تحلیل سهم

@

سیگنالی بورس

نوع کانال

سیگنالی بورس

رتبه تریدر

بر اساس بازدهی ماهانه

عملکرد تریدر

نظرات کاربران سهمتو

نظرات کاربران سهمتو در مورد تریدر
@ تحلیل سهم

0%
0%
نظر شما چیست؟

عملکرد تریدر

تعداد اعضای کانال تلگرام

96.1K

میانگین بازدید روزانه

22K

میانگین تعداد سیگنال روزانه

2

متوسط

قوی

ضعیف

میزان اشتیاق کاربران به تحلیل‌های تریدر

نحوه محاسبه :

میانگین بازدید روزانه

تعداد اعضای کانال تلگرام

سیگنال تریدرها

فیلتر
بزودی
آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:96.1K
2019786

خبر خوب و مثبت برای #بازار سرمایه در خصوص اجرایی شدن مصوبه 10 بندی ستاد اقتصادی دولت

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:96.1K
2019397

#بورس_را_دریابید

#استیضاح_وزیر_ناکارآمد

@bourse_hosein_zamani

نمایش بیشتر

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:96.1K
2018514

#سدبیر واچ لیست

حد ضرر ۲۵۵۰

مسئولیت خرید و فروش با خود شما این صرفا نظر شخصی این کانال می باشد.

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:96.1K
آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:96.1K

#آموزشی

#اقتصاد_مشارکتی که از آن با نام‌های اقتصاد شراکتی، اقتصاد تسهیمی، اقتصاد اشتراکی یا اقتصاد دسترسی نیز یاد می‌شود یکی از فناوری‌های #نوین در عرصه اقتصاد است که به ایجاد زنجیره‌های مستقیم بین ارائه‌دهندگان خدمت یا کالا و مصرف‌کنندگان آن اشاره دارد. این مفهوم به شدت از مفهوم تبادل همتا به همتا (peer-to-peer) نشأت گرفته و امروزه گاهی در معنایی گسترده‌تر و برای توصیف هر نوع تراکنش فروش که حتی کسب‌وکار به کسب‌وکار باشد و نه همتابه‌همتا، خصوصاً اگر از طریق #بازارهای آنلاین صورت گیرد، به کار می‌رود. از نمونه‌های این فناوری می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

1⃣ فرض کنید یک فردی نمایندگی مستقیم فروش یک شرکت را به عهده می‌گیرد تا با حذف واسطه‌ها، محصول را از کارخانه به دست مصرف‌کننده نهایی برساند. این همان فروش مستقیم است که ساده‌ترین نوع اقتصاد مشارکتی محسوب می‌شود که در آن، کارخانه، فرد و مصرف‌کننده نهایی در سود حذف واسطه‌ها شریک خواهند شد.

2⃣ فرض کنید فردی یک اتومبیل یا یک ویلای شخصی دارد که در تمام سال از آن استفاده نمی‌کند. لذا با اجاره‌دادن در ایامی که خودش از آن استفاده نمی‌کند برای خود کسب درآمد دارد. این یک نوع دیگر از اقتصاد مشارکتی است که برمبنای اجاره و استفاده اشتراکی از کالاها شکل خواهد گرفت.

3⃣ فرض کنید فردی در مسیر رفت و برگشت به محل کار و منزل، از اتومبیل خود برای رساندن سایر افراد که با او هم‌مسیر هستند نیز استفاده و از این راه عایدی کسب می‌کند. این هم نمونه‌ای یک نوع اقتصاد مشارکتی برای تسهیم و اشتراک‌گذاری ارائه خدمات است.

4⃣ فرض کنید یک فرد صاحب یک کسب‌وکار کوچک است که برای توسعه آن نیاز به تأمین مالی دارد و افراد دیگری با تجمیع سرمایه‌های خرد خود، در قالب یک سرمایه‌گذاری اشتراکی، به تأمین مالی آن کسب‌وکار می‌پردازند. این نیز یک نوع اقتصاد مشارکتی در زمینه تأمین مالی پروژه است.

و موارد دیگری شبیه این مثال‌ها...

