تحلیل بازار (پویان مظفری)

@

تحلیلی

نوع کانال

تحلیلی

رتبه تریدر

بر اساس بازدهی ماهانه

نظرات کاربران سهمتو

نظرات کاربران سهمتو در مورد تریدر
@ تحلیل بازار (پویان مظفری)

0%
0%
نظر شما چیست؟

عملکرد تریدر

تعداد اعضای کانال تلگرام

17.8K

میانگین بازدید روزانه

0

میانگین تعداد سیگنال روزانه

0

متوسط

قوی

ضعیف

میزان اشتیاق کاربران به تحلیل‌های تریدر

نحوه محاسبه :

میانگین بازدید روزانه

تعداد اعضای کانال تلگرام

سیگنال تریدرها

فیلتر
بزودی

با توجه به این نظر سنجی در روزهای آتی هم فایل آموزشی صنعت پالایشی هم تحلیل سهم های این صنعت قرار داده می‌شوند.

@pouyanmozafary

1662689

اکانت توییتر:

https://twitter.com/pouyaanmz

برای ورود کلیک کنید:

@pouyanmozafary

نمایش بیشتر

#کدالخوان 1400/7/2 بررسی گزارش ماهانه ی نمادهای #سدور #سخاش

#سخاش شرکت در گزارش ماهانه ی خود افزایش نرخ معنادارش را گزارش کرده است, تقریبا در تمام آیتم ها شرکت رشد بالای 60% ای در نرخ داشته, فروش ماهانه ی شرکت در شهریور به مبلغ 45.8میلیارد تومان رسیده است این در حالتی است که کل فروش 5ماهه ی اول شرکت 119.8میلیارد تومان بوده که این ماه مبلغ فروشش دو برابر میانگین 5ماهه ی اول بوده, گزارش جذابی از این سیمانی میبینیم.

#سدور هم مانند سخاش گزارش خوبی را روانه ی کدال کرده با این تفاوت که سدور فروشش با افزایش بسیار چشمگیری همراه بوده و توانسته 52.3 میلیارد تومان فروش داشته باشد, این در حالیست که شرکت در ماه گذشته 26میلیارد و در کل 5ماهه ابتدایی سال 118.9 میلیارد تومان فروش داشته که رشد مبلغ فروشش بسیار چشمگیر بوده است.

برای ورود روی لینک زیر کلیک کنید.

@pouyanmozafary

نمایش بیشتر

#کدالخوان 1400/7/1 بررسی گزارشهای #تپمپی #فبیرا #سهرمز #غمارگ #کفرآور

#تپمپی بر خلاف تابلوی بی حالی که دارد در گزارش 12 ماهه ی خود بسیار قوی عمل کرده و توانسته با سود سهام 117میلیارد تومانی روبرو شودکه نسبت به مدت مشابه 223% رشد را تجربه کرده است, با توجه به اینکه شرکت درآمد فروش سرمایه گذاری نداشته, در کل سودش از 57به134 میلیارد تومان رسیده است که گزارش خوبی بوده.

#فبیرا در 6ماهه با رشد خوبی در درآمدش همراه بوده اما حاشیه سود عملیاتی شرکت همچنان منفی است و شرکت زیانساز است.

#سهرمز گزارش 9ماهه ی خود را روانه ی کدال کرده اسن و درآمد عملیاتی اش از 317به426میلیارد تومان رسیده و 34% رشد داشته, بهای تمام شده ی شرکت هم با رشد همراه بوده اما در سرفصل سایر هزینه ها شرکت 20میلیارد هزینه شناسایی کرده که در مدت مشابه این هزینه نبوده لذا سودش از 80میلیارد مدت مشابه به 60میلیارد کاهش داشته.

#غمارگ گزارش بسیار جذابی را در کدال منتشر کرده است و درآمدش از 492به737 میلیارد تومان در 6 ماهه حسابرسی شده رسیده است, سود ناخالص با رشد 126%ای از 71به162میلیارد تومان رسیده و در نهایت سود شرکت از 5.7به68.7 میلیارد تومان رسیده که نشان از رشد جدی ای در سود دارد, این رشد جدی احتمالا در گزارش 12 ماهه هم ادامه دار باشد و بیشتر به خاطر اهرم مناسب شرکت است که با وجود پتانسیل های افزایش نرخ احتمالی این شرکت می تواند گزارش های بهتری را روانه ی کدال کند.

