کانال فرمانده کریپتو

@crypto0commander

سیگنالی رمز ارز

نوع کانال

سیگنالی رمز ارز

رتبه تریدر

بر اساس بازدهی ماهانه

عملکرد تریدر

بازدهی
هفتگی

0.0%

بازدهی
ماهانه

0%

بازدهی
سه ماهه

0.0%

افت سرمایه

0.0%

قدرت تحلیل

0.0%

ریسک

0.0%

عملکرد تریدر را به اشتراک بگذارید.

نظرات کاربران سهمتو

نظرات کاربران سهمتو در مورد تریدر
@ کانال فرمانده کریپتو

0%
0%
نظر شما چیست؟

عملکرد تریدر

تعداد اعضای کانال تلگرام

42.2K

میانگین بازدید روزانه

57.6K

میانگین تعداد سیگنال روزانه

9

متوسط

قوی

ضعیف

میزان اشتیاق کاربران به تحلیل‌های تریدر

نحوه محاسبه :

میانگین بازدید روزانه

تعداد اعضای کانال تلگرام

سیگنال تریدرها

فیلتر
بزودی
آموزش بورس
دنبال کننده:42.2K

#بازار با توجه به تاییدیه و تکذبیه های مکرر در رابطه با وضعیت بلوک های خودرویی روز گذشته با فشار فروش در خودرویی ها و البته بی اعتمادی در کلیت فضا همراه شد و همین مساله افت سنگین شاخص کل را در پی داشت که به نظر می رسد تاحدودی به #بازار امروز نیز سرایت نماید هرچند انتظار می روند وضعیت عمومی #بازار تا حدودی امروز بهتر باشد.

آموزش بورس
دنبال کننده:42.2K
2363066

🔴مدیر هلال‌احمر خوزستان: حداقل ۸۰ نفر زیر آوار گرفتارند

🔹سخنگوی اورژانس کشور: بر اساس آخرین گزارش‌ها، تعداد مصدومان حادثه ریزش ساختمان متروپل به ۲۵ نفر و فوتی‌ها به ۴ نفر افزایش یافته است.

🔹مالک ساختمان متروپل بازداشت شده است.

نمایش بیشتر

آموزش بورس
دنبال کننده:42.2K

✅ سه و نیم قرص نان برای هر نفر

✍️ مجیدبهمن زاده

چندروز پیش، به روستایی در آذریایجان شرقی رفتم و درمیان کوچه های فقر زده و محروم آن، اعلامیه ای را روی دیوار ها دیدم که در باورم نمی گنجید

در برگه الصاق شده روی دیوار اینطور نوشته شده بود:

"" سهم روزانه نان به ازای هر نفر، سه و نیم قرص نان می باشد""

بنده وضعیت این روستا در زمان جنگ ۸ ساله را نیز دیده بودم و به یاد دارم که حتی در آن زمانه سخت و در زیر #باران آتش و بمب و موشک که هر بشکه نفت ایران، کمتر از ۷ دلار فروخته می شد و تداوم آن جنگ خانمانسوز، هزینه های نجومی بسیاری دربر داشت، هیچگاه مردم روستاهای دورافتاده وحتی جنوبی ترین نقاط ایران، تا این حد نگران و گرفتار معیشت، تورم و اشتغال نبودند و نان سهمیه بندی نشد

من اقتصاددان نیستم، اما اطمینان دارم که شعارهای دولت انقلابی مبنی بر ضرورت جراحی اقتصادی در کنار هیاهوی رسانه هاو تریبون ها در خصوص لزوم اصلاح قیمت‌ها به جهت جلوگیری از قاچاق کالا از کشور همه دلیل این اقدام نیست چرا که برفرض صحت این ادعا، مردم نباید هزینه ناتوانی دولت در کنترل مرزها و قاچاق کالا را #پرداخت کنند و بنظر میرسد که دلایل چنین اقدامات و تصمیماتی را باید در راستای تامین دیگر هزینه ها از جیب مردم اکثریت محروم و مفلوک ایران جستجو کرد .

