بورسینه؛ آینه بورس

@boursineh_com

سیگنالی بورس

نوع کانال

سیگنالی بورس

رتبه تریدر

بر اساس بازدهی ماهانه

عملکرد تریدر

نظرات کاربران سهمتو

نظرات کاربران سهمتو در مورد تریدر
@ بورسینه؛ آینه بورس

0%
0%
نظر شما چیست؟

عملکرد تریدر

تعداد اعضای کانال تلگرام

9.1K

میانگین بازدید روزانه

29.5K

میانگین تعداد سیگنال روزانه

34

متوسط

قوی

ضعیف

میزان اشتیاق کاربران به تحلیل‌های تریدر

نحوه محاسبه :

میانگین بازدید روزانه

تعداد اعضای کانال تلگرام

سیگنال تریدرها

فیلتر
بزودی
آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:9.1K
1998135

📌آیا ملی مس مجبور به خرید باشگاه تراکتورسازی تبریز است؟

🔹دستور ویژه وزیر صمت به شرکت ملی مس ایران برای خرید باشگاه تراکتورسازی تبریز در شرایطی جریان‌ساز شده که تاکنون سیدرضا فاطمی #امین، مشخصا دستور جدی یا استراتژی مشخصی را در حوزه تخصصی این شرکت و صنعت مس ایران صادر نکرده است؛ حال آنکه او یکی از شرکت‌های بزرگ صنعت مس را مجبور به خرید یک باشگاه ورزشی آن هم در شرایط کنونی کرده است.

🔹آنگونه که منابع آگاه در وزارت صمت می‌گویند، فاطمی #امین در آخرین جلسه خود با مسئولان شرکت ملی مس ایران، دستور به خرید این باشگاه داده است که در مجموع با بدهی‌هایی که این باشگاه دارد، چیزی حدود یک هزار میلیارد تومان از منابع شرکت ملی مس را برای این موضوع به خود اختصاص خواهد داد.

🔹حالا دعوا بین نمایندگان مجلس و حتی هیات رییسه مجلس نیز در این حوزه بالا گرفته و شاید هم به استیضاح و برکناری فاطمی #امین بینجامد؛ چرا که هم نمایندگان #کرمان در مجلس قدرت دارند و هم آذربایجانی‌ها و ترک زبانان می‌توانند از حمایت فاطمی #امین دست بردارند و او را به کارت قرمز برسانند.

👈🏻برای خواندن مشروح این گزارش کلیک کنید

@eghtesadonline

نمایش بیشتر

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:9.1K

📌یک دنیا سوال بی پاسخ برای تصمیم عجیب واگذاری تراکتور به شرکت ملی مس

🔹دستور وزیر صمت به شرکت ملی مس برای خرید سهام باشگاه تراکتور تبریز، تیر خلاص را بر پیکره مخالفان این پروژه وارد کرد.

🔹اولین سوالی که در این زمینه مطرح می شود، این است که اصولا چنین خریدی چه منفعتی به نفع شرکت ملی مس دارد؟ پاسخ مشخص است؛ تقریبا هیچ!

🔹اما این واگذاری پس از سوالات مهمی انجام می‌شود که غالب آنها بدون پاسخ خواهند ماند و تنها ضرب المثل “چراغی که به خانه رواست، به مسجد حرام است” را تداعی می‌کند!

👈🏻 برای خواندن مشروح گزارش کلیک کنید

@boursineh_com

نمایش بیشتر

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:9.1K
1997996

📌پیش بینی شاخص کل بورس تا پایان سال / سهامداران قید سودهای نجومی را بزنند

#امین شجاعی، کارشناس و فعال #بازار سرمایه:

🔹در روز‌های گذشته خبر‌های منتشر شده‌ از جمله اظهار‌ نظر محسن رضایی، معاون اقتصادی رییس جمهوری در مورد شاخص کل، پیش‌نویس اصلاح قانون #بازار سرمایه و بسته ۱۰بندی وزیر اقتصاد برای حمایت از بورس، بسیار حاشیه‌ساز شدند که با نگاهی به سوابق آماری این دست حواشی، به سادگی می‌توان اثرات مخرب آنها را ردیابی کرد و حتی منتظر پیامدهایی به مراتب منفی‌تر هم بود.