✅ احتمالاً شما نیز با خواندن مطالب فوق، نمونه‌های عینی داخلی و خارجی فراوانی از این کسب‌وکارها را که خصوصاً در فضای مجازی و در بستر آنلاین ایجاد شده است به خاطر آوردید. اوبر، اسنپ، تپسی، اتاقک، جاباما، دیوار، شیپور، آمازون و ebay، Airbnb، علی‌بابا، بیمیتو و هزاران مورد دیگر. بله درست است! اقتصاد مشارکتی یکی از مباحث و مفاهیمی است که اکنون در لبه تکنولوژی از آن زیاد می‌بینیم و می‌شنویم. الhttps://sahmeto.com/coins/BAT' target='_blank'>بته اگر گوش‌هایمان صداها را خوب بشنود و چشم‌هایمان اتفاقات را خوب ببیند!

❗️اعتماد لازمه و پیش‌شرط شکوفایی و رونق اقتصاد مشارکتی است؛ انتظار می‌رود که تمام طرفین همان چیزی باشند که می‌گویند و از روی حسن‌نیت کار کنند. مصرف‌کننده‌ها و مشتر یان اقتصاد مشارکتی اعتماد می‌کنند که شرکت، ارزیابی صلاحیت بایسته‌ای برای شناسایی تأمین‌کننده‌هایش انجام داده و اعتماد می‌کنند که خدمات شرکت قابل اعتماد و امن هستند.

تأمین‌کننده‌ها و تهیه‌کننده‌ها نیز ایمان دارند که هویت کاربران جدید پیش از پذیرفته‌شدن در پلتفرم مشارکتی بررسی و تأیید شده است.

📊 پیش‌بینی می‌شود که صنعت اقتصاد مشارکتی تا سال 2025 تا 335 میلیارد دلار افزایش #ارزش #بازار داشته باشد؛ یعنی افزایش 2293 درصدی از نخستین باری که در سال 2014 به‌عنوان یک صنعت 14 میلیارد دلاری به‌وجود آمده بود. این یعنی یک فرصت خوب برای سرمایه‌گذاران برای ورود به یک عرصه #نوین سرمایه‌گذاری و یک فرصت خوب برای کسب‌وکارهایی که فعالیت خود را حول این محور شکل می‌دهند.

🍀 با امید روزهای بهتر برای همه شما

https://t.me/bourexfa @bourexfa

نمایش بیشتر

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:96.1K

با سلام و عرض خوش‌آمد به تمامی اعضای کانال 🍀

این کانال جهت بررسی ایده‌های سرمایه‌گذاری و سپس جذب سرمایه‌گذاران خرد در راستای تأمین مالی آن دسته از پروژه‌های نیازمند سرمایه‌گذاری است که از نسhttps://sahmeto.com/coins/BAT' target='_blank'>بت ریسک به بازده معقولی برخوردارند.

@jv_ir

به جهت آشنایی و ایجاد اطمینان نظر مخاطبان کانال، ذکر چند نکته در این رابطه، لازم است:

❗️نکته اول: این کانال و فعالیت‌های آن کاملاً تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران بوده و در زمینه فعالیت‌های غیرقانونی هیچ‌گونه بررسی پیشنهاد و ارائه آن به سرمایه‌گذاران ندارد. ضمن اینکه سرمایه‌گذاری مشارکتی با رعایت جوانب قانونی آن، لازم از نظر قانون مدنی مورد تأیید و دارای اعتبار است.

❗️نکته دوم: پروژه‌های سرمایه‌گذاری توسط تیم مدیریتی کانال از لحاظ امکان‌سنجی، نیازسنجی، ظرفیت‌سنجی، ریسک‌سنجی و بازده‌سنجی بررسی می‌شود تا سرمایه‌گذاری در آن‌ها از لحاظ عقلایی در سطح معقولی از خطرپذیری قرار داشته باشد. ضمن اینکه مشاوران حقوقی نیز، قراردادهای خرد را با رعایت جوانب حقوقی لازم بررسی خواهند کرد.