لطفا جهت اطلاع از واقعیت پشت پرده اقدامات اخیر دولت در خصوص حذف یارانه نان وکالاهای اساسی، به آمارهای رسمی ذیل توجه بفرمایید:

میزان کل بودجه مندرج در لایحه سال ۱۴۰۰ عددی حدود ۲۵۰۰ هزار میلیارد تومان بوده و از این مقدار، رقمی بالغ بر ۵۵۳۰۰ میلیارد تومان به #پرداخت یارانه آرد و نان، خرید تضمینی گندم ، یارانه نهاده ها و عوامل تولید و یارانه تنظیم #بازار کالاهای اساسی برای کل ملت ایران تخصیص یافته است که این مبلغ معادل ۲٪ از کل بودجه کشور را در سال گذشته در برگرفته است، رقمی ناچیز نسبت به کل بودجه کشور که معیشت اکثریت هموطنان کم درآمد وقشر محروم جامعه، به شدت وابسته به همین یارانه دو درصدی است.

از طرفی، در سال گذشته، بودجه تخصیص یافته برای نهادها ، قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء و صدا وسیما، در مجموع رقمی بیش از بیست هزار میلیارد تومان بوده که نزدیک به نیمی از یارانه مصرفی کل کشور را شامل شده است.

از طرفی در لایحه بودجه سال ۱۴۰۱ و علیرغم وعده هایی که دولت انقلابی در خصوص عدم حذف یارانه نان، نهاده های دامی و کالاهای اساسی مورد نیاز اکثریت محروم جامعه داده بود، نه تنها یارانه کالاهای مورد نیاز اکثریت جامعه حذف شد، بلکه درمقابل، بودجه نهادهایی نظیر مرکز خدمات حوزه های علمیه، به میزان ۱۸۰٪ نسبت به سال ۱۴۰۰ افزایش یافت که این افزایش بودجه برای صدا وسیما معادل ۱۰۰٪ و برای قرارگاه سازندگی خاتم، معادل ۵۰٪ لحاظ شده است ودر مجموع به رقمی بیش از ۳۰/۰۰۰ میلیارد تومان رسیده است.

همچنین یارانه پیشنهادی دولت برای نان و تامین کالاهای اساسی و فرآورده های دامی در سال ۱۴۰۱ از نظر میزان آن نسبت به کل بودجه کشور در سال گذشته، تغییر محسوسی نکرده و به میزان ۲٪ از کل بودجه کشور باقی مانده است که متاسفانه بخشی از همین مقدار نیز از سوی دولت و برخلاف وعده ها و لایحه بودجه پیشنهادی، در ابتدای سال جاری حذف شد و به همین جهت شاهد جهش نجومی قیمتها، بویژه در زمینه آرد، نان، کالاهای اساسی و لبنیات در روزهای اخیر هستیم.

در چنین وضعیتی، باید از رئیس دولت انقلابی و حامیان وی سوال کرد که علیرغم تخصیص ۹۸٪ بودجه کل کشور به نهادهایی که اغلب فاقد کارایی و مصون از هرگونه پاسخگویی و نظارت عمومی هستند، آیا می‌توان حذف ۲٪ از کل بودجه تخصیص یافته به یارانه معیشتی مردم محروم و گرفتار در شرایط رکود و تورم را، جراحی ملی و اقتصادی نامید ؟

نمایش بیشتر

آموزش بورس
دنبال کننده:42.2K

♦️آذری جهرمی: آخرین باری که تصمیم داشتند واردات آیفون را ممنوع کنند، یک شرکت حجم زیادی گوشی آیفون وارد کرده بود

🔹محمدجواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات دولت دوازدهم نوشت: آخرین باری که تصمیم داشتند واردات آیفون را ممنوع کنند، از رییس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی خواستم که گزارش سه‌ماهه واردات گوشی‌های تلفن همراه را برایم تهیه کند. گزارش گویا بود، شرکتی خارج از روال همیشگی خود و سایر شرکتها، حجم زیادی گوشی آیفون وارد کشور کرده بود.

آموزش بورس
دنبال کننده:42.2K

✅ دوستان توی مملکت ما چیزایی که تکذیب میشوند به واقعیت نزدیکترند. حالا هی پیام ندید تکذیب شد.

