مشخصات تریدر
logo

Bourse024 | بورس۰۲۴

bourseznj@

رتبه بین تریدر

بر اساس بازدهی ماهانه
بازدهی تریدر

بازدهی
ماهانه

0.0%

بازدهی
سه ماهه

0%

بازدهی
شش ماهه

0.0%

افت سرمایه

-0.2%

قدرت تحلیل

0.0%

ریسک

0.0%

عملکرد تریدر را به اشتراک بگذارید.

نظرات کاربران سهمتو

نظرات کاربران سهمتو در مورد تریدر
@ Bourse024 | بورس۰۲۴

0%
0%
نظر شما چیست؟
تریدر در شبکه اجتماعی

تعداد اعضای کانال تلگرام

1.1K

میانگین بازدید روزانه

200

میانگین تعداد سیگنال روزانه

0

متوسط

قوی

ضعیف

میزان اشتیاق کاربران به تحلیل‌های تریدر

نحوه محاسبه :

میانگین بازدید روزانه

تعداد اعضای کانال تلگرام

سیگنال تریدرها
فیلتر
بزودی
آموزش بورس
دنبال کننده:1.1K
2627634

📊بازدهی #بازارها در هفته سوم شهریور

📈بازدهی #بازارها در هفته سوم شهریور ۱۴۰۱ نشان می‌دهد که همچون هفته گذشته، سه #بازار مالی رشد و یک #بازار، افت را تجربه کرده‌اند. سکه بیشترین و دلار صرافی ملی کمترین رشد را داشتند.

🔹قیمت دلار:

قیمت دلار در هفته سوم شهریور، ۰،۶ درصد رشد داشت. این #بازار هفته گذشته نیز، ۰،۱۴ درصد رشد کرده بود.

🔸قیمت طلا:

بازدهی #بازار طلا نیز در هفته سوم شهریور، با ۴،۱۴ درصد رشد همراه بود. طلا هفته گذشته ۰،۶۹ درصد رشد را تجربه کرده بود.

🔹قیمت سکه:

خریداران #بازار سکه نیز هفته گذشته سود کردند. این #بازار در هفته سوم شهریور، با ۵،۰۷ رشد همراه بود. این رقم، بیشترین بازدهی مثبت در میان #بازارهای مالی است. #بازار سکه هفته گذشته را با ۱،۴۷ رشد به پایان رسانده بود که باز هم بیشترین بازدهی مثبت، در میان #بازارهای مالی محسوب می‌شد.

🔹بورس:

اما در وجه دیگری از بازدهی #بازارها در هفته سوم شهریور ۱۴۰۱، شاخص کل بورس مانند هفته‌های گذشته، افت کرد. شاخص کل #بازار سرمایه، چهارشنبه ۲۳ شهریور را در سطح یک میلیون و ۳۸۹ هزار و ۹۹ واحد به پایان رساند.

@bourseznj

نمایش بیشتر

آموزش بورس
دنبال کننده:1.1K
2627633

🔺 زمان واریز سود ۲میلیونی سهام عدالت مشخص شد

🔹حدادی، مشاور رئیس سازمان بورس در امور سهام عدالت گفت، سهامداران سهام عدالت یک میلیون تومانی حدود ۲ میلیون تومان و سهامداران ۵۳۲ هزار تومانی در حدود یک میلیون و یکصد هزار تومان سود سهام عدالت دریافت خواهند کرد.

🔹اگر شرکت‌ های سرمایه پذیر سهام عدالت همکاری لازم را انجام دهند، امکان دارد برنامه ریزی به نحوی انجام شود که واریز سهام عدالت طی ۲ مرحله، مثلا انتهای پاییز ۱۴۰۱ و انتهای زمستان ۱۴۰۱ #پرداخت شود.

@Bourseznj

نمایش بیشتر

آموزش بورس
دنبال کننده:1.1K
2544537

داخل ایران #زنجان ۱۳۰ میلیون دلار کلاهبرداری با رمز ارز فیک و خرید ملک

آموزش بورس
دنبال کننده:1.1K
2537122

آموزش بورس
دنبال کننده:1.1K

آموزش بورس
دنبال کننده:1.1K

✅ رئیسی، تکرار احمدی نژاد و کاغذ پاره

✍️ رضا غبیشاوی

رئیسی در واکنش به قطعنامه شورای حکام آژانس گفته "یک قدم از مواضع خود عقب‌نشینی نخواهیم کرد".