❗️نکته سوم: جنبه‌های قانونی و ضمانت حسن انجام کار توسط تیم پروژه باید رعایت شود تا از سرمایه‌گذاری افراد، سوءاستفاده نشود. از طرف دیگر تیم اجرایی هر پروژه، موظف به تأمین حداقل نیمی از سرمایه لازم در راستای ایجاد اعتبار شخصی است و هیچ پروژه‌ای فقط با سرمایه‌گذاری سایرین پذیرفته و بررسی نخواهد شد.

❗️نکته چهارم: هر سرمایه‌گذاری، دارای سطحی از ریسک و بازده است و با افزایش سطح بازده موردانتظار، بایستی سطح ریسک بالاتری نیز تحمل شود. با این حال تجربه نشان داده که سرمایه‌گذاری در پروژه‌های معقول در یک بازه زمانی مناسب، همیشه بهره بسیار بالاتری نسhttps://sahmeto.com/coins/BAT' target='_blank'>بت به سرمایه‌گذاری در اوراق و #سپرده و... خواهد داشت.

در نهایت یادآوری می‌شود که هدف نهایی این کانال ایجاد زمینه برای موارد ذیل است:

الف) بهبود و رونق کسب‌وکار، تولید و #تجارت و در نهایت افزایش GNP کشور با استفاده از ظرفیت‌های سرمایه‌گذاری خرد و پنهان؛

ب) کمک به تأمین مالی پروژه‌ها بدون انجام معاهدات ربوی و دارای مشکل شرعی که متأسفانه در فضای مجازی به شدت تبلیغ می‌شود؛

ج) افزایش فرهنگ صحیح مشارکت و #تعاون بدون بروکراسی‌های دست‌وپاگیر و به‌صورت مردمی و در عین حال با رعایت جوانب علمی، فنی و حقوقی.

امید که با یاری خدا، https://sahmeto.com/coins/BAT' target='_blank'>بتوانیم گام کوچکی در مسیر اعتلای کسب‌وکار کشور برداریم.

https://t.me/jv_ir

نمایش بیشتر

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:96.1K
1996347

#چکاوه

کف سازی در کف کانال

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:96.1K
1996346

#چکاوه

کاملا واضح و مشخص اصلا صحبتی نمیمونه.

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:96.1K
1991062

#خودرو بدون شرح

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:96.1K

#خمهر بددن شرح

تماس با ما021-91035488[email protected]
ثبت نام سریع

بعد از ثبت نام هدیه 7 روز سهمتو فعال می شود.


 • افزونه سهمتو

  افزونه سهمتو افزونه سهمتو ابزاری رایگان است که بر روی مرورگر کروم نصب می شود و اطلاعات جذابی برای تحلیل سهام بر اساس اطلاعات شبکه‌ اجتماعی می دهد. برای دریافت رایگان افزونه سهمتو میتوانید به اینجا مراجعه کنید:
  چرا باید افزونه سهمتو را نصب کنید؟ صرفه جویی در زمان تحلیل تلگرام در یک نگاه تکمیل سایت های بورسی
  بیشتر بخوانید:
  افزونه بورسی سهمتو: کل تلگرام در یک نگاه
  با افزونه بورس سهمتو، سه بعدی تحلیل کن!
 • سوالات متداول

  سایت سهمتو اطلاعات کانال های شبکه اجتماعی مانند تلگرام را جمع آوری می کند و بر اساس سیگنال های خرید و فروشی که هر تریدر برای سهام بورسی مانند:شستا وخودرو وخساپا وفملی وشبندر وشپنا و ارزهای دیجیتال مانندبیت کوین ,اتریوم ,کاردانو ,شیبا، و... صادر میکند، آنها را رتبه بندی میکند.

  1- بیت کوین چیست؟

  بیت کوین (bitcoin) پول مجازی بر پایه بلاچین است که به پادشاه ارزهای دیجیتال هم معروف است. بیت کوین (BTC) تاریخچه دور و درازی دارد که می توانید در (این بخش ) بخوانید.

  2- قیمت روز بیت کوین چقدر است؟

  در حال حاضر قیمت هر بیت کوین به تتر (tether) و تومان را می توانید از صفحه اختصاصی سهمتو بیت کوین مطلع شوید.