#کفرآور گزارش 12ماهه ی خود را منتشر کرد, شرکت در این گزارش فروشش از 47در مدت مشابه به 113 میلیارد تومان رسیده است, نکته ی مهم این گزارش اینجاست که شرکت کفرآور که سودی نمیساخت در این 12 ماهه 16.5 میلیارد تومان سود ساخته که مناسب بوده.

برای ورود روی لینک زیر کلیک کنید.

@pouyanmozafary

نمایش بیشتر

دوستان در این نظر سنجی شرکت کنید،

صنعتی که بیشترین رای را بیاورد کامل آموزش داده می‌شود و تعدادی از سهم هایش بررسی کامل بنیادی می‌شوند.

برای ورود روی لینک زیر کلیک کنید:

@pouyanmozafary

نمایش بیشتر

خیلی از دوستان راجع به سهم #شپلی سوال می‌کنند.

دوستان تمام تحلیل های بنیادی چه به صورت ویس چه به صورت متن در کانال موجود می‌باشد.

این سهم همچنان در قسمت بلند مدت و بنیادی سبدهای ما قرار دارد و به هیچ عنوان فروشنده نیستیم چون دیدگاه ما در این سهم بازده بالا در بلند مدت است.

برای ورود کلیک کنید:

@pouyanmozafary

نمایش بیشتر

به موقع ترین آلارم خروج از #بازار اینجا داده شد.

برای ورود کلیک کنید:

@pouyanmozafary

نمایش بیشتر

1662681

اکانت توییتر:

https://twitter.com/pouyaanmz

برای ورود کلیک کنید:

@pouyanmozafary

نمایش بیشتر

#کدالخوان 1400/6/29 بررسی گزارشهای #حکشتی #قلرست #غمهرا

#حکشتی در گزارش 12ماهه ی حسابرسی خود با رشد 80% ای در درآمد سود سهامش روبرو شده و از 878به1574میلیارد تومان رسیده, همچنین شرکت طبق روال پارسال درآمد فروش سرمایه گذاری خاصی نداشته.

در ترازنامه هم شرکت با رشد 26%ای دارایی ها همراه بوده و از 27.1 به 34.4 همت دارایی هایش افزایش یافته, در کل گزارش شرکت نکته ی خیلی خاصی نداشته, البته رشد سود سهامش مناسب بوده که با ارزرش #بازار 33همت شرکت خیلی قابل قیاس نیست.

#قلرست در گزارش 12ماهه ی خود درآمدش از 106به149میلیارد تومان افزایش یافته که رشد 40%ای داشته اما با توجه به رشد کمتر بهای تمام شده ی شرکت سود ناخالصش از 20.5به50میلیارد تومان رسیده که رشد 144%ای داشته, درآمد سرمایه گذاری های شرکت از 42به32 کاهش داشته, در کل سود شرکت از 51 به 67 میلیارد تومان رسیده است.

#غمهرا در گزارش سه ماهه اش درآمدش از 142 در مدت مشابه به 190 میلیارد تومان رسیده است که به دلیل رشد بهای تمام شده سود ناخالص شرکت دستخوش تغییر چشمگیری نشده, در نهایت سود خالص شرکت حتی دچار کاهش شده و از 14.5 به 11 میلیارد تومان رسیده که جالب نبوده.

برای ورود روی لینک زیر کلیک کنید.

@pouyanmozafary

نمایش بیشتر

تماس با ما021-91035488[email protected]
ثبت نام سریع

بعد از ثبت نام هدیه 7 روز سهمتو فعال می شود.


 • افزونه سهمتو

  افزونه سهمتو افزونه سهمتو ابزاری رایگان است که بر روی مرورگر کروم نصب می شود و اطلاعات جذابی برای تحلیل سهام بر اساس اطلاعات شبکه‌ اجتماعی می دهد. برای دریافت رایگان افزونه سهمتو میتوانید به اینجا مراجعه کنید:
  چرا باید افزونه سهمتو را نصب کنید؟ صرفه جویی در زمان تحلیل تلگرام در یک نگاه تکمیل سایت های بورسی
  بیشتر بخوانید:
  افزونه بورسی سهمتو: کل تلگرام در یک نگاه
  با افزونه بورس سهمتو، سه بعدی تحلیل کن!
 • سوالات متداول

  سایت سهمتو اطلاعات کانال های شبکه اجتماعی مانند تلگرام را جمع آوری می کند و بر اساس سیگنال های خرید و فروشی که هر تریدر برای سهام بورسی مانند:شستا وخودرو وخساپا وفملی وشبندر وشپنا و ارزهای دیجیتال مانندبیت کوین ,اتریوم ,کاردانو ,شیبا، و... صادر میکند، آنها را رتبه بندی میکند.