🔹در خرداد ماه امسال انتظار نوسانات عدد شاخص کل در محدوده یک میلیون و ۲۸۰هزار تا یک میلیون و ۴۵۰هزار واحد بود اما به‌دلیل همان اثرات مخرب و بر پایه روانشناسی #بازار، می‌توان عددهایی پایین‌تر از آخرین کف قیمتی شاخص کل را تا پایان سال جاری متصور شد.

👈🏻برای مطالعه مشروح گزارش کلیک کنید

@boursineh_com

نمایش بیشتر

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:9.1K
1997820

📌آگهی عرضه سهام پتروشیمی خلیج #فارس به زودی منتشر خواهد شد

قربانزاده، رییس سازمان خصوصی سازی:

🔹سازمان بورس و اوراق بهادار، ایراداتی به نمونه قرارداد مرتبط با عرضه سهام هلدینگ پتروشیمی خلیج #فارس وارد کرده است که پس از رفع این ایرادات، اطلاعیه منتشر خواهد شد.

🔹بلوک ۱ و ۲درصدی هلدینگ خلیج #فارس، به دلیل شرایطی که دارد، از جمله نداشتن سهام مدیریتی و نقدی بودن، هنوز به فروش نرسیده است.

🔹برای بلوک ۱۵درصدی، مشتری وجود داشت، اما سازمان خصوصی‌سازی به دلیل ناقص بودن تضامین مشتریان، فروش آن را قبول نکرد.

🔹رییس سازمان خصوصی‌سازی در مورد انتخاب پرحاشیه علی عسگری، رییس سابق سازمان صدا و سیما به عنوان مدیرعامل هلدینگ پتروشیمی خلیج #فارس که بزرگ‌ترین شرکت بورسی ایران محسوب می‌شود و با واکنش منفی و گسترده فعالان #بازار سهام مواجه شد و اثرگذاری یا نقش وی در عرضه سهام این شرکت اظهار داشت: حقوق مالکانه هلدینگ پتروشیمی خلیج #فارس درمورد واگذاری، با وزارت امور اقتصادی و دارایی است و ارتباطی به مدیرعامل آن ندارد.

@boursineh_com

نمایش بیشتر

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:9.1K
1997819

📌پیش بینی بورس هفته آینده ۲۵دی۱۴۰۰ / شاخص کل سبز می شود؟

🔹به زعم اغلب کارشناسان بر خلاف اینکه #بازار در ارزنده‌ترین سطح خود قرار دارد، شرایط #بازار به گونه‌ای است که به هیچ خبر مثبتی واکنش نشان نمی‌دهد و جریان خنثی و رنج بودن شاخص کل ادامه یابد.

حمیده صادقی، کارشناس و فعال #بازار سرمایه:

🔹با قاطعیت می‌توان گفت #بازار سهام ارزندگی خود را دارد و اکثر نمادها در کف قیمتی قرار دارند اما شرایط #بازار به گونه‌ای است که به هیچ خبر مثبتی واکنش نشان نمی‌دهد و وزن کمی به اخبار مثبت می‌دهد.

🔹به نظر می‌رسد مذاکرات برجام چه به نتیجه برسد و چه نرسد، همواره دو گروه دلاری و ریالی تحت تاثیر این اخبار باشند. اما در حال حاضر نتایج مذاکرات تاثیر گسترده بر #بازار نداشته و با شایعه احتمال توافق فقط یک روز گروه بانکی و خودرویی مثبت شدند. 

👈🏻برای مطالعه مشروح گزارش کلیک کنید

@boursineh_com

نمایش بیشتر

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:9.1K

📌خداحافظی مدیرعامل سایپا / تیموری مدیرعامل سایپا شد

🔹سید جواد سلیمانی ساعت ۱۶ امروز از مدیران و کارکنان دفتر خود خداحافظی و طلب حلالیت کرد. شنیده‌ها حاکی از آن است که محمدعلی تیموری، سکان #مدیریت سایپا را به دست خواهد گرفت. در سابقه تیموری عضویت در هیأت مدیره شرکت خدمات فنی رنا دیده می‌شود.