اولا: در گذشته هم بارها این نوع قطعنامه ها علیه ایران تصویب شده و معمولا ایران دیر یا زود از موضع خود عقب نشینی داشته است. پیش بینی می شود در آینده هم چنین چیزی رخ دهد. آیا رئیسی با اطمینان کامل این سخن را گفته است؟

ثانیا اگر قرار است یک قدم عقب نشینی نکنیم مذاکره با آژانس چه معنی دارد؟ عضویت در پادمان ها و پروتکل ها و چارچوب هایی که ایران را ملزم به پاسخگویی شفاف و کامل می کند چه معنی دارد؟ می توان از همه این چارچوب ها و در راس آنها از عضویت در آژانس خارج شد و بعد از آن حتی یک قدم هم عقب نشینی نکرد. اما قطعا باید تبعات سیاسی اقتصادی آن را نیز پذیرفت

ثالثا اگر قرار باشد ایران یک قدم عقب نشینی نکند و موضع خود را تغییر ندهد؛ آینده چه می شود؟ به سادگی تمام قابل پیش بینی است. آژانس بر خواسته خود برای دریافت پاسخ درباره دلایل وجود اثر اورانیوم در 3 تاسیسات از پیش اعلام نشده اصرار می کند. قطعنامه پشت قطعنامه در شورای حکام آژانس و سپس انتقال به شورای امنیت سازمان ملل و مراحل بعدی را نیز همه می دانند. آن وقت ما می مانیم و تحریم های شورای امنیت و نقش آفرینی امریکا و تاثیرات سیاسی اقتصای آن.

چنانچه کار به شورای امنیت سازمان ملل بکشد تمام زحمات برای خنثی سازی قطعنامه 1929 علیه ایران از بین می رود و تحریم های سازمان ملل هم مشروعیت بین المللی دارند و هم زیرساخت تحریم های شدید یکجانبه می شوند

بیان این جمله که ایران یک قدم عقب نشینی نمی کند نه افتخار دارد و نه نشانه هوشمندی است و نه تاثیر مثبتی برای ایران و حل مشکل هسته ای کشور دارد بلکه به صورت غیرمستقیم، تقویت کننده موضع افراطی ها و حامیان تنش در اسرائیل و آمریکاست. سخنان رئیسی درباره اینکه ما یک قدم از مواضع خود عقب نشینی نخواهیم کرد و قطعنامه ها موثر واقع نشده در 20 مین سال مذاکرات هسته ای مطرح شد. 20 سال است که ما درگیر پرونده هسته ای هستیم. 20 سال است که میان ایران و آژانس اختلاف و کشمکش است اما حاصل آن چه بوده؟ حاصل آن را باید در تفاوت شرایط ایران در سال 82 (دولت دوم سید محمد خاتمی) و شرایط فعلی در سال 1401 مقایسه کرد.

احمدی نژاد گفته بود: "شما خیال کردید دور هم جمع بشوید، سرتان را در برف کنید و برای خودتان کاغذ پاره صادر کنید، می‌توانید در اراده پولادین ملت ایران تأثیر بگذارید" و "گفتم اینها یک کاغذپاره است. واقعاً هم کاغذپاره است. شما الان در ایران بچرخید، ببینید چه کسی حساس است به اینها. آنها اشتباه می‌کنند، ملت ایران از یک مرزی عبور کرد. گفتم اینقدر قطعنامه بدهید تا قطعنامه‌دان‌تان متلاشی بشود

به نظر می رسد رئیسی از 20 سال تجربه ایران در موضوع هسته ای، آژانس، تحریم ها و آمریکا درس نگرفته و متوجه نیست تحریم ها با ایران چه می کند. آیا 20 سال زمان برای اثبات این موضوع کافی نیست؟

او گفته "به نام مردم ما یک قدم از مواضع خود عقب‌نشینی نخواهیم کرد. آیا واقعا نظر مردم ایران این است؟

این موضوع را می توان در نتیجه انتخابات سال های 92 و 96 مشاهده کرد. در انتخابات 1400 نیز اکثریت به پای صندوق ها نیامدند؛ آنهایی که آمدند به امید خروج از بن بست تحریم های هسته ای بودند. ای کاش درباره هسته ای، همه پرسی برگزار می شد تا مردم نظر خود را به صراحت اعلام می کردند. باید به سیدابراهیم رئیسی گفت مردم ایران خواهان این رویکرد در موضوع هسته ای نیستند. مردم ایران خواهان بازگشت به کار و زندگی عادی خود هستند.

