتریوم رو پیش میبره قابلیت تبادل دارن.

در بررسی بلاکچینها من موارد زیر رو در نظر داشتم

سرعت تراکنش، ارزانی تراکنش، اختلال در شبکه، راحتی در استفاده یا یوزر فرندلی بودن، تعداد والتهای تحت پوشش، راحتی در بریج یا انتقال داراییها بین چینها، قدرت تبادل با بلاکچین اتریوم یا قابلیت ای وی ام، میزان لیکویدیتی یا حجم داراییهای انباشته در پروژه های دیفای بر روی بلاکچینها، ثبات پروژه های دیفای راه اندازی شده، و تعدادی دیگر

@AR' target='_blank'>ariocrypto

@AR' target='_blank'>ario_vidinomedia

نمایش بیشتر

آموزش بورس
دنبال کننده:17K
1985103

بر اساس گزارش وبسایت امریکایی اکشز، در سال گذشته میلادی حدود ۱۶ تریلیون دلار دارایی بر روی بلاکچین جابجا شده است که فقط سهم ناچیز ۰.۱۵ درصد از ان مربوط به فعالیتهای غیر قانونی مالی بوده است. این کاملا بر خلاف ادعای سازمانها و دولتها در مورد رمز ارزهاست.

@ariocrypto

@ario_vidinomedia

آموزش بورس
دنبال کننده:17K

اگر سوالی در مورد فارمینگ و لیکودیتی ماینینگ دارید در پی وی بپرسید به تعدادی سوال در خلال لایو پاسخ داده میشود

آموزش بورس
دنبال کننده:17K

چون قصد بر صحبت در مورد فارمینگ هست دوستانی اشنایی ندارن با این کلمه و مفهوم میتونن این وویس را تا شروع لایو گوش بدن که متوجه بشن لایو رو. البته این قسمت سوم از وویسهای فارمینگ هست. وویس اول و دوم رو هم میتونید گوش بدید

@ariocrypto

@ario_vidinomedia

آموزش بورس
دنبال کننده:17K
1978176

اگر بخواید بدونید بیتکوین در این دوازده سیزده سال چه غولی در دنیای سرمایه گذاری بوده من یه مثال میزنم

تابستان ۲۰۱۲ من از تهران تا لندن و سپس لندن تا تورنتو رو با یک بلیط ۱۳۹۶ دلاری رفتم، اون زمان هر واحد بیتکوین ۵ دلار بود که تقریبا ۲۸۰ واحد بیتکوین میشد با پول این بلیط خرید یا واسه یک پرواز تا کانادا ۲۸۰ بیتکوین نیاز بود. دلار اون زمان تقریبا ۱۰۰۰ تومان بود ( دلار کانادا و امریکا تقریبا یک قیمت بودن اونزمان) پس بلیط من یک ملیونو سیصد تومان شد. امروز ۲۸۰ واحد بیتکوین تقریبا ۱۳ میلیون دلار #ارزش داره یعنی به عبارتی ۳۸۵ میلیار تومان. بلیط ۳۸۵ میلیارد تومانی من رو ببینید 😃😃

@ariocrypto

@ario_vidinomedia

نمایش بیشتر

آموزش بورس
دنبال کننده:17K

بیتکوین ۱۳ ساله شد. تولدت مبارک نوجوان ☺

@ariocrypto

@ario_vidinomedia

آموزش بورس
دنبال کننده:17K

دیروز مطلع شدم متاسفانه یکی از بانوانی که همکلاس قدیمی بنده بودن بسیار ناگهانی دار فانی رو وداع گفتن و خانواده و فرزندشونو تنها گذاشتن، ایشون بی نهایت انسان شریف و ارامی بودن. بسیار از این اتفاق متاثر شدم. ممنون میشم براشون دعا و ارزوی خوب کنید. دوستان زندگی کوتاست، شاد باشید، ببخشید، با تمام وجود زندگی کنید و هوای اطرافیانتونو داشته باشید.

نه تو می مانی

نه اندوه

و نه هیچ یک از این مردم آبادی

به حباب نگران لب رود قسم

و به کوتاهی ان لحظه شادی که گذشت

غصه هم، خواهد رفت

ان چنانی که فقط، خاطره ای خواهد ماند

لحظه ها عریانند

به تن لحظه خود، جامه اندوه مپوشان هرگز

نه تو می مانی نه اندوه،

و نه هیچ یک از این مردم ابادی ( سهراب)

@ariocrypto

@ario_vidinomedia

نمایش بیشتر

تماس با ما021-91035488[email protected]
ثبت نام سریع

بعد از ثبت نام هدیه 7 روز سهمتو فعال می شود.


