W.S.F.(چرچیل)

@Churchill3

سیگنالی بورس

نوع کانال

سیگنالی بورس

رتبه تریدر

بر اساس بازدهی ماهانه

عملکرد تریدر

بازدهی
ماهانه

0.0%

بازدهی
سه ماهه

0%

بازدهی
شش ماهه

0.0%

افت سرمایه

-3.4%

قدرت تحلیل

0.0%

ریسک

0.0%

عملکرد تریدر را به اشتراک بگذارید.

نظرات کاربران سهمتو

نظرات کاربران سهمتو در مورد تریدر
@ W.S.F.(چرچیل)

0%
0%
نظر شما چیست؟

عملکرد تریدر

تعداد اعضای کانال تلگرام

22K

میانگین بازدید روزانه

36.5K

میانگین تعداد سیگنال روزانه

1

متوسط

قوی

ضعیف

میزان اشتیاق کاربران به تحلیل‌های تریدر

نحوه محاسبه :

میانگین بازدید روزانه

تعداد اعضای کانال تلگرام

سیگنال تریدرها

فیلتر
بزودی
آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:22K

در ادامه‌ی بحث #برجام؛

در این پست اشاره کردم که با برجام، #بازارهای رقیب مثل مسکن، خودرو، طلا و دلار در رکود خواهند بود، البته در کوتاه‌مدت! وگرنه در بلندمدت تا وقتی‌که آب معدنی روند صعودی دارد! باید که بنزین را گران کرد! بنزین را گران کنی دلار گران می‌شود و الباقی ماجرا! و این چرخه از خلقت آدم در ایران برقرار است!

اما تأثیر برجام در #بازار سرمایه؛ در کوتاه‌مدت، سهام گروه #خودرو_قطعات، #بانک و #حمل‌و‌نقلی بیشترین نفع را از توافق می‌برند.

ولی در میان‌مدت، به سبب گشایشات اقتصادی و در نتیجه افزایش صادرات و افزایش سودآوری شرکت‌ها، همه‌ی صنایع بورسی، چه ریالی و چه دلاری از مزایای برجام بهره‌مند خواهند شد.

برای #دلار با توجه به غول نقدینگی و همبستگی آب معدنی با بنزین، خیلی پایینی خاصی متصور نیستیم! شاید بصورت هیجانی تا ۲۵ هزار تومان هم رنج شود، اما ماندگار نخواهد بود. ناگفته نماند توافق هر چقدر به تأخیر بیفتد کفِ دلار بالاتر بسته خواهد شد.

و من الله التّوفیق💐

@Churchill3

نمایش بیشتر

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:22K

و اما #برجام

همچنان که قبلاً گفتیم الانم میگیم برجام احیا خواهد شد شک نکنید، تایم زمانی به سر رسیده بدون توافق نمی شود که نمی شود! برای سرمایه‌گذاری مبناتون براساس توافق باشد، خیلی اظهار نظرهای تند را جدی نگیرید! بالاخره ۸ سال مخالف برجام باشی و الان بخای خودت امضاش کنی باید یکم اخم کنی که خیلی تابلو نباشد این همه اشتیاق!

این چیزی هم که تو روزنامه ها میزنند بدون برجام دلار آوردیم! صادرات زیاد کردیم و قراردادهای کلان بستیم باشه درست! اما در واقعیت؟! سفره های مردم چیز دیگری میگویند! تازه همون کشورایی که الان با ما قرارداد امضاء کرده اند بخاطر اینه که تحلیل های #چرچیل رو میخوانند و یقین پیدا کرده اند که توافقی صورت خواهد گرفت هرچند کوتاه مدت!😊

وگرنه بی توافق با ۱۰۰ تا کشور هم قرارداد ببندی تا بزرگشون اوکی نده هیچی به هیچی!

خلاصه اینکه شما میگید زدیم ما هم میگیم دمتون گرم خوب زدید! اما ملاکتون فقط سفره مردم باشد الباقی با گذشت زمان درست خواهد شد انشاالله

برجام، فرجام، سرانجام، جام🍷

@Churchill3

نمایش بیشتر

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:22K

چند نکته‌ی #چرچیلی در مورد #برجام؛

با احیای برجام تمامی #بازارها وارد رکود میشوند، چون انتظارات تورمی شدیدا کاهش پیدا میکند؛ #بازار مسکن، طلا، دلار و #خودرو حداقل چند سال به خواب زمستانی خواهند رفت.

