آوا تحلیل

@AvaaTahlil

تحلیلی

نوع کانال

تحلیلی

رتبه تریدر

بر اساس بازدهی ماهانه

نظرات کاربران سهمتو

نظرات کاربران سهمتو در مورد تریدر
@ آوا تحلیل

0%
0%
نظر شما چیست؟

عملکرد تریدر

تعداد اعضای کانال تلگرام

17K

میانگین بازدید روزانه

22.4K

میانگین تعداد سیگنال روزانه

6

متوسط

قوی

ضعیف

میزان اشتیاق کاربران به تحلیل‌های تریدر

نحوه محاسبه :

میانگین بازدید روزانه

تعداد اعضای کانال تلگرام

سیگنال تریدرها

فیلتر
بزودی
آموزش بورس
دنبال کننده:17K

#بررسی_گزارش_کدال #شاوان

📌پالایش نفت لاوان هم با انتشار اصلاحیه، گزارش فعالیت ماهانه حاوی مبلغ فروش را برای اسفند ماه منتشر کرد. طبق این اطلاعیه مجموع فروش شرکت در سال 1400 بالغ بر 32 همت گزارش شده است. فروش شرکت در فصل زمستان 9389 میلیارد تومان است که نسبت به پاییز 14 درصد افزایش یافته است.

آموزش بورس
دنبال کننده:17K

#بررسی_گزارش_کدال #شراز

📌پالایش نفت #شیراز با انتشار اصلاحیه ای، گزارش فعالیت ماهانۀ اسفند را به همراه مبالغ فروش اعلام کرد. براساس این گزارش، مجموع فروش سال 1400 شرکت به 31.5 همت رسیده است که 12.9 همت از آن در فصل زمستان محقق شده است. فروش فصلی شرکت 87 درصد بیش از فصل پاییز است.

آموزش بورس
دنبال کننده:17K
2343838

#یادآوری_عرضه_بورس_کالا_صنعتی 1401.02.27

آموزش بورس
دنبال کننده:17K
2343837

#تحلیل_تکنیکال

#ورنا آپدیت تحلیل قبل و تکمیل موج 4.

آموزش بورس
دنبال کننده:17K
2343110

#قصفها در سال 1400به 107 میلیارد تومان سود خالص (549 تومان به ازای هر سهم) دست یافت که 75 درصد نسبت به سود 313 تومانی به ازای هر سهم در سال 1399 افزایش داشته است. #قصفها در زمستان 59 تومان به ازای هر سهم سود داشت کهبه علت فصلی بودن فروش شرکت 84 درصد از سود پاییز کمتر می باشد.

✅ مبلغ فروش شرکت در این دوره با رشد 110 درصدی نسبت به دوره مشابه سال گذشته به 1065 میلیارد تومان رسید. حاشیه سود ناخالص از 15.8 درصد به 13.7 درصد رسیده است.

#قصفها در زمستان 11 میلیارد تومان، در پاییز 73، در تابستان 14 و در بهار 7 میلیارد تومان سود خالص داشته است. حاشیه سود ناخالص شرکت در زمستان منفی 0.2 درصد، پاییز 21 درصد، در تابستان 13 درصد و در بهار 16.7 درصد گزارش شده است.

📉 قیمت سهم 106050 تومان می باشد و در سه ماه گذشته 53 درصد رشد داشته است...

نمایش بیشتر

آموزش بورس
دنبال کننده:17K
2341856

آموزش بورس
دنبال کننده:17K
2341855

#گزارش_بورس_کالا 1401.02.25

🔺امروز در بورس کالا شاهد عرضه 1 میلیون تن سیمان تیپ 2 شامل 582 هزار تن سیمان فله با قیمت پایه 4618 و 477 هزار تن سیمان پاکتی با قیمت پایه 5687 بودیم. قیمت پایه سیمان فله هفته گذشته، 4599 و سیمان پاکتی 5663 بوده است.

🔺590 هزار تن سیمان تیپ 2 معامله شد که شامل 299 هزار تن سیمان فله با قیمت پایانی 4751 و 291 هزار تن سیمان پاکتی با قیمت پایانی 5910 بود. قیمت پایانی سیمان فله و پاکتی هفته قبل به ترتیب 4891 و 5865 بود.