  3- شاخص ترس و طمع بیت کوین امروز چیست و در چه حالتی قرار دارد؟

  شاخص ترس و طمع بیت کوین به شما کمک می کند برای معامله بهتر تصمیم گیری کنید و مقدار را می توانید از صفحه اختصاصی سهمتو بیت کوین مطلع شوید.

  4- سود روزانه بیت کوین چیست و چقدر می باشد؟

  درصد تغییرات قیمت لحظه ای بیت کوین نسبت به دیروز را سود روزانه می گویند که می توانید سود روزانه را از صفحه اختصاصی سهمتو مطلع شوید.

  5- بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری چه ارز دیجیتالی است؟

  در صفحه سیگنال ها در سهمتو می‌توانید بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری را مشاهده کنید.

  6- بهترین تریدر ارز دیجیتال کیست؟ و چه عملکردی دارد؟

  در صفحه برترین تریدرها در سهمتو می‌توانید بهترین تریدر ارز دیجیتال را شناسایی کنید و در صفحه اختصاصی آن عملکرد تریدر نیز مشخص است.

  7- اخبار فوری ارزهای دیجیتال را چگونه پیدا کنیم؟

  در صفحه هر ارز دیجیتال مانندبیت کوین ,اتریوم ،کاردانو ، سولاناشیبا... می‌توانید به سرعت تمام اخبار مرتبط با هر ارز دیجیتال را مشاهده کنید.

  8-چگونه در ارز دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟

  برای سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال می توانید با استفاده روش غیر مستقیمکپی ترید کارخودتون را شروع کنید و اولین بیت کوین و یا هر ارز دیجیتال دیگه‌ای را با کمک تریدرهای حرفه ای بخرید.

  9- برای خرید بیت کوین از کجا شروع کنیم؟

  برای خرید اولین بیت کوین خود باید در یکی از صرافی های ایرانی و خارجیثبت نام کنید و از آنجا اولین بیت کوین خود را بخرید. همچنین شما در بخش سهام بورسی سهمتو می توانید: سیگنال خرید و تحلیل شستا،سیگنال خرید و تحلیل شپنا، سیگنال خرید و تحلیل شبندر، سیگنال خرید و تحلیل ذوب، سیگنال خرید و تحلیل لپارس، سیگنال خرید و تحلیل انرژی 3، سیگنال خرید و تحلیل خودرو، سیگنال خرید و تحلیل خساپا و سهم های دیگر مثل خبهمن، فمراد، شتران، غدام، خگستر را ببینید.

  10- افزونه بورس سهمتو چیست؟

  برای خرید اولین بیت کوین خود باید در یکی از صرافی های ایرانی و خارجیافزونه سهمتو ابزاری رایگان است که بر روی مرورگر کروم نصب می شود و اطلاعات جذابی برای تحلیل سهام بر اساس اطلاعات شبکه‌ اجتماعی می دهد. و می توانید از این لینک به راحتی نصب کنید: +لینک

  11 - چرا باید سهمتو را نصب کنید؟

  1. صرفه جویی در زمان 2. تحلیل تلگرام در یک نگاه 3. تکمیل سایت های بورسی(اطلاعات بیشتر)

  12. قابلیت‌های افزونه سهمتو چیست؟

  • مشاهده امتیاز خرید و فروش هر سهم در شبکه اجتماعی
  • مشاهده فیلتر خرید و فروش بر اساس اطلاعات شبکه اجتماعی
  • مشاهده تعداد کل سیگنالهای ارائه شده سهام
  • مشاهده تعداد سیگنال خرید سهام
  • مشاهده تعداد سیگنال فروش سهام
  اطلاعات بیشتر