آموزش بورس
دنبال کننده:42.2K

بلوک ایران خودرو سایپا

#خساپا

#خودرو

معاون خصوصی سازی:

بلوک ۱۷.۳۱ درصد سایپا ( ۳۳.۸۴۵ میلیارد سهم) ۹ هزار میلیارد تومان

یعنی هر سهم ۲۶۶ تومان

بلوک ۵.۷ درصد ایران خودرو ( ۱۷.۲۴۲ میلیارد سهم) ۶ هزار میلیارد تومان

یعنی هر سهم ۳۴۸ تومان

جمعا ۱۵ هزار میلیارد تومان

البته این صحبتهای مسئول خصوصی سازی است صحت و سقمش با خودش

▪️ البته دوستان خبر دادن که میگن خبر دارند خساپا ۴۸۰ قیمت میخوره ..

ما فعلا فقط شنونده هستیم و درست یا غلط اخبار رو خبر نداریم ، اما تکنیکالی بنظرم گروه خودرویی حرکتی داشته باشند.

نمایش بیشتر

آموزش بورس
دنبال کننده:42.2K
2361767

امیدوارم این اتفاق برای #دهدشت هم بیافته.

آموزش بورس
دنبال کننده:42.2K
2353861

‏استارت گرونی بنزین و زدن.

اول با توییت زدن ها شروع میشه و بعد با تکذیب کردن ها و در آخر با اینکه من خودم هم جمعه فهمیدم!

۱.شما که میری استانبول چرا بنزین ارزون میزنی.

۲.شما که پت خونگی داری چرا هزینه غذای سگت از بنزین کمتره.

۳.دختر خاله ام از امریکا اومده میگه بنزین از اب معدنی ارزون تره.

۴. روزی ۳ میلیون لیتر داره بنزین قاچاق میشه که میشه باهاش به هر نفر روزی ۲۰۰ هزار تومان بدیم!

۵. در همین هفته قرار است با عمه ی سلطان بنزین وصلت کنیم.

▪️‏رئیسی گفته قراره تصمیم‌های سختی بگیریم!

تصمیم سخت اینکه ده‌ها ارگان، شورا، ستاد و قرارگاهی که هیچ تاثیری روی کیفیت زندگی مردم ندارند، منحل و پولش رو سرمایه‌گذاری کنید

ریاضت رو از خودتون شروع کنید

وگرنه جراحی اقتصادی این نیست که دولت ۱۳۰ هزار میلیارد هزینه جاری خودش رو بالا ببره.

نمایش بیشتر

آموزش بورس
دنبال کننده:42.2K

نمایش بیشتر

آموزش بورس
دنبال کننده:42.2K
2351349

#دلار

✅ بنظر در حال پولبک به مقاومت شکسته شده است و در 28400 هم حمایت بسیار خوبی دارد. با کم کسب انرژی بسمت 32000 و بعد 36000 حرکت خواهد کرد.

سامانه هوشمند سهمتو پیام‌های تمام کانال‌های بورسی تلگرام را جمع‌آوری می‌کند و با استفاده از هوش مصنوعی سیگنال‌های خرید و فروش هر کانال شناسایی و بازدهی سبد سهامی معرفی شده توسط هر کانال را محاسبه می‌کند و بر اساس پارامترهایی مثل بازدهی ماهانه سبد پیشنهادی کانال، قدرت تحلیلگر و میزان ریسکی که تحلیلگر برای سیگنال‌های خود ارائه می‌کند، آن‌ها را رتبه‌بندی می‌کند. سهم‌های معرفی شده توسط سهمتو معمولا در کوتاه مدت سود مناسبی را به سرمایه‌گذار می‌رساند اما سهمتو هیچگونه مسئولیتی درمورد نماد های معرفی شده ندارد چرا که این سهم‌ها بر اساس اطلاعات برامده از شبکه اجتماعی معرفی می‌شود و سهمتو هیچ داده‌ای به محتوای شبکه اجتماعی اضافه یا کم نمی‌کند. سهمتو بر اساس مشخصات هر نماد از قبیل جذابیت خرید و فروش، ریسک سرمایه گذاری و شاخص ترس و طمع و پارامترهای دیگر مانند: تازگی سیگنال‌ها و اعتبار کانال‌ها که همگی براساس محتوای پیام های منتشر شده در کانال‌های بورسی هستند، بهترین نمادها را در صفحه سیگنال معرفی می‌کند.


