مشخصات تریدر
logo

نگیدنگفتیم!؟ | احمدجانجان

NagidNagoftim@

رتبه بین تریدر

بر اساس بازدهی ماهانه
بازدهی تریدر

بازدهی
ماهانه

0.0%

بازدهی
سه ماهه

0%

بازدهی
شش ماهه

0.0%

افت سرمایه

0.0%

قدرت تحلیل

0.0%

ریسک

0.0%

عملکرد تریدر را به اشتراک بگذارید.

عملکرد تریدر
نظرات کاربران سهمتو

نظرات کاربران سهمتو در مورد تریدر
@ نگیدنگفتیم!؟ | احمدجانجان

0%
0%
نظر شما چیست؟
تریدر در شبکه اجتماعی

تعداد اعضای کانال تلگرام

17.7K

میانگین بازدید روزانه

10.3K

میانگین تعداد سیگنال روزانه

3

متوسط

قوی

ضعیف

میزان اشتیاق کاربران به تحلیل‌های تریدر

نحوه محاسبه :

میانگین بازدید روزانه

تعداد اعضای کانال تلگرام

سیگنال تریدرها
فیلتر
بزودی
آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:17.7K

https://twitter.com/ayyaaahttps://sahmeto.com/coins/AR' target='_blank'>ar/status/1573439713159294979?t=Ybjw6_OYGD0I3Lb4ABKGbg&s=19

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:17.7K

https://twitter.com/A_raefipur/status/1573426664109117440?t=Ybjw6_OYGD0I3Lb4ABKGbg&s=19

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:17.7K

‍ تحلیل نفت برنت(۹۲.۵۷ دلار) با رویکرد اقتصادسیاسی و با نگاهی به جنگ روسیه-اوکراین و سیاست‌های پولی و مالی فدرال رزرو

۱. میزان خلق نقدینگی در بحران مالی فعلی(پساکرونا) چند برابر بحران سال ۲۰۰۸ است که فدرال رزرو به عنوان لیدر و بصورت غافلگیرانه، اعمال سیاست‌های QE را در پیش گرفت و عملا بحران بخش بانکی(بیمه وام مسکن) و مسکن خود را به جامعه جهانی تزریق کرد.

چه بسیار کشورها که با نرخ‌های پایین وام گرفته بودند و حالا می‌بایست با نرخ‌های بالا بازپرداخت کنند!

امروز و روز نیز، نه تنها سطور مطروحه نخست مجددا تکرار شده، بل چه بسیارند بازیگران جدیدتر، پارامترهای پرهزینه‌تر و البته دنیایی جدیدتر(مثل دنیای بلاکچین که عمیقا تهدیدی‌ است برای جهان‌روایی دلار ان هم در مخمصه فعلی ابرپروژه چین و خاصه خرجی‌های این کشور برای رواج بیشتر یوان که عملا به موفقیت چشمگیری دست یافته آن هم طی ۱۲ سال اخیر!)

۲. پس از پایان بحران سال ۲۰۰۸ و بازگشت تقاضای مصرفی به سطوح قبل از بحران(خانوار در رکود بیشتر پس‌انداز می‌کند تا ولخرجی؛ ولخرجی مختص به دوره‌های رونق است)یعنی پس از ریزش نفت از ۱۴۷ دلار از جولای ۲۰۰۸ و دقیقا از اواخر دسامبر ۲۰۰۸ که قیمت نفت برنت در هر بشکه به ۳۴.۹۷ سنت رسیده بود، طی ۲ دوره حدودا ۲ ساله، ابتدا نفت به محدوده ۷۰ دلار در ژانویه ۲۰۱۰ رسید و پس از آن نیز طی ۲ سال به سقف محدوده ۱۲۰ تا ۱۲۸ دلار که با روی کار آمدن همزمان حسن روحانی در سال ۲۰۱۳ و مقوله توافق هسته‌ای و کاهش تنش‌ها، عملا از جولای ۲۰۱۴(تیر ۹۳) مجددا شاهد کاهش قیمت نفت از پیک دو ساله خود با کمترین قیمت ۸۸ و ببشترین قیمت ۱۲۷ دلاری بودیم(میانگین قیمت نفت برنت در سال ۲۰۱۴ حدود ۱۰۸ دلار) تا جایی که در ژانویه ۲۰۱۶ به قیمت ۲۷ دلار در هر بشکه دست یافت!