  1- بیت کوین چیست؟

  بیت کوین (bitcoin) پول مجازی بر پایه بلاچین است که به پادشاه ارزهای دیجیتال هم معروف است. بیت کوین (BTC) تاریخچه دور و درازی دارد که می توانید در (این بخش ) بخوانید.

  2- قیمت روز بیت کوین چقدر است؟

  در حال حاضر قیمت هر بیت کوین به تتر (tether) و تومان را می توانید از صفحه اختصاصی سهمتو بیت کوین مطلع شوید.

  3- شاخص ترس و طمع بیت کوین امروز چیست و در چه حالتی قرار دارد؟

  شاخص ترس و طمع بیت کوین به شما کمک می کند برای معامله بهتر تصمیم گیری کنید و مقدار را می توانید از صفحه اختصاصی سهمتو بیت کوین مطلع شوید.

  4- سود روزانه بیت کوین چیست و چقدر می باشد؟

  درصد تغییرات قیمت لحظه ای بیت کوین نسبت به دیروز را سود روزانه می گویند که می توانید سود روزانه را از صفحه اختصاصی سهمتو مطلع شوید.

  5- بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری چه ارز دیجیتالی است؟

  در صفحه سیگنال ها در سهمتو می‌توانید بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری را مشاهده کنید.

  6- بهترین تریدر ارز دیجیتال کیست؟ و چه عملکردی دارد؟

  در صفحه برترین تریدرها در سهمتو می‌توانید بهترین تریدر ارز دیجیتال را شناسایی کنید و در صفحه اختصاصی آن عملکرد تریدر نیز مشخص است.

  7- اخبار فوری ارزهای دیجیتال را چگونه پیدا کنیم؟

  در صفحه هر ارز دیجیتال مانندبیت کوین ,اتریوم ،کاردانو ، سولاناشیبا... می‌توانید به سرعت تمام اخبار مرتبط با هر ارز دیجیتال را مشاهده کنید.

  8-چگونه در ارز دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟

  برای سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال می توانید با استفاده روش غیر مستقیمکپی ترید کارخودتون را شروع کنید و اولین بیت کوین و یا هر ارز دیجیتال دیگه‌ای را با کمک تریدرهای حرفه ای بخرید.

  9- برای خرید بیت کوین از کجا شروع کنیم؟

  برای خرید اولین بیت کوین خود باید در یکی از صرافی های ایرانی و خارجیثبت نام کنید و از آنجا اولین بیت کوین خود را بخرید. همچنین شما در بخش سهام بورسی سهمتو می توانید: سیگنال خرید و تحلیل شستا،سیگنال خرید و تحلیل شپنا، سیگنال خرید و تحلیل شبندر، سیگنال خرید و تحلیل ذوب، سیگنال خرید و تحلیل لپارس، سیگنال خرید و تحلیل انرژی 3، سیگنال خرید و تحلیل خودرو، سیگنال خرید و تحلیل خساپا و سهم های دیگر مثل خبهمن، فمراد، شتران، غدام، خگستر را ببینید.

  10- افزونه بورس سهمتو چیست؟

  برای خرید اولین بیت کوین خود باید در یکی از صرافی های ایرانی و خارجیافزونه سهمتو ابزاری رایگان است که بر روی مرورگر کروم نصب می شود و اطلاعات جذابی برای تحلیل سهام بر اساس اطلاعات شبکه‌ اجتماعی می دهد. و می توانید از این لینک به راحتی نصب کنید: +لینک

  11 - چرا باید سهمتو را نصب کنید؟

  1. صرفه جویی در زمان 2. تحلیل تلگرام در یک نگاه 3. تکمیل سایت های بورسی(اطلاعات بیشتر)

  12. قابلیت‌های افزونه سهمتو چیست؟

  • مشاهده امتیاز خرید و فروش هر سهم در شبکه اجتماعی
  • مشاهده فیلتر خرید و فروش بر اساس اطلاعات شبکه اجتماعی
  • مشاهده تعداد کل سیگنالهای ارائه شده سهام
  • مشاهده تعداد سیگنال خرید سهام
  • مشاهده تعداد سیگنال فروش سهام
  اطلاعات بیشتر