نصب سریع اپلیکیشن:

خرید اشتراک
 • افزونه سهمتو
  افزونه سهمتو افزونه سهمتو ابزاری رایگان است که بر روی مرورگر کروم نصب می شود و اطلاعات جذابی برای تحلیل سهام بر اساس اطلاعات شبکه‌ اجتماعی می دهد. برای دریافت رایگان افزونه سهمتو میتوانید به اینجا مراجعه کنید:
  چرا باید افزونه سهمتو را نصب کنید؟ صرفه جویی در زمان تحلیل تلگرام در یک نگاه تکمیل سایت های بورسی
  بیشتر بخوانید:
  افزونه بورسی سهمتو: کل تلگرام در یک نگاه
  با افزونه بورس سهمتو، سه بعدی تحلیل کن!
 • سوالات متداول

  سایت سهمتو اطلاعات کانال های شبکه اجتماعی مانند تلگرام را جمع آوری می کند و بر اساس سیگنال های خرید و فروشی که هر تریدر برای سهام بورسی مانند:شستا وخودرو وخساپا وفملی وشبندر وشپنا و ارزهای دیجیتال مانندبیت کوین ,اتریوم ,کاردانو ,شیبا، و... صادر میکند، آنها را رتبه بندی میکند.

  1- بیت کوین چیست؟

  بیت کوین (bitcoin) پول مجازی بر پایه بلاچین است که به پادشاه ارزهای دیجیتال هم معروف است. بیت کوین (BTC) تاریخچه دور و درازی دارد که می توانید در (این بخش ) بخوانید.

  2- قیمت روز بیت کوین چقدر است؟

  در حال حاضر قیمت هر بیت کوین به تتر (tether) و تومان را می توانید از صفحه اختصاصی سهمتو بیت کوین مطلع شوید.

  3- شاخص ترس و طمع بیت کوین امروز چیست و در چه حالتی قرار دارد؟

  شاخص ترس و طمع بیت کوین به شما کمک می کند برای معامله بهتر تصمیم گیری کنید و مقدار را می توانید از صفحه اختصاصی سهمتو بیت کوین مطلع شوید.

  4- سود روزانه بیت کوین چیست و چقدر می باشد؟

  درصد تغییرات قیمت لحظه ای بیت کوین نسبت به دیروز را سود روزانه می گویند که می توانید سود روزانه را از صفحه اختصاصی سهمتو مطلع شوید.

  5- بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری چه ارز دیجیتالی است؟

  در صفحه سیگنال ها در سهمتو می‌توانید بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری را مشاهده کنید.

  6- بهترین تریدر ارز دیجیتال کیست؟ و چه عملکردی دارد؟

  در صفحه برترین تریدرها در سهمتو می‌توانید بهترین تریدر ارز دیجیتال را شناسایی کنید و در صفحه اختصاصی آن عملکرد تریدر نیز مشخص است.

  7- اخبار فوری ارزهای دیجیتال را چگونه پیدا کنیم؟

  در صفحه هر ارز دیجیتال مانندبیت کوین ,اتریوم ،کاردانو ، سولاناشیبا... می‌توانید به سرعت تمام اخبار مرتبط با هر ارز دیجیتال را مشاهده کنید.

  8-چگونه در ارز دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟

  برای سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال می توانید با استفاده روش غیر مستقیمکپی ترید کارخودتون را شروع کنید و اولین بیت کوین و یا هر ارز دیجیتال دیگه‌ای را با کمک تریدرهای حرفه ای بخرید.

  9- برای خرید بیت کوین از کجا شروع کنیم؟

  برای خرید اولین بیت کوین خود باید در یکی از صرافی های ایرانی و خارجیثبت نام کنید و از آنجا اولین بیت کوین خود را بخرید. همچنین شما در بخش سهام بورسی سهمتو می توانید: سیگنال خرید و تحلیل شستا،سیگنال خرید و تحلیل شپنا، سیگنال خرید و تحلیل شبندر، سیگنال خرید و تحلیل ذوب، سیگنال خرید و تحلیل لپارس، سیگنال خرید و تحلیل انرژی 3، سیگنال خرید و تحلیل خودرو، سیگنال خرید و تحلیل خساپا و سهم های دیگر مثل خبهمن، فمراد، شتران، غدام، خگستر را ببینید.