🔺از بین عرضه های امروز #سفانو، #سفار و #ساروج بیشترین رقابت را داشتند.

🔺فملی 5 هزار تن مس کاتد عرضه کرد که در قیمت 1 درصد بالاتر قیمت پایه مچ شد.

نمایش بیشتر

آموزش بورس
دنبال کننده:17K

#تحلیل_بنیادی

#عرضه_اولیه #د#دانا

📌گزارش تحلیلی و #ارزشگذاری شرکت داروسازی #دانا#دانا)

▪️بررسی روند سودآوری سهم در گذشته و برآورد آن برای سال های آینده

▪️طرح های توسعه #دانا در چه مرحله ای قرار دارند و اثرات آن بر فروش و سودآوری شرکت چه مقدار است؟

▪️بررسی اثرات حذف دلار 4200 تومانی بر سودآوری #دانا

▪️برآورد عملکرد مالی و #ارزش ذاتی هر سهم شرکت

▪️سود دریافتی سهامداران عمده #دانا از عرضه اولیه شرکت چه مقدار است؟

▪️#دانا چه مقدار بازدهی را می تواند نصیب سهامدارن نماید؟

شرکت مشاور سرمایه گذاری آوای آگاه

دپارتمان ریسک و تحلیل

Hamfekran.com

@Agahmoshaver

نمایش بیشتر

آموزش بورس
دنبال کننده:17K
2339737

#تحلیل_تکنیکال

#شاخص_کل : مقاومت کوتاه مدت و هدف بعدی آن.

آموزش بورس
دنبال کننده:17K
2339736

#بررسی_گزارش_کدال #دلر

✅ دلر در سال 1400 به 808 میلیارد تومان سود خالص (719 تومان به ازای هر سهم) دست یافت که 103 درصد نسبت به سود 353 تومانی به ازای هر سهم در سال 1399 افزایش داشته است. دلر در زمستان 123 تومان به ازای هر سهم سود داشت که با وجود افت 35 درصدی نسبت به پاییز، 16 درصد نسبت به زمستان سال 1399 افزایش داشته است.

✅ مبلغ فروش شرکت در این دوره با رشد 104 درصدی نسبت به دوره مشابه سال گذشته به 2.1 همت رسید. حاشیه سود ناخالص از 51.7 درصد به 53.1 درصد افزایش داشته است.

✅ دلر در زمستان 138 میلیارد تومان، در پاییز 215، در تابستان 350 و در بهار 105 میلیارد تومان سود خالص داشته است. حاشیه سود ناخالص شرکت در زمستان 43 درصد، پاییز 53 درصد، در تابستان 56 درصد و در بهار 43 درصد گزارش شده است.

📉 قیمت سهم نزدیک 4800 تومان می باشد و در سه ماه گذشته 36 درصد رشد داشته است...

نمایش بیشتر

سامانه هوشمند سهمتو پیام‌های تمام کانال‌های بورسی تلگرام را جمع‌آوری می‌کند و با استفاده از هوش مصنوعی سیگنال‌های خرید و فروش هر کانال شناسایی و بازدهی سبد سهامی معرفی شده توسط هر کانال را محاسبه می‌کند و بر اساس پارامترهایی مثل بازدهی ماهانه سبد پیشنهادی کانال، قدرت تحلیلگر و میزان ریسکی که تحلیلگر برای سیگنال‌های خود ارائه می‌کند، آن‌ها را رتبه‌بندی می‌کند. سهم‌های معرفی شده توسط سهمتو معمولا در کوتاه مدت سود مناسبی را به سرمایه‌گذار می‌رساند اما سهمتو هیچگونه مسئولیتی درمورد نماد های معرفی شده ندارد چرا که این سهم‌ها بر اساس اطلاعات برامده از شبکه اجتماعی معرفی می‌شود و سهمتو هیچ داده‌ای به محتوای شبکه اجتماعی اضافه یا کم نمی‌کند. سهمتو بر اساس مشخصات هر نماد از قبیل جذابیت خرید و فروش، ریسک سرمایه گذاری و شاخص ترس و طمع و پارامترهای دیگر مانند: تازگی سیگنال‌ها و اعتبار کانال‌ها که همگی براساس محتوای پیام های منتشر شده در کانال‌های بورسی هستند، بهترین نمادها را در صفحه سیگنال معرفی می‌کند.