نمایش بیشتر

آموزش بورس
دنبال کننده:1.1K
2355708

‏استارت گرونی بنزین و زدن.

اول با توییت زدن ها شروع میشه و بعد با تکذیب کردن ها و در آخر با اینکه من خودم هم جمعه فهمیدم!

۱.شما که میری استانبول چرا بنزین ارزون میزنی.

۲.شما که پت خونگی داری چرا هزینه غذای سگت از بنزین کمتره.

۳.دختر خاله ام از امریکا اومده میگه بنزین از اب معدنی ارزون تره.

۴. روزی ۳ میلیون لیتر داره بنزین قاچاق میشه که میشه باهاش به هر نفر روزی ۲۰۰ هزار تومان بدیم!

۵. در همین هفته قرار است با عمه ی سلطان بنزین وصلت کنیم.

▪️‏رئیسی گفته قراره تصمیم‌های سختی بگیریم!

تصمیم سخت اینکه ده‌ها ارگان، شورا، ستاد و قرارگاهی که هیچ تاثیری روی کیفیت زندگی مردم ندارند، منحل و پولش رو سرمایه‌گذاری کنید

ریاضت رو از خودتون شروع کنید

وگرنه جراحی اقتصادی این نیست که دولت ۱۳۰ هزار میلیارد هزینه جاری خودش رو بالا ببره.

نمایش بیشتر

آموزش بورس
دنبال کننده:1.1K

📌 این مغلطه را جدی نگیرید

✍ سیامک قاسمی، فعال اقتصادی:

این مغالطه افزایش قیمت ‎ماکارونی به دلیل افزایش قیمت جهانی ‎گندم را جدی نگیرید.

🔷دوستان پاسخ نمی‌دهند که اگر فردا جنگ روسیه و اوکراین تمام شد و قیمت جهانی گندم به شدت کاهش یافت، آیا قیمت ماکارونی در ایران ارزان می‌شود؟ طبیعتا، نه.ایراد در عدم فهم شما از اقتصاد است و بس.

نمایش بیشتر

آموزش بورس
دنبال کننده:1.1K
2309588

📊ارزش سهام عدالت (۱۲ اردیبهشت ماه)

🔹ارزش سهام عدالت در مقایسه با روز گذشته، ۰.۳درصد افزایش یافت.

🔹ارزش سبد ۵۳۲هزار تومانی، یک میلیون تومانی و ۴۹۲هزار تومانی سهام عدالت به ترتیب به ۱۴ میلیون و ۴۶۳هزار تومان، ۲۷ میلیون و ۲۴۱هزار تومان و ۱۳ میلیون و ۴۰۷هزار تومان رسید.

🔹ارزش ۶۰درصد قابل فروش سبد ۵۳۲هزار تومانی سهام عدالت به ۸ میلیون و ۶۷۷هزار تومان رسیده است.

@Bourseznj

نمایش بیشتر

آموزش بورس
دنبال کننده:1.1K
2309587

♦️قیمت ماکارونی یک شبه سه برابر شد!

🔸اطلاعیه زر ماکارون: افزایش قیمت‌ها به خاطر جهش قیمت گندم و آرد و هزینه بستنه بندی و هزینه حمل و…