🔹براساس اطلاعات رسیده به خبرنگار اقتصادآنلاین، علی شیدایی نرمیقی و عظیمی فشی نیز به عنوان اعضای جدید هیأت مدیره سایپا معرفی خواهند شد. /اقتصاد آنلاین

@boursineh_com

نمایش بیشتر

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:9.1K

🔹بیشترین معاملات صندوق‌های سرمایه‌گذاری قابل معامله امروز به صندوق با درآمد ثابت #کمند با رقم ۱۹۵میلیارد تومان تعلق داشت و بعد از آن صندوق #اعتماد آفرین #پارسیان دومین صندوق پرمعامله لقب گرفت. صندوق با درآمد ثابت #کیان نیز در جایگاه سوم صندوق‌های ETF قرار گرفت.

🔹دارندگان صندوق توازن #معیار (#د#معیار) رشد ۱.۲درصدی دارایی خود را به چشم دیدند. از طرف دیگر مالکان صندوق پشتوانه طلای زرین آگاه (#مثقال) با زیان ۳.۲درصدی در یک روز مواجه شدند. هیجانات امروز باعث شد که بیشترین نوسان قیمت (۴.۵درصد) در رابطه با صندوق #آرمان آتیه درخشان مس (#آتیمس) در زمان #بازار رقم بخورد.

🔹دو صندوق دولتی واسطه‌گری مالی و پالایشی یکم روی هم ۱۴۵میلیارد تومان مطابق با ۱۲درصد از کل صندوق‌های قابل معامله خرید و فروش شدند.

🔹جمع معاملات صندوق‌های طلایی نیز به ۲۱میلیارد تومان رسید و بازدهی واحدهای این گروه به طور متوسط منفی ۰.۷درصد شد.

🔹کل #ارزش معاملات امروز صندوق‌های معامله‌پذیر در نهایت به هزار و ۲۲۵میلیارد تومان رسید و مالکیت حقیقی‌ها در صندوق‌های درآمد ثابت معادل ۱۲۰میلیارد تومان افزایش یافت.

#بورسینه

@boursineh_com

نمایش بیشتر

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:9.1K
1997586
آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:9.1K
1997587

📌تحرکات روزانه صندوق‌های قابل معامله/ ثبت #ارزش معاملات ۱۹۵میلیارد تومانی برای صندوق کمند

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:9.1K
1997585

📌بخش خصوصی از عرضه کامل پتروشیمی‌‌‌ها در بورس کالا استقبال می‌کند

متوسلیان، عضو هیات نمایندگان اتاق ایران و رییس انجمن لوله و اتصالات پی وی سی:

🔹عرضه کلیه محصولات پتروشیمی در بورس کالا بسیار راهگشا خواهد بود و در این میان باید توجه کرد که نهادهای مربوطه باید به درستی بر عرضه کامل محصولات نظارت کرده و نقش رگولاتوری خود به منظور تنظیم بهینه #بازار را انجام دهند.

🔹با رشد عرضه محصولات در بورس کالا دیگر شائبه ای در خصوص مهندسی عرضه وجود نخواهد داشت و کل محصولات پس از خرید صنایع پایین دست، وارد چرخه تولید می شود و این موضوع به تسهیل تامین مواد اولیه تولید کمک می کند.

🔹قراردادهای سلف و کشف پریمیوم برای تامین نیاز صنایع، ابزارهای مفیدی هستند و باید با فرهنگ سازی و آموزش مناسب میان صنایع، امکان ورود به ابزارهای مالی و تامین نیاز آسان تر به مواد اولیه از سوی مصرف کنندگان و همچنین فروش مدت دار فروشندگان فراهم شود.

👈🏻برای مطالعه مشروح خبر کلیک کنید

@boursineh_com

نمایش بیشتر

تماس با ما021-91035488[email protected]
ثبت نام سریع

بعد از ثبت نام هدیه 7 روز سهمتو فعال می شود.


 • افزونه سهمتو

  افزونه سهمتو افزونه سهمتو ابزاری رایگان است که بر روی مرورگر کروم نصب می شود و اطلاعات جذابی برای تحلیل سهام بر اساس اطلاعات شبکه‌ اجتماعی می دهد. برای دریافت رایگان افزونه سهمتو میتوانید به اینجا مراجعه کنید:
  چرا باید افزونه سهمتو را نصب کنید؟ صرفه جویی در زمان تحلیل تلگرام در یک نگاه تکمیل سایت های بورسی
  بیشتر بخوانید:
  افزونه بورسی سهمتو: کل تلگرام در یک نگاه
  با افزونه بورس سهمتو، سه بعدی تحلیل کن!
 • سوالات متداول

  سایت سهمتو اطلاعات کانال های شبکه اجتماعی مانند تلگرام را جمع آوری می کند و بر اساس سیگنال های خرید و فروشی که هر تریدر برای سهام بورسی مانند:شستا وخودرو وخساپا وفملی وشبندر وشپنا و ارزهای دیجیتال مانندبیت کوین ,اتریوم ,کاردانو ,شیبا، و... صادر میکند، آنها را رتبه بندی میکند.