نصب سریع اپلیکیشن:

خرید اشتراک
 • افزونه سهمتو
  افزونه سهمتو افزونه سهمتو ابزاری رایگان است که بر روی مرورگر کروم نصب می شود و اطلاعات جذابی برای تحلیل سهام بر اساس اطلاعات شبکه‌ اجتماعی می دهد. برای دریافت رایگان افزونه سهمتو میتوانید به اینجا مراجعه کنید:
  چرا باید افزونه سهمتو را نصب کنید؟ صرفه جویی در زمان تحلیل تلگرام در یک نگاه تکمیل سایت های بورسی
  بیشتر بخوانید:
  افزونه بورسی سهمتو: کل تلگرام در یک نگاه
  با افزونه بورس سهمتو، سه بعدی تحلیل کن!
 • سوالات متداول

  سایت سهمتو اطلاعات کانال های شبکه اجتماعی مانند تلگرام را جمع آوری می کند و بر اساس سیگنال های خرید و فروشی که هر تریدر برای سهام بورسی مانند:شستا وخودرو وخساپا وفملی وشبندر وشپنا و ارزهای دیجیتال مانندبیت کوین ,اتریوم ,کاردانو ,شیبا، و... صادر میکند، آنها را رتبه بندی میکند.

  1- بیت کوین چیست؟

  بیت کوین (bitcoin) پول مجازی بر پایه بلاچین است که به پادشاه ارزهای دیجیتال هم معروف است. بیت کوین (BTC) تاریخچه دور و درازی دارد که می توانید در (این بخش ) بخوانید.

  2- قیمت روز بیت کوین چقدر است؟

  در حال حاضر قیمت هر بیت کوین به تتر (tether) و تومان را می توانید از صفحه اختصاصی سهمتو بیت کوین مطلع شوید.

  3- شاخص ترس و طمع بیت کوین امروز چیست و در چه حالتی قرار دارد؟

  شاخص ترس و طمع بیت کوین به شما کمک می کند برای معامله بهتر تصمیم گیری کنید و مقدار را می توانید از صفحه اختصاصی سهمتو بیت کوین مطلع شوید.

  4- سود روزانه بیت کوین چیست و چقدر می باشد؟

  درصد تغییرات قیمت لحظه ای بیت کوین نسبت به دیروز را سود روزانه می گویند که می توانید سود روزانه را از صفحه اختصاصی سهمتو مطلع شوید.

  5- بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری چه ارز دیجیتالی است؟

  در صفحه سیگنال ها در سهمتو می‌توانید بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری را مشاهده کنید.

  6- بهترین تریدر ارز دیجیتال کیست؟ و چه عملکردی دارد؟

  در صفحه برترین تریدرها در سهمتو می‌توانید بهترین تریدر ارز دیجیتال را شناسایی کنید و در صفحه اختصاصی آن عملکرد تریدر نیز مشخص است.

  7- اخبار فوری ارزهای دیجیتال را چگونه پیدا کنیم؟

  در صفحه هر ارز دیجیتال مانندبیت کوین ,اتریوم ،کاردانو ، سولاناشیبا... می‌توانید به سرعت تمام اخبار مرتبط با هر ارز دیجیتال را مشاهده کنید.

  8-چگونه در ارز دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟

  برای سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال می توانید با استفاده روش غیر مستقیمکپی ترید کارخودتون را شروع کنید و اولین بیت کوین و یا هر ارز دیجیتال دیگه‌ای را با کمک تریدرهای حرفه ای بخرید.

  9- برای خرید بیت کوین از کجا شروع کنیم؟

  برای خرید اولین بیت کوین خود باید در یکی از صرافی های ایرانی و خارجیثبت نام کنید و از آنجا اولین بیت کوین خود را بخرید. همچنین شما در بخش سهام بورسی سهمتو می توانید: سیگنال خرید و تحلیل شستا،سیگنال خرید و تحلیل شپنا، سیگنال خرید و تحلیل شبندر، سیگنال خرید و تحلیل ذوب، سیگنال خرید و تحلیل لپارس، سیگنال خرید و تحلیل انرژی 3، سیگنال خرید و تحلیل خودرو، سیگنال خرید و تحلیل خساپا و سهم های دیگر مثل خبهمن، فمراد، شتران، غدام، خگستر را ببینید.