🔹ماکارونی۵۰۰ گرمی از۶۳۰۰ تومان به۱۷۰۰۰ تومان

🔹ماکارونی۷۰۰ گرمی از۸۶۰۰ تومان به۲۴۰۰۰ تومان

🔹یک کیلو ماکارونی از۱۲۵۰۰ تومان به۳۴۰۰۰ تومان

@Bourseznj

نمایش بیشتر

سامانه هوشمند سهمتو پیام‌های تمام کانال‌های بورسی تلگرام را جمع‌آوری می‌کند و با استفاده از هوش مصنوعی سیگنال‌های خرید و فروش هر کانال شناسایی و بازدهی سبد سهامی معرفی شده توسط هر کانال را محاسبه می‌کند و بر اساس پارامترهایی مثل بازدهی ماهانه سبد پیشنهادی کانال، قدرت تحلیلگر و میزان ریسکی که تحلیلگر برای سیگنال‌های خود ارائه می‌کند، آن‌ها را رتبه‌بندی می‌کند. سهم‌های معرفی شده توسط سهمتو معمولا در کوتاه مدت سود مناسبی را به سرمایه‌گذار می‌رساند اما سهمتو هیچگونه مسئولیتی درمورد نماد های معرفی شده ندارد چرا که این سهم‌ها بر اساس اطلاعات برامده از شبکه اجتماعی معرفی می‌شود و سهمتو هیچ داده‌ای به محتوای شبکه اجتماعی اضافه یا کم نمی‌کند. سهمتو بر اساس مشخصات هر نماد از قبیل جذابیت خرید و فروش، ریسک سرمایه گذاری و شاخص ترس و طمع و پارامترهای دیگر مانند: تازگی سیگنال‌ها و اعتبار کانال‌ها که همگی براساس محتوای پیام های منتشر شده در کانال‌های بورسی هستند، بهترین نمادها را در صفحه سیگنال معرفی می‌کند.


نصب سریع اپلیکیشن:

خرید اشتراک
 • افزونه سهمتو
  افزونه سهمتو افزونه سهمتو ابزاری رایگان است که بر روی مرورگر کروم نصب می شود و اطلاعات جذابی برای تحلیل سهام بر اساس اطلاعات شبکه‌ اجتماعی می دهد. برای دریافت رایگان افزونه سهمتو میتوانید به اینجا مراجعه کنید:
  چرا باید افزونه سهمتو را نصب کنید؟ صرفه جویی در زمان تحلیل تلگرام در یک نگاه تکمیل سایت های بورسی
  بیشتر بخوانید:
  افزونه بورسی سهمتو: کل تلگرام در یک نگاه
  با افزونه بورس سهمتو، سه بعدی تحلیل کن!
 • سوالات متداول

  سایت سهمتو اطلاعات کانال های شبکه اجتماعی مانند تلگرام را جمع آوری می کند و بر اساس سیگنال های خرید و فروشی که هر تریدر برای سهام بورسی مانند:شستا وخودرو وخساپا وفملی وشبندر وشپنا و ارزهای دیجیتال مانندبیت کوین ,اتریوم ,کاردانو ,شیبا، و... صادر میکند، آنها را رتبه بندی میکند.

  1- بیت کوین چیست؟

  بیت کوین (bitcoin) پول مجازی بر پایه بلاچین است که به پادشاه ارزهای دیجیتال هم معروف است. بیت کوین (BTC) تاریخچه دور و درازی دارد که می توانید در (این بخش ) بخوانید.

  2- قیمت روز بیت کوین چقدر است؟

  در حال حاضر قیمت هر بیت کوین به تتر (tether) و تومان را می توانید از صفحه اختصاصی سهمتو بیت کوین مطلع شوید.

  3- شاخص ترس و طمع بیت کوین امروز چیست و در چه حالتی قرار دارد؟

  شاخص ترس و طمع بیت کوین به شما کمک می کند برای معامله بهتر تصمیم گیری کنید و مقدار را می توانید از صفحه اختصاصی سهمتو بیت کوین مطلع شوید.

  4- سود روزانه بیت کوین چیست و چقدر می باشد؟

  درصد تغییرات قیمت لحظه ای بیت کوین نسبت به دیروز را سود روزانه می گویند که می توانید سود روزانه را از صفحه اختصاصی سهمتو مطلع شوید.

  5- بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری چه ارز دیجیتالی است؟

  در صفحه سیگنال ها در سهمتو می‌توانید بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری را مشاهده کنید.

  6- بهترین تریدر ارز دیجیتال کیست؟ و چه عملکردی دارد؟

  در صفحه برترین تریدرها در سهمتو می‌توانید بهترین تریدر ارز دیجیتال را شناسایی کنید و در صفحه اختصاصی آن عملکرد تریدر نیز مشخص است.

  7- اخبار فوری ارزهای دیجیتال را چگونه پیدا کنیم؟

  در صفحه هر ارز دیجیتال مانندبیت کوین ,اتریوم ،کاردانو ، سولاناشیبا... می‌توانید به سرعت تمام اخبار مرتبط با هر ارز دیجیتال را مشاهده کنید.

  8-چگونه در ارز دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟

  برای سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال می توانید با استفاده روش غیر مستقیمکپی ترید کارخودتون را شروع کنید و اولین بیت کوین و یا هر ارز دیجیتال دیگه‌ای را با کمک تریدرهای حرفه ای بخرید.