  سوالات متداول
 • قوانین

  سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی
  سهمتو به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.
  توافقنامه استفاده از سهمتو:
  این توافقنامه شامل قوانین و مقرراتی است که میان سهمتو و کاربران آن وجود دارد. رعایت این قوانین برای فعالیت در سهمتو الزامی است و ثبت نام در سایت به منزله پذیرش مفاد این توافقنامه است.
  فعالیت سایت سهمتو در چارچوب قوانین جمهوری اسلامی است و انجام هر گونه فعالیتی که بر اساس فهرست کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه تخلف محسوب شود، ممنوع است.
  نام و نام خانوادگی اعلام شده حین ثبت نام، به عنوان شناسه پروفایل کاربر ثبت میشود. لذا کاربران باید از نام و نام خانوادگی صحیح و متعارف استفاده کنند.
  کاربران موظف هستند هنگام ثبت نام، شماره تماس و آدرس پست الکترونیک معتبر اعلام نمایند تا برای اطلاع رسانی های سایت با مشکل مواجه نشوند.
  امکان تغییر شماره تماس ثبت شده هنگام ثبت نام، برای کاربران وجود ندارد.
  هر شماره تماس و آدرس پست الکترونیک، تنها یک مرتبه امکان ثبت نام در سهمتو را دارد.
  سهمتو هیچ گونه فعالیتی در زمینه سیگنال دهی یا تبلیغ سهام و شرکتهای مختلف انجام نمیدهد و تنها سیگنالهای ارائه شده در شبکه های اجتماعی را منتشر و ارزیابی میکند.
  سهمتو هیچ گونه مسئولیتی در قبال صحت و کیفیت تحلیلها و سیگنالهای اعلام شده در شبکه های اجتماعی ندارد.
  آمار و تحلیلهای ارائه شده در سهمتو نباید مبنای خرید و فروش سهام توسط کاربران قرار بگیرد. عواقب خرید و فروش بر اساس آمار ارائه شده توسط سهمتو، کاملا بر عهده کاربران است و سهمتو هیچ گونه مسئولیتی در قبال زیان احتمالی کاربران نمیپذیرد.
  کلیه حقوق مادی و معنوی سایت، انحصارا متعلق به سهمتو است. هرگونه تقلید، کپی برداری و یا استفاده از تمام یا بخشی از عنوان و طراحی سایت، لوگو، محتوا و هر گونه سوء استفاده از نام و محتوای منتشر شده توسط سهمتو، غیر قانونی است.‎
  اختیار هرگونه طراحی مجدد، ادغام یا توقف ارائه خدمات در هر زمان و به هر علتی برای مجموعه سهمتو محفوظ است. بنابراین مسئولیتی بابت زیان احتمالی کاربران، متوجه سهمتو نمی‌شود.
  سهمتو این حق را برای خود محفوظ میداند که تمامی بند های قوانین و مقررات را متناسب با نظر خود ویرایش کند.
  قوه قهریه: تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، مجموعه بورس ترند هیچ گونه مسئولیتی ندارد.
  قوانین
 • درباره ما

  سهمتو برای سرمایه گذاران در بورس :
  افراد برای سرمایه گذاری در بورس یا وقت کافی برای جمع آوری اطلاعات ندارند یا دانش کافی جهت تحلیل بورس را ندارند.
  سهمتو برای تریدرها در بورس :
  تریدرها برای سود کردن بیشتر نیاز دارند همه اطلاعات بازار را به موقع داشته باشند ولی قادر دنبال کردن همه کانال ها نیستند و معیاری برای سنجش کانال ها هم ندارند.
  سهمتو کمک میکند تا هر آنچه نیاز است از اطلاعات بورسی و شبکه اجتماعی برای انتخاب سهم خوب، خرید و فروش و زمان خوب معامله را در اختیار مخاطبان قرار دهد.
  شما میتوانید سیگنال های سهمتو را در صفحه سیگنال ها مشاهده کنید
  همچنین میتوانید نمادهای خود را به دیده بان اضافه کنید تا همیشه از آخرین خبر های مربوط به آن ها باخبر شوید
  تیم سهمتو از هسته های زیر تشکیل شده است:
  تیم متخصصان بازار سرمایه
  تیم هوش مصنوعی
  تیم نرم افزار
  تیم توسعه کسب و کار
  برای همکاری با سهمتو رزومه خود را به ما ایمیل کنید.
  درباره ما