۳. بر اساس یادداشت‌های قبلی نگارنده در سال ۲۰۱۸، بحران مالی در حال آغاز بود که عملا شاهد کشمکش اتحادیه اروپا با بربتانیا بر سر Brexit بودیم تا اینکه دوران کرونا سررسید و کشورها عملا با ابزار "قرنطینه" دست به یک حکومت نظامی گسترده جهانی زدند تا جایی که برای کاهش تقاضای مصرفی، به ابزار قرنطینه وابسته و اعتیاد پیدا کردند!

قرنطینه در نگاه نخست اگر چه نقشی جدی بر کاهش تقاضای مصرفی داشت و در دوره تعطیلی صنایع، به نوعی فشار را از سمت عرضه برمیداشت اما آرام آرام فرزند منحوسی پدید آمد به نام "رکود تورمی" که حاصل چاپ یا تزریق دهشتناک نقدینگی به بازارها بود.

۴. با روی کارآمدن واکسن و کنترل پاندمی کم کم سر و کله افزایش تقاضا ان هم از نوع تقاضای انباشته، پیدا شد!

عدم توازن بین کالاهای موجود در سمت عرصه از یک سو و سیل نقدینگی در دست مردم از سوی دیگر باعث داغ شدن هسته تورم گردید که تا به امروز نیز ادامه داشته و رزروبنک‌ها رو مجبور به استفاده از سلاح نرخ بهره به شکلی خونین و موثر کرده حتی به قیمت کشتن کلیه بازارها!!!

۵. از انجا که بر اساس محاسبات نگارنده، نرخ بهره خنثی برای فد ، چیزی حدود ۴.۷ الی ۵ درصد است پس همچنان چشم انداز نرخ بهره، افزایشی بوده و ریزش کامادیتی‌ها ادامه خواهد داشت.

۶. تا زمانی که قیمت بین ۸۸ تا ۹۹.۶ دلار باشد مشکلی برای نفت پیش نخواهد آمد خصوصا اینکه بتواند در محدوده بالای ۹۵ دلار تثبیت شود اما واقعیت این است در صورت شکسته شدن ۸۸ دلار به هدف ۷۰ دلار سقوط خواهیم داشت...

ارزیابی نگارنده این است که بر اساس محدوده‌های حساس قیمتی و معاملاتی میتوان محدوده ۶۲ تا ۷۰ دلار را محلی برای تجمع قیمت-معامله در نظر داشت که در این صورت می‌توان این محدوده را، محدوده آرام گرفتن قیمت نامید.

با از دست رفتن کف ۶۲ دلار، اصلی‌ترین محدوده حمایتی در ۵۵ دلار خواهد بود که در واقع می‌توان این ناحیه را تارگت تا پایان سال جاری میلادی ارزیابی نمود.

قیمت فعلی نفت برنت در هر بشکه ۹۲.۷۱ سنت است که قیمت وسوسه کننده‌ای برای تولیدکنندگان نفت شل خواهد بود و این وسوسه با توجه به پیشرفت‌های سریعی که در این حوزه رخ داده و عملا قیمت تمام شده را کاهش میدهد، حتی میتواند در کانال ۶۰ دلار نیز کاملا به صرفه باشد!

📌در صورتی سناریوی نزولی ابطال خواهد شد که قیمت به بیش از ۱۰۸ دلار رسیده و بالای این محدوده تثبیت شود که فعلا شواهدی برای این جستار موجود نیست.