  10- افزونه بورس سهمتو چیست؟

  برای خرید اولین بیت کوین خود باید در یکی از صرافی های ایرانی و خارجیافزونه سهمتو ابزاری رایگان است که بر روی مرورگر کروم نصب می شود و اطلاعات جذابی برای تحلیل سهام بر اساس اطلاعات شبکه‌ اجتماعی می دهد. و می توانید از این لینک به راحتی نصب کنید: +لینک

  11 - چرا باید سهمتو را نصب کنید؟

  1. صرفه جویی در زمان 2. تحلیل تلگرام در یک نگاه 3. تکمیل سایت های بورسی(اطلاعات بیشتر)

  12. قابلیت‌های افزونه سهمتو چیست؟

  • مشاهده امتیاز خرید و فروش هر سهم در شبکه اجتماعی
  • مشاهده فیلتر خرید و فروش بر اساس اطلاعات شبکه اجتماعی
  • مشاهده تعداد کل سیگنالهای ارائه شده سهام
  • مشاهده تعداد سیگنال خرید سهام
  • مشاهده تعداد سیگنال فروش سهام
  اطلاعات بیشتر

  سوالات متداول
 • قوانین
  سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی
  سهمتو به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.
  توافقنامه استفاده از سهمتو:
  این توافقنامه شامل قوانین و مقرراتی است که میان سهمتو و کاربران آن وجود دارد. رعایت این قوانین برای فعالیت در سهمتو الزامی است و ثبت نام در سایت به منزله پذیرش مفاد این توافقنامه است.
  فعالیت سایت سهمتو در چارچوب قوانین جمهوری اسلامی است و انجام هر گونه فعالیتی که بر اساس فهرست کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه تخلف محسوب شود، ممنوع است.
  نام و نام خانوادگی اعلام شده حین ثبت نام، به عنوان شناسه پروفایل کاربر ثبت میشود. لذا کاربران باید از نام و نام خانوادگی صحیح و متعارف استفاده کنند.
  کاربران موظف هستند هنگام ثبت نام، شماره تماس و آدرس پست الکترونیک معتبر اعلام نمایند تا برای اطلاع رسانی های سایت با مشکل مواجه نشوند.
  امکان تغییر شماره تماس ثبت شده هنگام ثبت نام، برای کاربران وجود ندارد.
  هر شماره تماس و آدرس پست الکترونیک، تنها یک مرتبه امکان ثبت نام در سهمتو را دارد.
  سهمتو هیچ گونه فعالیتی در زمینه سیگنال دهی یا تبلیغ سهام و شرکتهای مختلف انجام نمیدهد و تنها سیگنالهای ارائه شده در شبکه های اجتماعی را منتشر و ارزیابی میکند.
  سهمتو هیچ گونه مسئولیتی در قبال صحت و کیفیت تحلیلها و سیگنالهای اعلام شده در شبکه های اجتماعی ندارد.
  آمار و تحلیلهای ارائه شده در سهمتو نباید مبنای خرید و فروش سهام توسط کاربران قرار بگیرد. عواقب خرید و فروش بر اساس آمار ارائه شده توسط سهمتو، کاملا بر عهده کاربران است و سهمتو هیچ گونه مسئولیتی در قبال زیان احتمالی کاربران نمیپذیرد.
  کلیه حقوق مادی و معنوی سایت، انحصارا متعلق به سهمتو است. هرگونه تقلید، کپی برداری و یا استفاده از تمام یا بخشی از عنوان و طراحی سایت، لوگو، محتوا و هر گونه سوء استفاده از نام و محتوای منتشر شده توسط سهمتو، غیر قانونی است.‎
  اختیار هرگونه طراحی مجدد، ادغام یا توقف ارائه خدمات در هر زمان و به هر علتی برای مجموعه سهمتو محفوظ است. بنابراین مسئولیتی بابت زیان احتمالی کاربران، متوجه سهمتو نمی‌شود.
  سهمتو این حق را برای خود محفوظ میداند که تمامی بند های قوانین و مقررات را متناسب با نظر خود ویرایش کند.
  قوه قهریه: تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، مجموعه بورس ترند هیچ گونه مسئولیتی ندارد.
  قوانین
 • درباره ما
  سهمتو برای سرمایه گذاران در بورس :
  افراد برای سرمایه گذاری در بورس یا وقت کافی برای جمع آوری اطلاعات ندارند یا دانش کافی جهت تحلیل بورس را ندارند.
  سهمتو برای تریدرها در بورس :
  تریدرها برای سود کردن بیشتر نیاز دارند همه اطلاعات بازار را به موقع داشته باشند ولی قادر دنبال کردن همه کانال ها نیستند و معیاری برای سنجش کانال ها هم ندارند.
  سهمتو کمک میکند تا هر آنچه نیاز است از اطلاعات بورسی و شبکه اجتماعی برای انتخاب سهم خوب، خرید و فروش و زمان خوب معامله را در اختیار مخاطبان قرار دهد.
  شما میتوانید سیگنال های سهمتو را در صفحه سیگنال ها مشاهده کنید
  همچنین میتوانید نمادهای خود را به دیده بان اضافه کنید تا همیشه از آخرین خبر های مربوط به آن ها باخبر شوید
  تیم سهمتو از هسته های زیر تشکیل شده است:
  تیم متخصصان بازار سرمایه
  تیم هوش مصنوعی
  تیم نرم افزار
  تیم توسعه کسب و کار
  برای همکاری با سهمتو رزومه خود را به ما ایمیل کنید.
  درباره ما