  1- بیت کوین چیست؟

  بیت کوین (bitcoin) پول مجازی بر پایه بلاچین است که به پادشاه ارزهای دیجیتال هم معروف است. بیت کوین (BTC) تاریخچه دور و درازی دارد که می توانید در (این بخش ) بخوانید.

  2- قیمت روز بیت کوین چقدر است؟

  در حال حاضر قیمت هر بیت کوین به تتر (tether) و تومان را می توانید از صفحه اختصاصی سهمتو بیت کوین مطلع شوید.

  3- شاخص ترس و طمع بیت کوین امروز چیست و در چه حالتی قرار دارد؟

  شاخص ترس و طمع بیت کوین به شما کمک می کند برای معامله بهتر تصمیم گیری کنید و مقدار را می توانید از صفحه اختصاصی سهمتو بیت کوین مطلع شوید.

  4- سود روزانه بیت کوین چیست و چقدر می باشد؟

  درصد تغییرات قیمت لحظه ای بیت کوین نسبت به دیروز را سود روزانه می گویند که می توانید سود روزانه را از صفحه اختصاصی سهمتو مطلع شوید.

  5- بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری چه ارز دیجیتالی است؟

  در صفحه سیگنال ها در سهمتو می‌توانید بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری را مشاهده کنید.

  6- بهترین تریدر ارز دیجیتال کیست؟ و چه عملکردی دارد؟

  در صفحه برترین تریدرها در سهمتو می‌توانید بهترین تریدر ارز دیجیتال را شناسایی کنید و در صفحه اختصاصی آن عملکرد تریدر نیز مشخص است.

  7- اخبار فوری ارزهای دیجیتال را چگونه پیدا کنیم؟

  در صفحه هر ارز دیجیتال مانندبیت کوین ,اتریوم ،کاردانو ، سولاناشیبا... می‌توانید به سرعت تمام اخبار مرتبط با هر ارز دیجیتال را مشاهده کنید.

  8-چگونه در ارز دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟

  برای سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال می توانید با استفاده روش غیر مستقیمکپی ترید کارخودتون را شروع کنید و اولین بیت کوین و یا هر ارز دیجیتال دیگه‌ای را با کمک تریدرهای حرفه ای بخرید.

  9- برای خرید بیت کوین از کجا شروع کنیم؟

  برای خرید اولین بیت کوین خود باید در یکی از صرافی های ایرانی و خارجیثبت نام کنید و از آنجا اولین بیت کوین خود را بخرید. همچنین شما در بخش سهام بورسی سهمتو می توانید: سیگنال خرید و تحلیل شستا،سیگنال خرید و تحلیل شپنا، سیگنال خرید و تحلیل شبندر، سیگنال خرید و تحلیل ذوب، سیگنال خرید و تحلیل لپارس، سیگنال خرید و تحلیل انرژی 3، سیگنال خرید و تحلیل خودرو، سیگنال خرید و تحلیل خساپا و سهم های دیگر مثل خبهمن، فمراد، شتران، غدام، خگستر را ببینید.

  10- افزونه بورس سهمتو چیست؟

  برای خرید اولین بیت کوین خود باید در یکی از صرافی های ایرانی و خارجیافزونه سهمتو ابزاری رایگان است که بر روی مرورگر کروم نصب می شود و اطلاعات جذابی برای تحلیل سهام بر اساس اطلاعات شبکه‌ اجتماعی می دهد. و می توانید از این لینک به راحتی نصب کنید: +لینک

  11 - چرا باید سهمتو را نصب کنید؟

  1. صرفه جویی در زمان 2. تحلیل تلگرام در یک نگاه 3. تکمیل سایت های بورسی(اطلاعات بیشتر)

  12. قابلیت‌های افزونه سهمتو چیست؟

  • مشاهده امتیاز خرید و فروش هر سهم در شبکه اجتماعی
  • مشاهده فیلتر خرید و فروش بر اساس اطلاعات شبکه اجتماعی
  • مشاهده تعداد کل سیگنالهای ارائه شده سهام
  • مشاهده تعداد سیگنال خرید سهام
  • مشاهده تعداد سیگنال فروش سهام
  اطلاعات بیشتر