  9- برای خرید بیت کوین از کجا شروع کنیم؟

  برای خرید اولین بیت کوین خود باید در یکی از صرافی های ایرانی و خارجیثبت نام کنید و از آنجا اولین بیت کوین خود را بخرید. همچنین شما در بخش سهام بورسی سهمتو می توانید: سیگنال خرید و تحلیل شستا،سیگنال خرید و تحلیل شپنا، سیگنال خرید و تحلیل شبندر، سیگنال خرید و تحلیل ذوب، سیگنال خرید و تحلیل لپارس، سیگنال خرید و تحلیل انرژی 3، سیگنال خرید و تحلیل خودرو، سیگنال خرید و تحلیل خساپا و سهم های دیگر مثل خبهمن، فمراد، شتران، غدام، خگستر را ببینید.

  10- افزونه بورس سهمتو چیست؟

  برای خرید اولین بیت کوین خود باید در یکی از صرافی های ایرانی و خارجیافزونه سهمتو ابزاری رایگان است که بر روی مرورگر کروم نصب می شود و اطلاعات جذابی برای تحلیل سهام بر اساس اطلاعات شبکه‌ اجتماعی می دهد. و می توانید از این لینک به راحتی نصب کنید: +لینک

  11 - چرا باید سهمتو را نصب کنید؟

  1. صرفه جویی در زمان 2. تحلیل تلگرام در یک نگاه 3. تکمیل سایت های بورسی(اطلاعات بیشتر)

  12. قابلیت‌های افزونه سهمتو چیست؟

  • مشاهده امتیاز خرید و فروش هر سهم در شبکه اجتماعی
  • مشاهده فیلتر خرید و فروش بر اساس اطلاعات شبکه اجتماعی
  • مشاهده تعداد کل سیگنالهای ارائه شده سهام
  • مشاهده تعداد سیگنال خرید سهام
  • مشاهده تعداد سیگنال فروش سهام
  اطلاعات بیشتر

  سوالات متداول
 • قوانین
  سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی
  سهمتو به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.
  توافقنامه استفاده از سهمتو:
  این توافقنامه شامل قوانین و مقرراتی است که میان سهمتو و کاربران آن وجود دارد. رعایت این قوانین برای فعالیت در سهمتو الزامی است و ثبت نام در سایت به منزله پذیرش مفاد این توافقنامه است.
  فعالیت سایت سهمتو در چارچوب قوانین جمهوری اسلامی است و انجام هر گونه فعالیتی که بر اساس فهرست کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه تخلف محسوب شود، ممنوع است.
  نام و نام خانوادگی اعلام شده حین ثبت نام، به عنوان شناسه پروفایل کاربر ثبت میشود. لذا کاربران باید از نام و نام خانوادگی صحیح و متعارف استفاده کنند.
  کاربران موظف هستند هنگام ثبت نام، شماره تماس و آدرس پست الکترونیک معتبر اعلام نمایند تا برای اطلاع رسانی های سایت با مشکل مواجه نشوند.
  امکان تغییر شماره تماس ثبت شده هنگام ثبت نام، برای کاربران وجود ندارد.
  هر شماره تماس و آدرس پست الکترونیک، تنها یک مرتبه امکان ثبت نام در سهمتو را دارد.
  سهمتو هیچ گونه فعالیتی در زمینه سیگنال دهی یا تبلیغ سهام و شرکتهای مختلف انجام نمیدهد و تنها سیگنالهای ارائه شده در شبکه های اجتماعی را منتشر و ارزیابی میکند.
  سهمتو هیچ گونه مسئولیتی در قبال صحت و کیفیت تحلیلها و سیگنالهای اعلام شده در شبکه های اجتماعی ندارد.
  آمار و تحلیلهای ارائه شده در سهمتو نباید مبنای خرید و فروش سهام توسط کاربران قرار بگیرد. عواقب خرید و فروش بر اساس آمار ارائه شده توسط سهمتو، کاملا بر عهده کاربران است و سهمتو هیچ گونه مسئولیتی در قبال زیان احتمالی کاربران نمیپذیرد.
  کلیه حقوق مادی و معنوی سایت، انحصارا متعلق به سهمتو است. هرگونه تقلید، کپی برداری و یا استفاده از تمام یا بخشی از عنوان و طراحی سایت، لوگو، محتوا و هر گونه سوء استفاده از نام و محتوای منتشر شده توسط سهمتو، غیر قانونی است.‎
  اختیار هرگونه طراحی مجدد، ادغام یا توقف ارائه خدمات در هر زمان و به هر علتی برای مجموعه سهمتو محفوظ است. بنابراین مسئولیتی بابت زیان احتمالی کاربران، متوجه سهمتو نمی‌شود.
  سهمتو این حق را برای خود محفوظ میداند که تمامی بند های قوانین و مقررات را متناسب با نظر خود ویرایش کند.
  قوه قهریه: تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، مجموعه بورس ترند هیچ گونه مسئولیتی ندارد.
  قوانین
 • درباره ما
  سهمتو برای سرمایه گذاران در بورس :
  افراد برای سرمایه گذاری در بورس یا وقت کافی برای جمع آوری اطلاعات ندارند یا دانش کافی جهت تحلیل بورس را ندارند.
  سهمتو برای تریدرها در بورس :
  تریدرها برای سود کردن بیشتر نیاز دارند همه اطلاعات بازار را به موقع داشته باشند ولی قادر دنبال کردن همه کانال ها نیستند و معیاری برای سنجش کانال ها هم ندارند.
  سهمتو کمک میکند تا هر آنچه نیاز است از اطلاعات بورسی و شبکه اجتماعی برای انتخاب سهم خوب، خرید و فروش و زمان خوب معامله را در اختیار مخاطبان قرار دهد.
  شما میتوانید سیگنال های سهمتو را در صفحه سیگنال ها مشاهده کنید
  همچنین میتوانید نمادهای خود را به دیده بان اضافه کنید تا همیشه از آخرین خبر های مربوط به آن ها باخبر شوید
  تیم سهمتو از هسته های زیر تشکیل شده است:
  تیم متخصصان بازار سرمایه
  تیم هوش مصنوعی
  تیم نرم افزار
  تیم توسعه کسب و کار
  برای همکاری با سهمتو رزومه خود را به ما ایمیل کنید.
  درباره ما