  سوالات متداول
 • قوانین

  سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی
  سهمتو به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.
  توافقنامه استفاده از سهمتو:
  این توافقنامه شامل قوانین و مقرراتی است که میان سهمتو و کاربران آن وجود دارد. رعایت این قوانین برای فعالیت در سهمتو الزامی است و ثبت نام در سایت به منزله پذیرش مفاد این توافقنامه است.
  فعالیت سایت سهمتو در چارچوب قوانین جمهوری اسلامی است و انجام هر گونه فعالیتی که بر اساس فهرست کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه تخلف محسوب شود، ممنوع است.
  نام و نام خانوادگی اعلام شده حین ثبت نام، به عنوان شناسه پروفایل کاربر ثبت میشود. لذا کاربران باید از نام و نام خانوادگی صحیح و متعارف استفاده کنند.
  کاربران موظف هستند هنگام ثبت نام، شماره تماس و آدرس پست الکترونیک معتبر اعلام نمایند تا برای اطلاع رسانی های سایت با مشکل مواجه نشوند.
  امکان تغییر شماره تماس ثبت شده هنگام ثبت نام، برای کاربران وجود ندارد.
  هر شماره تماس و آدرس پست الکترونیک، تنها یک مرتبه امکان ثبت نام در سهمتو را دارد.
  سهمتو هیچ گونه فعالیتی در زمینه سیگنال دهی یا تبلیغ سهام و شرکتهای مختلف انجام نمیدهد و تنها سیگنالهای ارائه شده در شبکه های اجتماعی را منتشر و ارزیابی میکند.
  سهمتو هیچ گونه مسئولیتی در قبال صحت و کیفیت تحلیلها و سیگنالهای اعلام شده در شبکه های اجتماعی ندارد.
  آمار و تحلیلهای ارائه شده در سهمتو نباید مبنای خرید و فروش سهام توسط کاربران قرار بگیرد. عواقب خرید و فروش بر اساس آمار ارائه شده توسط سهمتو، کاملا بر عهده کاربران است و سهمتو هیچ گونه مسئولیتی در قبال زیان احتمالی کاربران نمیپذیرد.
  کلیه حقوق مادی و معنوی سایت، انحصارا متعلق به سهمتو است. هرگونه تقلید، کپی برداری و یا استفاده از تمام یا بخشی از عنوان و طراحی سایت، لوگو، محتوا و هر گونه سوء استفاده از نام و محتوای منتشر شده توسط سهمتو، غیر قانونی است.‎
  اختیار هرگونه طراحی مجدد، ادغام یا توقف ارائه خدمات در هر زمان و به هر علتی برای مجموعه سهمتو محفوظ است. بنابراین مسئولیتی بابت زیان احتمالی کاربران، متوجه سهمتو نمی‌شود.
  سهمتو این حق را برای خود محفوظ میداند که تمامی بند های قوانین و مقررات را متناسب با نظر خود ویرایش کند.
  قوه قهریه: تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، مجموعه بورس ترند هیچ گونه مسئولیتی ندارد.
  قوانین
 • درباره ما

  سهمتو برای سرمایه گذاران در بورس :
  افراد برای سرمایه گذاری در بورس یا وقت کافی برای جمع آوری اطلاعات ندارند یا دانش کافی جهت تحلیل بورس را ندارند.
  سهمتو برای تریدرها در بورس :
  تریدرها برای سود کردن بیشتر نیاز دارند همه اطلاعات بازار را به موقع داشته باشند ولی قادر دنبال کردن همه کانال ها نیستند و معیاری برای سنجش کانال ها هم ندارند.
  سهمتو کمک میکند تا هر آنچه نیاز است از اطلاعات بورسی و شبکه اجتماعی برای انتخاب سهم خوب، خرید و فروش و زمان خوب معامله را در اختیار مخاطبان قرار دهد.
  شما میتوانید سیگنال های سهمتو را در صفحه سیگنال ها مشاهده کنید
  همچنین میتوانید نمادهای خود را به دیده بان اضافه کنید تا همیشه از آخرین خبر های مربوط به آن ها باخبر شوید
  تیم سهمتو از هسته های زیر تشکیل شده است:
  تیم متخصصان بازار سرمایه
  تیم هوش مصنوعی
  تیم نرم افزار
  تیم توسعه کسب و کار
  برای همکاری با سهمتو رزومه خود را به ما ایمیل کنید.
  درباره ما