 • افزونه سهمتو

  افزونه سهمتو افزونه سهمتو ابزاری رایگان است که بر روی مرورگر کروم نصب می شود و اطلاعات جذابی برای تحلیل سهام بر اساس اطلاعات شبکه‌ اجتماعی می دهد. برای دریافت رایگان افزونه سهمتو میتوانید به اینجا مراجعه کنید:
  چرا باید افزونه سهمتو را نصب کنید؟ صرفه جویی در زمان تحلیل تلگرام در یک نگاه تکمیل سایت های بورسی
  بیشتر بخوانید:
  افزونه بورسی سهمتو: کل تلگرام در یک نگاه
  با افزونه بورس سهمتو، سه بعدی تحلیل کن!
 • سوالات متداول

  سایت سهمتو اطلاعات کانال های شبکه اجتماعی مانند تلگرام را جمع آوری می کند و بر اساس سیگنال های خرید و فروشی که هر تریدر برای سهام بورسی مانند:شستا وخودرو وخساپا وفملی وشبندر وشپنا و ارزهای دیجیتال مانندبیت کوین ,اتریوم ,کاردانو ,شیبا، و... صادر میکند، آنها را رتبه بندی میکند.

  1- بیت کوین چیست؟

  بیت کوین (bitcoin) پول مجازی بر پایه بلاچین است که به پادشاه ارزهای دیجیتال هم معروف است. بیت کوین (BTC) تاریخچه دور و درازی دارد که می توانید در (این بخش ) بخوانید.

  2- قیمت روز بیت کوین چقدر است؟

  در حال حاضر قیمت هر بیت کوین به تتر (tether) و تومان را می توانید از صفحه اختصاصی سهمتو بیت کوین مطلع شوید.

  3- شاخص ترس و طمع بیت کوین امروز چیست و در چه حالتی قرار دارد؟

  شاخص ترس و طمع بیت کوین به شما کمک می کند برای معامله بهتر تصمیم گیری کنید و مقدار را می توانید از صفحه اختصاصی سهمتو بیت کوین مطلع شوید.

  4- سود روزانه بیت کوین چیست و چقدر می باشد؟

  درصد تغییرات قیمت لحظه ای بیت کوین نسبت به دیروز را سود روزانه می گویند که می توانید سود روزانه را از صفحه اختصاصی سهمتو مطلع شوید.

  5- بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری چه ارز دیجیتالی است؟

  در صفحه سیگنال ها در سهمتو می‌توانید بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری را مشاهده کنید.

  6- بهترین تریدر ارز دیجیتال کیست؟ و چه عملکردی دارد؟

  در صفحه برترین تریدرها در سهمتو می‌توانید بهترین تریدر ارز دیجیتال را شناسایی کنید و در صفحه اختصاصی آن عملکرد تریدر نیز مشخص است.

  7- اخبار فوری ارزهای دیجیتال را چگونه پیدا کنیم؟

  در صفحه هر ارز دیجیتال مانندبیت کوین ,اتریوم ،کاردانو ، سولاناشیبا... می‌توانید به سرعت تمام اخبار مرتبط با هر ارز دیجیتال را مشاهده کنید.

  8-چگونه در ارز دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟

  برای سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال می توانید با استفاده روش غیر مستقیمکپی ترید کارخودتون را شروع کنید و اولین بیت کوین و یا هر ارز دیجیتال دیگه‌ای را با کمک تریدرهای حرفه ای بخرید.

  9- برای خرید بیت کوین از کجا شروع کنیم؟

  برای خرید اولین بیت کوین خود باید در یکی از صرافی های ایرانی و خارجیثبت نام کنید و از آنجا اولین بیت کوین خود را بخرید. همچنین شما در بخش سهام بورسی سهمتو می توانید: سیگنال خرید و تحلیل شستا،سیگنال خرید و تحلیل شپنا، سیگنال خرید و تحلیل شبندر، سیگنال خرید و تحلیل ذوب، سیگنال خرید و تحلیل لپارس، سیگنال خرید و تحلیل انرژی 3، سیگنال خرید و تحلیل خودرو، سیگنال خرید و تحلیل خساپا و سهم های دیگر مثل خبهمن، فمراد، شتران، غدام، خگستر را ببینید.