کاهش قیمت خیلی ندارند نهایت ۲۰ درصد! منتهی در رکود خواهند بود، بیشتر اصلاح زمانی.

دقت کنید در ایران همه #بازارها همسو حرکت میکنند البته با اندکی تأخیر زمانی. اما در مورد #بازار سرمایه، توجه داشته باشید که این توافق در کجای #بازار اتفاق می‌افتد و در چه قیمت‌هایی! اگر رو سقفِ قیمت‌های سهام بودیم بورس هم مثل سایر #بازارها روند ریزشی در پیش میگرفت ولی با توجه به اینکه در 2 سال گذشته #بازار سرمایه تنها #بازاری بود که ریزش سنگین را تجربه کرده و در ارزنده‌ترین حالت ممکن خود قرار دارد پس با احیای برجام سناریویی متفاوت‌تر از سایر #بازارها در انتظارش خواهد بود.

در نتیجه: با احیای برجام، مقصدِ پول‌های درشت دو جا بیشتر نخواهد بود: #بازار سرمایه و سپرده‌ی بانکی.

البته با توجه به جذابیتِ قیمتی سهام و رفع تنش‌های سیاسی و گشایشات اقتصادی، #بازار سرمایه، جذابیتی به مراتب بیشتر از سپرده‌ی بانکی برای سرمایه‌گذاران خواهد داشت. هر چند که در این میان تدبیر مسئولان هم در هدایت نقدینگی، مهم و اثرگذار خواهد بود.

و من الله التّوفیق💐

@Churchill3

نمایش بیشتر

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:22K

شِت‌کوین #وسالت ۳۸۰۰ درصد سود در ۸ ماه💃

نوش جان سهامداران و علی‌الخصوص خواص😉

⛔️در این قیمت‌ها با احتیاط برانید!

اینقدر سهم خوب و ارزشمند در کف #بازار ریخته است که نیازی به رفتارهای هیجانی و پرریسک نیست!

@Churchill3

نمایش بیشتر

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:22K

کم‌کم به چارت‌های #چرچیل ایمان میاورید😉✌️

هنر آنست در روزهای منفی دل و جرأت تحلیل زدن داشته باشی وگرنه در #بازار مثبت که همه تحلیلگرند! و چه پشت بازوهایی امروز زده بیرون😏

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:22K
2547926

#شاخص_کل

هر وقت آر اس آی به محدوده‌ی ۲۰ واحد رسیده شاهد یک رشد خوب در #بازار بوده‌ایم. قیمت سهم‌ها، اختلاف معنا داری با #ارزش واقعی خود پیدا کرده است و این شرایط خیلی پایدار نخواهد ماند، حراج نکنید!

سهامداران غیرحرفه‌ای در انتهای ریزش تصمیم می‌گیرند بروند و زمانی که قیمتها رشد کرد، دوباره به #بازار می‌آیند!

@Churchill3

نمایش بیشتر

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:22K
2542232

روندها در بورس تکرار میشوند با اندکی تأخیر یا تقدم!

به لحاظ زمانی هم که #شاخص_کل را با سنوات قبل مقایسه میکنیم #بازار خیلی جای اصلاح ندارد تنها گیر این روزهای #بازار #برجام است که اکثر معامله‌گران را در حالت انتظار و بلاتکلیف گذاشته است وگرنه سهم خوب در #بازار کم نیست فقط سرمایه‌گذار میخواهد!

و اما؛ برجام، فرجام، سرانجام، جام🍷

@Churchill3

نمایش بیشتر

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:22K
2538820

تغییرات GDP جهان بدلیل جنگ اوکراین

تخمین‌ها حاکی از کاهش یک تریلیون دلاری پیش‌بینی GDP جهان هست. اما در این بین عربستان با فروش سرسام‌آور نفت رشد عجیبی دارد ...

صد بار افسوس که ایران روی بزرگترین منابع نفت و گاز خوابیده اما ...

اینقدر غم‌انگیز است که باید عزای عمومی اعلام شود!