📝احمد جانجان

📆دوشنبه ۱۴۰۱/۰۶/۲۸

نمایش بیشتر

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:17.7K

#WTI

#USOIL

#BRENT

اینجا نفت ۱۱۰ دلار بود!

امروز ۷۹ دلاره و نفت برنت هم ۸۶ دلار!

بدبختی اینجاست که سیاستمداران تصورات و انتظارات غلط خودشون رو به نظرات و استدلال‌های کارشناسان اقتصادی ترجیح میدن!

بارها نوشته و گفته بودم که فرصت فروش نفت رو نباید از دست داد...

در ادامه بخشی از تحلیلی که برای یکی از شرکت‌های نفتی ارائه کرده بودم رو بخونید.👇

نمایش بیشتر

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:17.7K

به زعم من، بهترین برنامه‌(مناظره‌ای) که تابحال پیرامون "حجاب اجباری یا اختیاری" در صدا و سیما پخش شده(حدود ۲ سال پیش) مناظره بین آقایان"مهدی نصیری" و حجت‌الاسلام والمسلمین "حسین سوزنچی" است که دو دیدگاه شدیدا متضاد را مقابل هم قرار داده و حال بد این روزهای ما، نادیده گرفتن و برچسب زدن(تجدد گرایی) به تفکر و نوع نگاه یکی از طرفین مناظره است!

📌توصیه اکید می‌کhttps://sahmeto.com/coins/XEM' target='_blank'>نم دیدن این مناظره جذاب و بی پرده را!

https://www.aphttps://sahmeto.com/coins/AR' target='_blank'>arat.com/v/1L4Jl

نمایش بیشتر

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:17.7K

قبلا در مورد نرخ بهره خنثی نوشته بودم که اعضای کمیته FOMC دارن در خوب نشون دادن و کنترل‌شون بر اوضاع، اغراق میکنند و میگن نرخ بهره خنثی ۳ درصده در حالی که باید رفت بالای ۳.۲ تا ۳.۷ درصد که الان به ۳.۲۵ رسیده اما از چند وقت پیش مجددا اصلاح کردم محدوده خنثی رو و فکر میکنم نرخ بهره قابلیت افزایش تا ۵ الی ۵.۵ درصد رو داره...

بازارها واقعا به خاک میرن!

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:17.7K

♨️ فدرال رزرو نرخ بهره را ۰/۷۵ درصد افزایش داد و با این افزایش نرخ بهره به ۳/۲۵ درصد رسید.

#نبض_بازار

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:17.7K

.

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:17.7K

من هیچ‌کاره اینا رو می‌فهمم، اون آقای مسئولی که توی این شرایط سخت اقتصادی(تورم ۴۰ ۵۰ درصدی پیاپی و چند ساله با این سرانه درآمدی) سفت و سخت گرفته، نمی‌فهمه!؟😒

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:17.7K

در اثر خریت یک عده، اونقدر بستر آشوب و برون‌ریز اجتماعی به وجود اومده که به راحتی می‌تونن مملکت رو به آشوب بکشن!

اوhttps://sahmeto.com/coins/XEM' target='_blank'>نم وسط این هیری ویری ژئوپلیتیک که آذربایجان میخواد با حمله به ارمنستان، عملا شاهرگ حیاتی ما در زنگزور رو بزنه!

همزمان اسرائیل به سوریه حمله کرده، پیشنهاد جمهوری خودمختار دادن برای زنگزور و قطع کریدور زنگزور برای ما عملا یک تغییر وحشتناک به حساب میاد!!!

سئوال اصلی اینه: ایران درگیر آشوب داخلی چقدر توان مداخله در مرزهای شمالغربی رو داره که یک پیوست پانترکی عجیبی هم داره!؟

کسانی که با حماقت‌ها و نفهمی‌هاشون باعث سخت‌گیری بیهوده به عامه مردم شدن اون هم در یک دوره چندساله تورمی و پرفشار قطعا باید مورد ماخذه و محاکمه قرار بگیرن!