  10- افزونه بورس سهمتو چیست؟

  برای خرید اولین بیت کوین خود باید در یکی از صرافی های ایرانی و خارجیافزونه سهمتو ابزاری رایگان است که بر روی مرورگر کروم نصب می شود و اطلاعات جذابی برای تحلیل سهام بر اساس اطلاعات شبکه‌ اجتماعی می دهد. و می توانید از این لینک به راحتی نصب کنید: +لینک

  11 - چرا باید سهمتو را نصب کنید؟

  1. صرفه جویی در زمان 2. تحلیل تلگرام در یک نگاه 3. تکمیل سایت های بورسی(اطلاعات بیشتر)

  12. قابلیت‌های افزونه سهمتو چیست؟

  • مشاهده امتیاز خرید و فروش هر سهم در شبکه اجتماعی
  • مشاهده فیلتر خرید و فروش بر اساس اطلاعات شبکه اجتماعی
  • مشاهده تعداد کل سیگنالهای ارائه شده سهام
  • مشاهده تعداد سیگنال خرید سهام
  • مشاهده تعداد سیگنال فروش سهام
  اطلاعات بیشتر

  سوالات متداول
 • قوانین

  سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی
  سهمتو به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.
  توافقنامه استفاده از سهمتو:
  این توافقنامه شامل قوانین و مقرراتی است که میان سهمتو و کاربران آن وجود دارد. رعایت این قوانین برای فعالیت در سهمتو الزامی است و ثبت نام در سایت به منزله پذیرش مفاد این توافقنامه است.
  فعالیت سایت سهمتو در چارچوب قوانین جمهوری اسلامی است و انجام هر گونه فعالیتی که بر اساس فهرست کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه تخلف محسوب شود، ممنوع است.
  نام و نام خانوادگی اعلام شده حین ثبت نام، به عنوان شناسه پروفایل کاربر ثبت میشود. لذا کاربران باید از نام و نام خانوادگی صحیح و متعارف استفاده کنند.
  کاربران موظف هستند هنگام ثبت نام، شماره تماس و آدرس پست الکترونیک معتبر اعلام نمایند تا برای اطلاع رسانی های سایت با مشکل مواجه نشوند.
  امکان تغییر شماره تماس ثبت شده هنگام ثبت نام، برای کاربران وجود ندارد.
  هر شماره تماس و آدرس پست الکترونیک، تنها یک مرتبه امکان ثبت نام در سهمتو را دارد.
  سهمتو هیچ گونه فعالیتی در زمینه سیگنال دهی یا تبلیغ سهام و شرکتهای مختلف انجام نمیدهد و تنها سیگنالهای ارائه شده در شبکه های اجتماعی را منتشر و ارزیابی میکند.
  سهمتو هیچ گونه مسئولیتی در قبال صحت و کیفیت تحلیلها و سیگنالهای اعلام شده در شبکه های اجتماعی ندارد.
  آمار و تحلیلهای ارائه شده در سهمتو نباید مبنای خرید و فروش سهام توسط کاربران قرار بگیرد. عواقب خرید و فروش بر اساس آمار ارائه شده توسط سهمتو، کاملا بر عهده کاربران است و سهمتو هیچ گونه مسئولیتی در قبال زیان احتمالی کاربران نمیپذیرد.
  کلیه حقوق مادی و معنوی سایت، انحصارا متعلق به سهمتو است. هرگونه تقلید، کپی برداری و یا استفاده از تمام یا بخشی از عنوان و طراحی سایت، لوگو، محتوا و هر گونه سوء استفاده از نام و محتوای منتشر شده توسط سهمتو، غیر قانونی است.‎
  اختیار هرگونه طراحی مجدد، ادغام یا توقف ارائه خدمات در هر زمان و به هر علتی برای مجموعه سهمتو محفوظ است. بنابراین مسئولیتی بابت زیان احتمالی کاربران، متوجه سهمتو نمی‌شود.
  سهمتو این حق را برای خود محفوظ میداند که تمامی بند های قوانین و مقررات را متناسب با نظر خود ویرایش کند.
  قوه قهریه: تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، مجموعه بورس ترند هیچ گونه مسئولیتی ندارد.
  قوانین
 • درباره ما

  سهمتو برای سرمایه گذاران در بورس :
  افراد برای سرمایه گذاری در بورس یا وقت کافی برای جمع آوری اطلاعات ندارند یا دانش کافی جهت تحلیل بورس را ندارند.
  سهمتو برای تریدرها در بورس :
  تریدرها برای سود کردن بیشتر نیاز دارند همه اطلاعات بازار را به موقع داشته باشند ولی قادر دنبال کردن همه کانال ها نیستند و معیاری برای سنجش کانال ها هم ندارند.
  سهمتو کمک میکند تا هر آنچه نیاز است از اطلاعات بورسی و شبکه اجتماعی برای انتخاب سهم خوب، خرید و فروش و زمان خوب معامله را در اختیار مخاطبان قرار دهد.
  شما میتوانید سیگنال های سهمتو را در صفحه سیگنال ها مشاهده کنید
  همچنین میتوانید نمادهای خود را به دیده بان اضافه کنید تا همیشه از آخرین خبر های مربوط به آن ها باخبر شوید
  تیم سهمتو از هسته های زیر تشکیل شده است:
  تیم متخصصان بازار سرمایه
  تیم هوش مصنوعی
  تیم نرم افزار
  تیم توسعه کسب و کار
  برای همکاری با سهمتو رزومه خود را به ما ایمیل کنید.
  درباره ما