@Churchill3

نمایش بیشتر

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:22K

دهقانی به یک غاز غذا می‌دهد ابتدا حیوان ترسو مردد است و به این فکر می‌کند چه اتفاقی افتاده؟ چرا او به من غذا می‌دهد؟! موضوع هفته‌ها ادامه پیدا می‌کند تا اینکه بالاخره تردیدهای غاز از بین می‌رود بعد از چند ماه غاز مطمئن می‌شود که من در قلب دهقان جا دارم هر چه این غذا دادن ادامه می‌یابد تاییدی بر این باور او است درحالی ‌که غاز کاملا از خیرخواهی دهقان مطمئن شده است یک روز در کمال ناباوری از قفسش بیرون کشیده می‌شود و دهقان سرش را می‌برد! این غاز قربانی تفکر استقرایی شده ‌است. تفکری با گرایش به ترسیم نوعی یقین و اطمینان عالم‌گیر بر پایه مشاهدات منفرد. سرمایه‌گذار سهمی را می‌خرد قیمت سهام بصورت نجومی بالا می‌رود ابتدا احتیاط می‌کند و با دیده شک به سهم می‌نگرد که نکند قیمتش حبابی باشد اما همین‌طور که قیمت سهام به افزایش قیمت خود ادامه می‌دهد تشویش و واهمه او به هیجان تبدیل می‌شود به این ترتیب او با خود می‌پندارد که این سهم هرگز نخواهد ریخت ویژه که هر روز ماجرای افزایش قیمت تکرار می‌شود بعد از 5 ماه، سرمایه‌گذار همه پس‌انداز عمرش را در این سهم سرمایه‌گذاری می‌کند و چشم‌اش را روی مجموعه ریسکی که متوجه این سهم است می‌بندد و کمی بعد تاوان سرمایه‌گذاری احمقانه‌اش را پس می‌دهد او فریفته مطلق استقرا است! در ریزش سهام نیز همین اصل صادق است؛ در ابتدای ریزش، سرمایه‌گذار از فروختن امتناع می‌کند! تا جایی که به ضرر 70 درصدی می‌رسد و با توجه به منفی‌های پی در پی، به یقین می‌رسد که این وضعیت تمام شدنی نیست و شروع به فروختن می‌کند! دقیقاً جایی که #بازار آماده برگشت می‌شود!

@Churchill3

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:22K

ده سال پیش در چنین روزی بیت‌کوین 9.5 دلار بود و یارانه دولت ایران با دلار 1,200 تومانی تقریبا 38 دلار می‌شد که معادل 4 بیت‌کوین بود!

با بیت‌کوین 23,000 دلار، امروز 92,000 دلار میشد که با دلار 31,500 تومانی معادل 2 میلیارد و 900 میلیون می‌شد!

یعنی اگر شما فقط یک ماه یارانه خانواده 4 نفری خود را تبدیل به بیت‌کوین می‌کردید الان 12 میلیارد تومان #ارزش داشت😐

@Churchill3

نمایش بیشتر

سامانه هوشمند سهمتو پیام‌های تمام کانال‌های بورسی تلگرام را جمع‌آوری می‌کند و با استفاده از هوش مصنوعی سیگنال‌های خرید و فروش هر کانال شناسایی و بازدهی سبد سهامی معرفی شده توسط هر کانال را محاسبه می‌کند و بر اساس پارامترهایی مثل بازدهی ماهانه سبد پیشنهادی کانال، قدرت تحلیلگر و میزان ریسکی که تحلیلگر برای سیگنال‌های خود ارائه می‌کند، آن‌ها را رتبه‌بندی می‌کند. سهم‌های معرفی شده توسط سهمتو معمولا در کوتاه مدت سود مناسبی را به سرمایه‌گذار می‌رساند اما سهمتو هیچگونه مسئولیتی درمورد نماد های معرفی شده ندارد چرا که این سهم‌ها بر اساس اطلاعات برامده از شبکه اجتماعی معرفی می‌شود و سهمتو هیچ داده‌ای به محتوای شبکه اجتماعی اضافه یا کم نمی‌کند. سهمتو بر اساس مشخصات هر نماد از قبیل جذابیت خرید و فروش، ریسک سرمایه گذاری و شاخص ترس و طمع و پارامترهای دیگر مانند: تازگی سیگنال‌ها و اعتبار کانال‌ها که همگی براساس محتوای پیام های منتشر شده در کانال‌های بورسی هستند، بهترین نمادها را در صفحه سیگنال معرفی می‌کند.