  سوالات متداول
 • قوانین

  سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی
  سهمتو به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.
  توافقنامه استفاده از سهمتو:
  این توافقنامه شامل قوانین و مقرراتی است که میان سهمتو و کاربران آن وجود دارد. رعایت این قوانین برای فعالیت در سهمتو الزامی است و ثبت نام در سایت به منزله پذیرش مفاد این توافقنامه است.
  فعالیت سایت سهمتو در چارچوب قوانین جمهوری اسلامی است و انجام هر گونه فعالیتی که بر اساس فهرست کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه تخلف محسوب شود، ممنوع است.
  نام و نام خانوادگی اعلام شده حین ثبت نام، به عنوان شناسه پروفایل کاربر ثبت میشود. لذا کاربران باید از نام و نام خانوادگی صحیح و متعارف استفاده کنند.
  کاربران موظف هستند هنگام ثبت نام، شماره تماس و آدرس پست الکترونیک معتبر اعلام نمایند تا برای اطلاع رسانی های سایت با مشکل مواجه نشوند.
  امکان تغییر شماره تماس ثبت شده هنگام ثبت نام، برای کاربران وجود ندارد.
  هر شماره تماس و آدرس پست الکترونیک، تنها یک مرتبه امکان ثبت نام در سهمتو را دارد.
  سهمتو هیچ گونه فعالیتی در زمینه سیگنال دهی یا تبلیغ سهام و شرکتهای مختلف انجام نمیدهد و تنها سیگنالهای ارائه شده در شبکه های اجتماعی را منتشر و ارزیابی میکند.
  سهمتو هیچ گونه مسئولیتی در قبال صحت و کیفیت تحلیلها و سیگنالهای اعلام شده در شبکه های اجتماعی ندارد.
  آمار و تحلیلهای ارائه شده در سهمتو نباید مبنای خرید و فروش سهام توسط کاربران قرار بگیرد. عواقب خرید و فروش بر اساس آمار ارائه شده توسط سهمتو، کاملا بر عهده کاربران است و سهمتو هیچ گونه مسئولیتی در قبال زیان احتمالی کاربران نمیپذیرد.
  کلیه حقوق مادی و معنوی سایت، انحصارا متعلق به سهمتو است. هرگونه تقلید، کپی برداری و یا استفاده از تمام یا بخشی از عنوان و طراحی سایت، لوگو، محتوا و هر گونه سوء استفاده از نام و محتوای منتشر شده توسط سهمتو، غیر قانونی است.‎
  اختیار هرگونه طراحی مجدد، ادغام یا توقف ارائه خدمات در هر زمان و به هر علتی برای مجموعه سهمتو محفوظ است. بنابراین مسئولیتی بابت زیان احتمالی کاربران، متوجه سهمتو نمی‌شود.
  سهمتو این حق را برای خود محفوظ میداند که تمامی بند های قوانین و مقررات را متناسب با نظر خود ویرایش کند.
  قوه قهریه: تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، مجموعه بورس ترند هیچ گونه مسئولیتی ندارد.
  قوانین
 • درباره ما

  سهمتو برای سرمایه گذاران در بورس :
  افراد برای سرمایه گذاری در بورس یا وقت کافی برای جمع آوری اطلاعات ندارند یا دانش کافی جهت تحلیل بورس را ندارند.
  سهمتو برای تریدرها در بورس :
  تریدرها برای سود کردن بیشتر نیاز دارند همه اطلاعات بازار را به موقع داشته باشند ولی قادر دنبال کردن همه کانال ها نیستند و معیاری برای سنجش کانال ها هم ندارند.
  سهمتو کمک میکند تا هر آنچه نیاز است از اطلاعات بورسی و شبکه اجتماعی برای انتخاب سهم خوب، خرید و فروش و زمان خوب معامله را در اختیار مخاطبان قرار دهد.
  شما میتوانید سیگنال های سهمتو را در صفحه سیگنال ها مشاهده کنید
  همچنین میتوانید نمادهای خود را به دیده بان اضافه کنید تا همیشه از آخرین خبر های مربوط به آن ها باخبر شوید
  تیم سهمتو از هسته های زیر تشکیل شده است:
  تیم متخصصان بازار سرمایه
  تیم هوش مصنوعی
  تیم نرم افزار
  تیم توسعه کسب و کار
  برای همکاری با سهمتو رزومه خود را به ما ایمیل کنید.
  درباره ما