سامانه هوشمند سهمتو پیام‌های تمام کانال‌های بورسی تلگرام را جمع‌آوری می‌کند و با استفاده از هوش مصنوعی سیگنال‌های خرید و فروش هر کانال شناسایی و بازدهی سبد سهامی معرفی شده توسط هر کانال را محاسبه می‌کند و بر اساس پارامترهایی مثل بازدهی ماهانه سبد پیشنهادی کانال، قدرت تحلیلگر و میزان ریسکی که تحلیلگر برای سیگنال‌های خود ارائه می‌کند، آن‌ها را رتبه‌بندی می‌کند. سهم‌های معرفی شده توسط سهمتو معمولا در کوتاه مدت سود مناسبی را به سرمایه‌گذار می‌رساند اما سهمتو هیچگونه مسئولیتی درمورد نماد های معرفی شده ندارد چرا که این سهم‌ها بر اساس اطلاعات برامده از شبکه اجتماعی معرفی می‌شود و سهمتو هیچ داده‌ای به محتوای شبکه اجتماعی اضافه یا کم نمی‌کند. سهمتو بر اساس مشخصات هر نماد از قبیل جذابیت خرید و فروش، ریسک سرمایه گذاری و شاخص ترس و طمع و پارامترهای دیگر مانند: تازگی سیگنال‌ها و اعتبار کانال‌ها که همگی براساس محتوای پیام های منتشر شده در کانال‌های بورسی هستند، بهترین نمادها را در صفحه سیگنالمعرفی می‌کند.

نصب سریع اپ ویندوز:
افزونه رایگان سهمتو:دریافت افزونه
 • کپی ترید؛ سرمایه گذاری آسان در بازار ارز دیجیتال

  خودت وقت نمیکنی ترید بزنی؟
  با سامانه کپی ترید سهمتو بذار یه حرفه ای بجات ترید کنه سامانه کپی ترید سهمتو در هر لحظه به صورت خودکار تمامی معاملات معامله‌ گران با تجربه بازار ارز دیجیتال را برای شما کپی خواهد کرد. پس از مدیریت پرتفوی خود توسط افراد حرفه ای مطمئن باشید و به صورت خودکار سود کنید برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید:
  1. پرداخت کارمزد بعد از تسویه و از روی سود و کارمزد صفر سهمتو در صورت سودآوری کمتر از بانک
  2. سرمایه‌گذاری در بازار ارز دیجیتال بدون دانش و وقت و ثبت نام و تسویه آنلاین دارایی بدون مراجعه حضوری
  3. امکان مقایسه بهترین تریدر بر اساس سود و سوابق معامله و کپی شدن معاملات حرفه‌ای‌ها در کمتر از ثانیه برای کپی‌کنندگان
  مطالعه بیشتر:
  چطور با کپی ترید بیشتر سود کنیم؟
  روش های آسان سرمایه گذاری سودآور و بدون دردسر
  8 تمایز کلیدی بازار بورس و ارزهای دیجیتال
 • داده های شبکه اجتماعی را نیز به تحلیل خود اضافه کنید

  برای پیگیری اخبار و تحلیل‌های مربوطه چه جایی بهتر از تلگرام!
  اما از یک طرف تعداد کانال‌های بورسی تلگرام آنقدر زیاد هست که شما برای جا نماندن از اخبار و تحلیل‌ها باید به عضویت تعداد بسیار زیادی کانال و گروه در آیید. شما نمیتوانید تمام در تمام کانال‌های بورسی عضو شوید و هزاران پیام را مطالعه کنید تا خبری از سهم‌تان بدست بیاورید. از سوی دیگر برای مطالعه این پیام‌ها در زمان بازار باید از سایت بورس خارج شوید و در تلگرام به مطالعه این اخبار و اطلاعات بپردازید. افزونه سهمتو هر دوم مشکل شما حل کرده است و کاری که شما می‌خواستید انجام دهید را افزونه سهمتو انجام داده البته به شکلی مدرن‌تر! حتما الان این سوال برای شما پیش اومد که افزونه سهمتو چیست و چطور کار می‌کند؟