نصب سریع اپلیکیشن:

خرید اشتراک
 • افزونه سهمتو
  افزونه سهمتو افزونه سهمتو ابزاری رایگان است که بر روی مرورگر کروم نصب می شود و اطلاعات جذابی برای تحلیل سهام بر اساس اطلاعات شبکه‌ اجتماعی می دهد. برای دریافت رایگان افزونه سهمتو میتوانید به اینجا مراجعه کنید:
  چرا باید افزونه سهمتو را نصب کنید؟ صرفه جویی در زمان تحلیل تلگرام در یک نگاه تکمیل سایت های بورسی
  بیشتر بخوانید:
  افزونه بورسی سهمتو: کل تلگرام در یک نگاه
  با افزونه بورس سهمتو، سه بعدی تحلیل کن!
 • سوالات متداول

  سایت سهمتو اطلاعات کانال های شبکه اجتماعی مانند تلگرام را جمع آوری می کند و بر اساس سیگنال های خرید و فروشی که هر تریدر برای سهام بورسی مانند:شستا وخودرو وخساپا وفملی وشبندر وشپنا و ارزهای دیجیتال مانندبیت کوین ,اتریوم ,کاردانو ,شیبا، و... صادر میکند، آنها را رتبه بندی میکند.

  1- بیت کوین چیست؟

  بیت کوین (bitcoin) پول مجازی بر پایه بلاچین است که به پادشاه ارزهای دیجیتال هم معروف است. بیت کوین (BTC) تاریخچه دور و درازی دارد که می توانید در (این بخش ) بخوانید.

  2- قیمت روز بیت کوین چقدر است؟

  در حال حاضر قیمت هر بیت کوین به تتر (tether) و تومان را می توانید از صفحه اختصاصی سهمتو بیت کوین مطلع شوید.

  3- شاخص ترس و طمع بیت کوین امروز چیست و در چه حالتی قرار دارد؟

  شاخص ترس و طمع بیت کوین به شما کمک می کند برای معامله بهتر تصمیم گیری کنید و مقدار را می توانید از صفحه اختصاصی سهمتو بیت کوین مطلع شوید.

  4- سود روزانه بیت کوین چیست و چقدر می باشد؟

  درصد تغییرات قیمت لحظه ای بیت کوین نسبت به دیروز را سود روزانه می گویند که می توانید سود روزانه را از صفحه اختصاصی سهمتو مطلع شوید.

  5- بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری چه ارز دیجیتالی است؟

  در صفحه سیگنال ها در سهمتو می‌توانید بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری را مشاهده کنید.

  6- بهترین تریدر ارز دیجیتال کیست؟ و چه عملکردی دارد؟

  در صفحه برترین تریدرها در سهمتو می‌توانید بهترین تریدر ارز دیجیتال را شناسایی کنید و در صفحه اختصاصی آن عملکرد تریدر نیز مشخص است.

  7- اخبار فوری ارزهای دیجیتال را چگونه پیدا کنیم؟

  در صفحه هر ارز دیجیتال مانندبیت کوین ,اتریوم ،کاردانو ، سولاناشیبا... می‌توانید به سرعت تمام اخبار مرتبط با هر ارز دیجیتال را مشاهده کنید.

  8-چگونه در ارز دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟

  برای سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال می توانید با استفاده روش غیر مستقیمکپی ترید کارخودتون را شروع کنید و اولین بیت کوین و یا هر ارز دیجیتال دیگه‌ای را با کمک تریدرهای حرفه ای بخرید.

  9- برای خرید بیت کوین از کجا شروع کنیم؟

  برای خرید اولین بیت کوین خود باید در یکی از صرافی های ایرانی و خارجیثبت نام کنید و از آنجا اولین بیت کوین خود را بخرید. همچنین شما در بخش سهام بورسی سهمتو می توانید: سیگنال خرید و تحلیل شستا،سیگنال خرید و تحلیل شپنا، سیگنال خرید و تحلیل شبندر، سیگنال خرید و تحلیل ذوب، سیگنال خرید و تحلیل لپارس، سیگنال خرید و تحلیل انرژی 3، سیگنال خرید و تحلیل خودرو، سیگنال خرید و تحلیل خساپا و سهم های دیگر مثل خبهمن، فمراد، شتران، غدام، خگستر را ببینید.