 • کپی ترید؛ سرمایه گذاری آسان در بازار ارز دیجیتال
  خودت وقت نمیکنی ترید بزنی؟
  با سامانه کپی ترید سهمتو بذار یه حرفه ای بجات ترید کنه سامانه کپی ترید سهمتو در هر لحظه به صورت خودکار تمامی معاملات معامله‌ گران با تجربه بازار ارز دیجیتال را برای شما کپی خواهد کرد. پس از مدیریت پرتفوی خود توسط افراد حرفه ای مطمئن باشید و به صورت خودکار سود کنید برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید:
  1. پرداخت کارمزد بعد از تسویه و از روی سود و کارمزد صفر سهمتو در صورت سودآوری کمتر از بانک
  2. سرمایه‌گذاری در بازار ارز دیجیتال بدون دانش و وقت و ثبت نام و تسویه آنلاین دارایی بدون مراجعه حضوری
  3. امکان مقایسه بهترین تریدر بر اساس سود و سوابق معامله و کپی شدن معاملات حرفه‌ای‌ها در کمتر از ثانیه برای کپی‌کنندگان
  مطالعه بیشتر:
  چطور با کپی ترید بیشتر سود کنیم؟
  روش های آسان سرمایه گذاری سودآور و بدون دردسر
  8 تمایز کلیدی بازار بورس و ارزهای دیجیتال
 • داده های شبکه اجتماعی را نیز به تحلیل خود اضافه کنید
  برای پیگیری اخبار و تحلیل‌های مربوطه چه جایی بهتر از تلگرام!
  اما از یک طرف تعداد کانال‌های بورسی تلگرام آنقدر زیاد هست که شما برای جا نماندن از اخبار و تحلیل‌ها باید به عضویت تعداد بسیار زیادی کانال و گروه در آیید. شما نمیتوانید تمام در تمام کانال‌های بورسی عضو شوید و هزاران پیام را مطالعه کنید تا خبری از سهم‌تان بدست بیاورید. از سوی دیگر برای مطالعه این پیام‌ها در زمان بازار باید از سایت بورس خارج شوید و در تلگرام به مطالعه این اخبار و اطلاعات بپردازید. افزونه سهمتو هر دوم مشکل شما حل کرده است و کاری که شما می‌خواستید انجام دهید را افزونه سهمتو انجام داده البته به شکلی مدرن‌تر! حتما الان این سوال برای شما پیش اومد که افزونه سهمتو چیست و چطور کار می‌کند؟