  10- افزونه بورس سهمتو چیست؟

  برای خرید اولین بیت کوین خود باید در یکی از صرافی های ایرانی و خارجیافزونه سهمتو ابزاری رایگان است که بر روی مرورگر کروم نصب می شود و اطلاعات جذابی برای تحلیل سهام بر اساس اطلاعات شبکه‌ اجتماعی می دهد. و می توانید از این لینک به راحتی نصب کنید: +لینک

  11 - چرا باید سهمتو را نصب کنید؟

  1. صرفه جویی در زمان 2. تحلیل تلگرام در یک نگاه 3. تکمیل سایت های بورسی(اطلاعات بیشتر)

  12. قابلیت‌های افزونه سهمتو چیست؟

  • مشاهده امتیاز خرید و فروش هر سهم در شبکه اجتماعی
  • مشاهده فیلتر خرید و فروش بر اساس اطلاعات شبکه اجتماعی
  • مشاهده تعداد کل سیگنالهای ارائه شده سهام
  • مشاهده تعداد سیگنال خرید سهام
  • مشاهده تعداد سیگنال فروش سهام
  اطلاعات بیشتر

  سوالات متداول
 • قوانین
  سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی
  سهمتو به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.
  توافقنامه استفاده از سهمتو:
  این توافقنامه شامل قوانین و مقرراتی است که میان سهمتو و کاربران آن وجود دارد. رعایت این قوانین برای فعالیت در سهمتو الزامی است و ثبت نام در سایت به منزله پذیرش مفاد این توافقنامه است.
  فعالیت سایت سهمتو در چارچوب قوانین جمهوری اسلامی است و انجام هر گونه فعالیتی که بر اساس فهرست کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه تخلف محسوب شود، ممنوع است.
  نام و نام خانوادگی اعلام شده حین ثبت نام، به عنوان شناسه پروفایل کاربر ثبت میشود. لذا کاربران باید از نام و نام خانوادگی صحیح و متعارف استفاده کنند.
  کاربران موظف هستند هنگام ثبت نام، شماره تماس و آدرس پست الکترونیک معتبر اعلام نمایند تا برای اطلاع رسانی های سایت با مشکل مواجه نشوند.
  امکان تغییر شماره تماس ثبت شده هنگام ثبت نام، برای کاربران وجود ندارد.
  هر شماره تماس و آدرس پست الکترونیک، تنها یک مرتبه امکان ثبت نام در سهمتو را دارد.
  سهمتو هیچ گونه فعالیتی در زمینه سیگنال دهی یا تبلیغ سهام و شرکتهای مختلف انجام نمیدهد و تنها سیگنالهای ارائه شده در شبکه های اجتماعی را منتشر و ارزیابی میکند.
  سهمتو هیچ گونه مسئولیتی در قبال صحت و کیفیت تحلیلها و سیگنالهای اعلام شده در شبکه های اجتماعی ندارد.
  آمار و تحلیلهای ارائه شده در سهمتو نباید مبنای خرید و فروش سهام توسط کاربران قرار بگیرد. عواقب خرید و فروش بر اساس آمار ارائه شده توسط سهمتو، کاملا بر عهده کاربران است و سهمتو هیچ گونه مسئولیتی در قبال زیان احتمالی کاربران نمیپذیرد.
  کلیه حقوق مادی و معنوی سایت، انحصارا متعلق به سهمتو است. هرگونه تقلید، کپی برداری و یا استفاده از تمام یا بخشی از عنوان و طراحی سایت، لوگو، محتوا و هر گونه سوء استفاده از نام و محتوای منتشر شده توسط سهمتو، غیر قانونی است.‎
  اختیار هرگونه طراحی مجدد، ادغام یا توقف ارائه خدمات در هر زمان و به هر علتی برای مجموعه سهمتو محفوظ است. بنابراین مسئولیتی بابت زیان احتمالی کاربران، متوجه سهمتو نمی‌شود.
  سهمتو این حق را برای خود محفوظ میداند که تمامی بند های قوانین و مقررات را متناسب با نظر خود ویرایش کند.
  قوه قهریه: تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، مجموعه بورس ترند هیچ گونه مسئولیتی ندارد.
  قوانین
 • درباره ما
  سهمتو برای سرمایه گذاران در بورس :
  افراد برای سرمایه گذاری در بورس یا وقت کافی برای جمع آوری اطلاعات ندارند یا دانش کافی جهت تحلیل بورس را ندارند.
  سهمتو برای تریدرها در بورس :
  تریدرها برای سود کردن بیشتر نیاز دارند همه اطلاعات بازار را به موقع داشته باشند ولی قادر دنبال کردن همه کانال ها نیستند و معیاری برای سنجش کانال ها هم ندارند.
  سهمتو کمک میکند تا هر آنچه نیاز است از اطلاعات بورسی و شبکه اجتماعی برای انتخاب سهم خوب، خرید و فروش و زمان خوب معامله را در اختیار مخاطبان قرار دهد.
  شما میتوانید سیگنال های سهمتو را در صفحه سیگنال ها مشاهده کنید
  همچنین میتوانید نمادهای خود را به دیده بان اضافه کنید تا همیشه از آخرین خبر های مربوط به آن ها باخبر شوید
  تیم سهمتو از هسته های زیر تشکیل شده است:
  تیم متخصصان بازار سرمایه
  تیم هوش مصنوعی
  تیم نرم افزار
  تیم توسعه کسب و کار
  برای همکاری با سهمتو رزومه خود را به ما ایمیل کنید.
  درباره ما