سامانه هوشمند سهمتو پیام‌های تمام کانال‌های بورسی تلگرام را جمع‌آوری می‌کند و با استفاده از هوش مصنوعی سیگنال‌های خرید و فروش هر کانال شناسایی و بازدهی سبد سهامی معرفی شده توسط هر کانال را محاسبه می‌کند و بر اساس پارامترهایی مثل بازدهی ماهانه سبد پیشنهادی کانال، قدرت تحلیلگر و میزان ریسکی که تحلیلگر برای سیگنال‌های خود ارائه می‌کند، آن‌ها را رتبه‌بندی می‌کند. سهم‌های معرفی شده توسط سهمتو معمولا در کوتاه مدت سود مناسبی را به سرمایه‌گذار می‌رساند اما سهمتو هیچگونه مسئولیتی درمورد نماد های معرفی شده ندارد چرا که این سهم‌ها بر اساس اطلاعات برامده از شبکه اجتماعی معرفی می‌شود و سهمتو هیچ داده‌ای به محتوای شبکه اجتماعی اضافه یا کم نمی‌کند. سهمتو بر اساس مشخصات هر نماد از قبیل جذابیت خرید و فروش، ریسک سرمایه گذاری و شاخص ترس و طمع و پارامترهای دیگر مانند: تازگی سیگنال‌ها و اعتبار کانال‌ها که همگی براساس محتوای پیام های منتشر شده در کانال‌های بورسی هستند، بهترین نمادها را در صفحه سیگنالمعرفی می‌کند.

نصب سریع اپ ویندوز:
افزونه رایگان سهمتو:دریافت افزونه
 • کپی ترید؛ سرمایه گذاری آسان در بازار ارز دیجیتال

  خودت وقت نمیکنی ترید بزنی؟
  با سامانه کپی ترید سهمتو بذار یه حرفه ای بجات ترید کنه سامانه کپی ترید سهمتو در هر لحظه به صورت خودکار تمامی معاملات معامله‌ گران با تجربه بازار ارز دیجیتال را برای شما کپی خواهد کرد. پس از مدیریت پرتفوی خود توسط افراد حرفه ای مطمئن باشید و به صورت خودکار سود کنید برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید:
  1. پرداخت کارمزد بعد از تسویه و از روی سود و کارمزد صفر سهمتو در صورت سودآوری کمتر از بانک
  2. سرمایه‌گذاری در بازار ارز دیجیتال بدون دانش و وقت و ثبت نام و تسویه آنلاین دارایی بدون مراجعه حضوری
  3. امکان مقایسه بهترین تریدر بر اساس سود و سوابق معامله و کپی شدن معاملات حرفه‌ای‌ها در کمتر از ثانیه برای کپی‌کنندگان
  مطالعه بیشتر:
  چطور با کپی ترید بیشتر سود کنیم؟
  روش های آسان سرمایه گذاری سودآور و بدون دردسر
  8 تمایز کلیدی بازار بورس و ارزهای دیجیتال
 • داده های شبکه اجتماعی را نیز به تحلیل خود اضافه کنید

  برای پیگیری اخبار و تحلیل‌های مربوطه چه جایی بهتر از تلگرام!
  اما از یک طرف تعداد کانال‌های بورسی تلگرام آنقدر زیاد هست که شما برای جا نماندن از اخبار و تحلیل‌ها باید به عضویت تعداد بسیار زیادی کانال و گروه در آیید. شما نمیتوانید تمام در تمام کانال‌های بورسی عضو شوید و هزاران پیام را مطالعه کنید تا خبری از سهم‌تان بدست بیاورید. از سوی دیگر برای مطالعه این پیام‌ها در زمان بازار باید از سایت بورس خارج شوید و در تلگرام به مطالعه این اخبار و اطلاعات بپردازید. افزونه سهمتو هر دوم مشکل شما حل کرده است و کاری که شما می‌خواستید انجام دهید را افزونه سهمتو انجام داده البته به شکلی مدرن‌تر! حتما الان این سوال برای شما پیش اومد که افزونه سهمتو چیست و چطور کار می‌کند؟