  10- افزونه بورس سهمتو چیست؟

  برای خرید اولین بیت کوین خود باید در یکی از صرافی های ایرانی و خارجیافزونه سهمتو ابزاری رایگان است که بر روی مرورگر کروم نصب می شود و اطلاعات جذابی برای تحلیل سهام بر اساس اطلاعات شبکه‌ اجتماعی می دهد. و می توانید از این لینک به راحتی نصب کنید: +لینک

  11 - چرا باید سهمتو را نصب کنید؟

  1. صرفه جویی در زمان 2. تحلیل تلگرام در یک نگاه 3. تکمیل سایت های بورسی(اطلاعات بیشتر)

  12. قابلیت‌های افزونه سهمتو چیست؟

  • مشاهده امتیاز خرید و فروش هر سهم در شبکه اجتماعی
  • مشاهده فیلتر خرید و فروش بر اساس اطلاعات شبکه اجتماعی
  • مشاهده تعداد کل سیگنالهای ارائه شده سهام
  • مشاهده تعداد سیگنال خرید سهام
  • مشاهده تعداد سیگنال فروش سهام
  اطلاعات بیشتر

  سوالات متداول
 • قوانین
  سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی
  سهمتو به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.
  توافقنامه استفاده از سهمتو:
  این توافقنامه شامل قوانین و مقرراتی است که میان سهمتو و کاربران آن وجود دارد. رعایت این قوانین برای فعالیت در سهمتو الزامی است و ثبت نام در سایت به منزله پذیرش مفاد این توافقنامه است.
  فعالیت سایت سهمتو در چارچوب قوانین جمهوری اسلامی است و انجام هر گونه فعالیتی که بر اساس فهرست کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه تخلف محسوب شود، ممنوع است.
  نام و نام خانوادگی اعلام شده حین ثبت نام، به عنوان شناسه پروفایل کاربر ثبت میشود. لذا کاربران باید از نام و نام خانوادگی صحیح و متعارف استفاده کنند.
  کاربران موظف هستند هنگام ثبت نام، شماره تماس و آدرس پست الکترونیک معتبر اعلام نمایند تا برای اطلاع رسانی های سایت با مشکل مواجه نشوند.
  امکان تغییر شماره تماس ثبت شده هنگام ثبت نام، برای کاربران وجود ندارد.
  هر شماره تماس و آدرس پست الکترونیک، تنها یک مرتبه امکان ثبت نام در سهمتو را دارد.
  سهمتو هیچ گونه فعالیتی در زمینه سیگنال دهی یا تبلیغ سهام و شرکتهای مختلف انجام نمیدهد و تنها سیگنالهای ارائه شده در شبکه های اجتماعی را منتشر و ارزیابی میکند.
  سهمتو هیچ گونه مسئولیتی در قبال صحت و کیفیت تحلیلها و سیگنالهای اعلام شده در شبکه های اجتماعی ندارد.
  آمار و تحلیلهای ارائه شده در سهمتو نباید مبنای خرید و فروش سهام توسط کاربران قرار بگیرد. عواقب خرید و فروش بر اساس آمار ارائه شده توسط سهمتو، کاملا بر عهده کاربران است و سهمتو هیچ گونه مسئولیتی در قبال زیان احتمالی کاربران نمیپذیرد.
  کلیه حقوق مادی و معنوی سایت، انحصارا متعلق به سهمتو است. هرگونه تقلید، کپی برداری و یا استفاده از تمام یا بخشی از عنوان و طراحی سایت، لوگو، محتوا و هر گونه سوء استفاده از نام و محتوای منتشر شده توسط سهمتو، غیر قانونی است.‎
  اختیار هرگونه طراحی مجدد، ادغام یا توقف ارائه خدمات در هر زمان و به هر علتی برای مجموعه سهمتو محفوظ است. بنابراین مسئولیتی بابت زیان احتمالی کاربران، متوجه سهمتو نمی‌شود.
  سهمتو این حق را برای خود محفوظ میداند که تمامی بند های قوانین و مقررات را متناسب با نظر خود ویرایش کند.
  قوه قهریه: تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، مجموعه بورس ترند هیچ گونه مسئولیتی ندارد.
  قوانین
 • درباره ما
  سهمتو برای سرمایه گذاران در بورس :
  افراد برای سرمایه گذاری در بورس یا وقت کافی برای جمع آوری اطلاعات ندارند یا دانش کافی جهت تحلیل بورس را ندارند.
  سهمتو برای تریدرها در بورس :
  تریدرها برای سود کردن بیشتر نیاز دارند همه اطلاعات بازار را به موقع داشته باشند ولی قادر دنبال کردن همه کانال ها نیستند و معیاری برای سنجش کانال ها هم ندارند.
  سهمتو کمک میکند تا هر آنچه نیاز است از اطلاعات بورسی و شبکه اجتماعی برای انتخاب سهم خوب، خرید و فروش و زمان خوب معامله را در اختیار مخاطبان قرار دهد.
  شما میتوانید سیگنال های سهمتو را در صفحه سیگنال ها مشاهده کنید
  همچنین میتوانید نمادهای خود را به دیده بان اضافه کنید تا همیشه از آخرین خبر های مربوط به آن ها باخبر شوید
  تیم سهمتو از هسته های زیر تشکیل شده است:
  تیم متخصصان بازار سرمایه
  تیم هوش مصنوعی
  تیم نرم افزار
  تیم توسعه کسب و کار
  برای همکاری با سهمتو رزومه خود را به ما ایمیل کنید.
  درباره ما