 • کپی ترید؛ سرمایه گذاری آسان در بازار ارز دیجیتال
  خودت وقت نمیکنی ترید بزنی؟
  با سامانه کپی ترید سهمتو بذار یه حرفه ای بجات ترید کنه سامانه کپی ترید سهمتو در هر لحظه به صورت خودکار تمامی معاملات معامله‌ گران با تجربه بازار ارز دیجیتال را برای شما کپی خواهد کرد. پس از مدیریت پرتفوی خود توسط افراد حرفه ای مطمئن باشید و به صورت خودکار سود کنید برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید:
  1. پرداخت کارمزد بعد از تسویه و از روی سود و کارمزد صفر سهمتو در صورت سودآوری کمتر از بانک
  2. سرمایه‌گذاری در بازار ارز دیجیتال بدون دانش و وقت و ثبت نام و تسویه آنلاین دارایی بدون مراجعه حضوری
  3. امکان مقایسه بهترین تریدر بر اساس سود و سوابق معامله و کپی شدن معاملات حرفه‌ای‌ها در کمتر از ثانیه برای کپی‌کنندگان
  مطالعه بیشتر:
  چطور با کپی ترید بیشتر سود کنیم؟
  روش های آسان سرمایه گذاری سودآور و بدون دردسر
  8 تمایز کلیدی بازار بورس و ارزهای دیجیتال
 • داده های شبکه اجتماعی را نیز به تحلیل خود اضافه کنید
  برای پیگیری اخبار و تحلیل‌های مربوطه چه جایی بهتر از تلگرام!
  اما از یک طرف تعداد کانال‌های بورسی تلگرام آنقدر زیاد هست که شما برای جا نماندن از اخبار و تحلیل‌ها باید به عضویت تعداد بسیار زیادی کانال و گروه در آیید. شما نمیتوانید تمام در تمام کانال‌های بورسی عضو شوید و هزاران پیام را مطالعه کنید تا خبری از سهم‌تان بدست بیاورید. از سوی دیگر برای مطالعه این پیام‌ها در زمان بازار باید از سایت بورس خارج شوید و در تلگرام به مطالعه این اخبار و اطلاعات بپردازید. افزونه سهمتو هر دوم مشکل شما حل کرده است و کاری که شما می‌خواستید انجام دهید را افزونه سهمتو انجام داده البته به شکلی مدرن‌تر! حتما الان این سوال برای شما پیش اومد که افزونه سهمتو چیست و چطور کار می‌کند؟