 • کپی ترید؛ سرمایه گذاری آسان در بازار ارز دیجیتال
  خودت وقت نمیکنی ترید بزنی؟
  با سامانه کپی ترید سهمتو بذار یه حرفه ای بجات ترید کنه سامانه کپی ترید سهمتو در هر لحظه به صورت خودکار تمامی معاملات معامله‌ گران با تجربه بازار ارز دیجیتال را برای شما کپی خواهد کرد. پس از مدیریت پرتفوی خود توسط افراد حرفه ای مطمئن باشید و به صورت خودکار سود کنید برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید:
  1. پرداخت کارمزد بعد از تسویه و از روی سود و کارمزد صفر سهمتو در صورت سودآوری کمتر از بانک
  2. سرمایه‌گذاری در بازار ارز دیجیتال بدون دانش و وقت و ثبت نام و تسویه آنلاین دارایی بدون مراجعه حضوری
  3. امکان مقایسه بهترین تریدر بر اساس سود و سوابق معامله و کپی شدن معاملات حرفه‌ای‌ها در کمتر از ثانیه برای کپی‌کنندگان
  مطالعه بیشتر:
  چطور با کپی ترید بیشتر سود کنیم؟
  روش های آسان سرمایه گذاری سودآور و بدون دردسر
  8 تمایز کلیدی بازار بورس و ارزهای دیجیتال
 • داده های شبکه اجتماعی را نیز به تحلیل خود اضافه کنید
  برای پیگیری اخبار و تحلیل‌های مربوطه چه جایی بهتر از تلگرام!
  اما از یک طرف تعداد کانال‌های بورسی تلگرام آنقدر زیاد هست که شما برای جا نماندن از اخبار و تحلیل‌ها باید به عضویت تعداد بسیار زیادی کانال و گروه در آیید. شما نمیتوانید تمام در تمام کانال‌های بورسی عضو شوید و هزاران پیام را مطالعه کنید تا خبری از سهم‌تان بدست بیاورید. از سوی دیگر برای مطالعه این پیام‌ها در زمان بازار باید از سایت بورس خارج شوید و در تلگرام به مطالعه این اخبار و اطلاعات بپردازید. افزونه سهمتو هر دوم مشکل شما حل کرده است و کاری که شما می‌خواستید انجام دهید را افزونه سهمتو انجام داده البته به شکلی مدرن‌تر! حتما الان این سوال برای شما پیش اومد که افزونه سهمتو چیست و چطور کار می‌کند؟