 • کپی ترید؛ سرمایه گذاری آسان در بازار ارز دیجیتال
  خودت وقت نمیکنی ترید بزنی؟
  با سامانه کپی ترید سهمتو بذار یه حرفه ای بجات ترید کنه سامانه کپی ترید سهمتو در هر لحظه به صورت خودکار تمامی معاملات معامله‌ گران با تجربه بازار ارز دیجیتال را برای شما کپی خواهد کرد. پس از مدیریت پرتفوی خود توسط افراد حرفه ای مطمئن باشید و به صورت خودکار سود کنید برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید:
  1. پرداخت کارمزد بعد از تسویه و از روی سود و کارمزد صفر سهمتو در صورت سودآوری کمتر از بانک
  2. سرمایه‌گذاری در بازار ارز دیجیتال بدون دانش و وقت و ثبت نام و تسویه آنلاین دارایی بدون مراجعه حضوری
  3. امکان مقایسه بهترین تریدر بر اساس سود و سوابق معامله و کپی شدن معاملات حرفه‌ای‌ها در کمتر از ثانیه برای کپی‌کنندگان
  مطالعه بیشتر:
  چطور با کپی ترید بیشتر سود کنیم؟
  روش های آسان سرمایه گذاری سودآور و بدون دردسر
  8 تمایز کلیدی بازار بورس و ارزهای دیجیتال
 • داده های شبکه اجتماعی را نیز به تحلیل خود اضافه کنید
  برای پیگیری اخبار و تحلیل‌های مربوطه چه جایی بهتر از تلگرام!
  اما از یک طرف تعداد کانال‌های بورسی تلگرام آنقدر زیاد هست که شما برای جا نماندن از اخبار و تحلیل‌ها باید به عضویت تعداد بسیار زیادی کانال و گروه در آیید. شما نمیتوانید تمام در تمام کانال‌های بورسی عضو شوید و هزاران پیام را مطالعه کنید تا خبری از سهم‌تان بدست بیاورید. از سوی دیگر برای مطالعه این پیام‌ها در زمان بازار باید از سایت بورس خارج شوید و در تلگرام به مطالعه این اخبار و اطلاعات بپردازید. افزونه سهمتو هر دوم مشکل شما حل کرده است و کاری که شما می‌خواستید انجام دهید را افزونه سهمتو انجام داده البته به شکلی مدرن‌تر! حتما الان این سوال برای شما پیش اومد که افزونه سهمتو چیست و چطور کار می‌کند؟