سامانه هوشمند سهمتو پیام‌های تمام کانال‌های بورسی تلگرام را جمع‌آوری می‌کند و با استفاده از هوش مصنوعی سیگنال‌های خرید و فروش هر کانال شناسایی و بازدهی سبد سهامی معرفی شده توسط هر کانال را محاسبه می‌کند و بر اساس پارامترهایی مثل بازدهی ماهانه سبد پیشنهادی کانال، قدرت تحلیلگر و میزان ریسکی که تحلیلگر برای سیگنال‌های خود ارائه می‌کند، آن‌ها را رتبه‌بندی می‌کند. سهم‌های معرفی شده توسط سهمتو معمولا در کوتاه مدت سود مناسبی را به سرمایه‌گذار می‌رساند اما سهمتو هیچگونه مسئولیتی درمورد نماد های معرفی شده ندارد چرا که این سهم‌ها بر اساس اطلاعات برامده از شبکه اجتماعی معرفی می‌شود و سهمتو هیچ داده‌ای به محتوای شبکه اجتماعی اضافه یا کم نمی‌کند. سهمتو بر اساس مشخصات هر نماد از قبیل جذابیت خرید و فروش، ریسک سرمایه گذاری و شاخص ترس و طمع و پارامترهای دیگر مانند: تازگی سیگنال‌ها و اعتبار کانال‌ها که همگی براساس محتوای پیام های منتشر شده در کانال‌های بورسی هستند، بهترین نمادها را در صفحه سیگنالمعرفی می‌کند.

نصب سریع اپ ویندوز:
افزونه رایگان سهمتو:دریافت افزونه
 • کپی ترید؛ سرمایه گذاری آسان در بازار ارز دیجیتال

  خودت وقت نمیکنی ترید بزنی؟
  با سامانه کپی ترید سهمتو بذار یه حرفه ای بجات ترید کنه سامانه کپی ترید سهمتو در هر لحظه به صورت خودکار تمامی معاملات معامله‌ گران با تجربه بازار ارز دیجیتال را برای شما کپی خواهد کرد. پس از مدیریت پرتفوی خود توسط افراد حرفه ای مطمئن باشید و به صورت خودکار سود کنید برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید:
  1. پرداخت کارمزد بعد از تسویه و از روی سود و کارمزد صفر سهمتو در صورت سودآوری کمتر از بانک
  2. سرمایه‌گذاری در بازار ارز دیجیتال بدون دانش و وقت و ثبت نام و تسویه آنلاین دارایی بدون مراجعه حضوری
  3. امکان مقایسه بهترین تریدر بر اساس سود و سوابق معامله و کپی شدن معاملات حرفه‌ای‌ها در کمتر از ثانیه برای کپی‌کنندگان
  مطالعه بیشتر:
  چطور با کپی ترید بیشتر سود کنیم؟
  روش های آسان سرمایه گذاری سودآور و بدون دردسر
  8 تمایز کلیدی بازار بورس و ارزهای دیجیتال
 • داده های شبکه اجتماعی را نیز به تحلیل خود اضافه کنید

  برای پیگیری اخبار و تحلیل‌های مربوطه چه جایی بهتر از تلگرام!
  اما از یک طرف تعداد کانال‌های بورسی تلگرام آنقدر زیاد هست که شما برای جا نماندن از اخبار و تحلیل‌ها باید به عضویت تعداد بسیار زیادی کانال و گروه در آیید. شما نمیتوانید تمام در تمام کانال‌های بورسی عضو شوید و هزاران پیام را مطالعه کنید تا خبری از سهم‌تان بدست بیاورید. از سوی دیگر برای مطالعه این پیام‌ها در زمان بازار باید از سایت بورس خارج شوید و در تلگرام به مطالعه این اخبار و اطلاعات بپردازید. افزونه سهمتو هر دوم مشکل شما حل کرده است و کاری که شما می‌خواستید انجام دهید را افزونه سهمتو انجام داده البته به شکلی مدرن‌تر! حتما الان این سوال برای شما پیش اومد که افزونه سهمتو چیست و چطور کار می‌کند؟