سامانه هوشمند سهمتو پیام‌های تمام کانال‌های بورسی تلگرام را جمع‌آوری می‌کند و با استفاده از هوش مصنوعی سیگنال‌های خرید و فروش هر کانال شناسایی و بازدهی سبد سهامی معرفی شده توسط هر کانال را محاسبه می‌کند و بر اساس پارامترهایی مثل بازدهی ماهانه سبد پیشنهادی کانال، قدرت تحلیلگر و میزان ریسکی که تحلیلگر برای سیگنال‌های خود ارائه می‌کند، آن‌ها را رتبه‌بندی می‌کند. سهم‌های معرفی شده توسط سهمتو معمولا در کوتاه مدت سود مناسبی را به سرمایه‌گذار می‌رساند اما سهمتو هیچگونه مسئولیتی درمورد نماد های معرفی شده ندارد چرا که این سهم‌ها بر اساس اطلاعات برامده از شبکه اجتماعی معرفی می‌شود و سهمتو هیچ داده‌ای به محتوای شبکه اجتماعی اضافه یا کم نمی‌کند. سهمتو بر اساس مشخصات هر نماد از قبیل جذابیت خرید و فروش، ریسک سرمایه گذاری و شاخص ترس و طمع و پارامترهای دیگر مانند: تازگی سیگنال‌ها و اعتبار کانال‌ها که همگی براساس محتوای پیام های منتشر شده در کانال‌های بورسی هستند، بهترین نمادها را در صفحه سیگنالمعرفی می‌کند.

نصب سریع اپ ویندوز:
افزونه رایگان سهمتو:دریافت افزونه
 • کپی ترید؛ سرمایه گذاری آسان در بازار ارز دیجیتال

  خودت وقت نمیکنی ترید بزنی؟
  با سامانه کپی ترید سهمتو بذار یه حرفه ای بجات ترید کنه سامانه کپی ترید سهمتو در هر لحظه به صورت خودکار تمامی معاملات معامله‌ گران با تجربه بازار ارز دیجیتال را برای شما کپی خواهد کرد. پس از مدیریت پرتفوی خود توسط افراد حرفه ای مطمئن باشید و به صورت خودکار سود کنید برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید:
  1. پرداخت کارمزد بعد از تسویه و از روی سود و کارمزد صفر سهمتو در صورت سودآوری کمتر از بانک
  2. سرمایه‌گذاری در بازار ارز دیجیتال بدون دانش و وقت و ثبت نام و تسویه آنلاین دارایی بدون مراجعه حضوری
  3. امکان مقایسه بهترین تریدر بر اساس سود و سوابق معامله و کپی شدن معاملات حرفه‌ای‌ها در کمتر از ثانیه برای کپی‌کنندگان
  مطالعه بیشتر:
  چطور با کپی ترید بیشتر سود کنیم؟
  روش های آسان سرمایه گذاری سودآور و بدون دردسر
  8 تمایز کلیدی بازار بورس و ارزهای دیجیتال
 • داده های شبکه اجتماعی را نیز به تحلیل خود اضافه کنید

  برای پیگیری اخبار و تحلیل‌های مربوطه چه جایی بهتر از تلگرام!
  اما از یک طرف تعداد کانال‌های بورسی تلگرام آنقدر زیاد هست که شما برای جا نماندن از اخبار و تحلیل‌ها باید به عضویت تعداد بسیار زیادی کانال و گروه در آیید. شما نمیتوانید تمام در تمام کانال‌های بورسی عضو شوید و هزاران پیام را مطالعه کنید تا خبری از سهم‌تان بدست بیاورید. از سوی دیگر برای مطالعه این پیام‌ها در زمان بازار باید از سایت بورس خارج شوید و در تلگرام به مطالعه این اخبار و اطلاعات بپردازید. افزونه سهمتو هر دوم مشکل شما حل کرده است و کاری که شما می‌خواستید انجام دهید را افزونه سهمتو انجام داده البته به شکلی مدرن‌تر! حتما الان این سوال برای شما پیش اومد که افزونه سهمتو چیست و چطور کار می‌کند؟