حالا معنی حرف حاج #قاسم که میگفت این دختران کم حجاب و... هم دختر من هستند رو متوجه شدید، نفهم‌هااااااا!؟

بحران رو از حاشیه به مرکز کشوندید و خدا نکنه خون از دماغ کسی بیاد که معتقدم اگر نیروی‌ها انتظامی نزنند، قطعا منافقین زحمت این کار رو خواهند کشید!

هرچند برخی برخوردهای قبلی رو انتظار دارم محددا ببیhttps://sahmeto.com/coins/XEM' target='_blank'>نم!

حالا کلیدواژه‌ای که چندماه پیش در انتهای این پست گذاشتم رو تکرار میکhttps://sahmeto.com/coins/XEM' target='_blank'>نم که برید بخونید تا ببینید وقتی در جلسات مختلف هشدار میدادیم این نکات رو، یک عده چطوری فکر می‌کردن!

کلیدواژه این بود: برون‌ریز!👇

https://t.me/NagidNagoftim/13417

نمایش بیشتر

سامانه هوشمند سهمتو پیام‌های تمام کانال‌های بورسی تلگرام را جمع‌آوری می‌کند و با استفاده از هوش مصنوعی سیگنال‌های خرید و فروش هر کانال شناسایی و بازدهی سبد سهامی معرفی شده توسط هر کانال را محاسبه می‌کند و بر اساس پارامترهایی مثل بازدهی ماهانه سبد پیشنهادی کانال، قدرت تحلیلگر و میزان ریسکی که تحلیلگر برای سیگنال‌های خود ارائه می‌کند، آن‌ها را رتبه‌بندی می‌کند. سهم‌های معرفی شده توسط سهمتو معمولا در کوتاه مدت سود مناسبی را به سرمایه‌گذار می‌رساند اما سهمتو هیچگونه مسئولیتی درمورد نماد های معرفی شده ندارد چرا که این سهم‌ها بر اساس اطلاعات برامده از شبکه اجتماعی معرفی می‌شود و سهمتو هیچ داده‌ای به محتوای شبکه اجتماعی اضافه یا کم نمی‌کند. سهمتو بر اساس مشخصات هر نماد از قبیل جذابیت خرید و فروش، ریسک سرمایه گذاری و شاخص ترس و طمع و پارامترهای دیگر مانند: تازگی سیگنال‌ها و اعتبار کانال‌ها که همگی براساس محتوای پیام های منتشر شده در کانال‌های بورسی هستند، بهترین نمادها را در صفحه سیگنال معرفی می‌کند.


نصب سریع اپلیکیشن:

خرید اشتراک
 • افزونه سهمتو
  افزونه سهمتو افزونه سهمتو ابزاری رایگان است که بر روی مرورگر کروم نصب می شود و اطلاعات جذابی برای تحلیل سهام بر اساس اطلاعات شبکه‌ اجتماعی می دهد. برای دریافت رایگان افزونه سهمتو میتوانید به اینجا مراجعه کنید:
  چرا باید افزونه سهمتو را نصب کنید؟ صرفه جویی در زمان تحلیل تلگرام در یک نگاه تکمیل سایت های بورسی
  بیشتر بخوانید:
  افزونه بورسی سهمتو: کل تلگرام در یک نگاه
  با افزونه بورس سهمتو، سه بعدی تحلیل کن!
 • سوالات متداول

  سایت سهمتو اطلاعات کانال های شبکه اجتماعی مانند تلگرام را جمع آوری می کند و بر اساس سیگنال های خرید و فروشی که هر تریدر برای سهام بورسی مانند:شستا وخودرو وخساپا وفملی وشبندر وشپنا و ارزهای دیجیتال مانندبیت کوین ,اتریوم ,کاردانو ,شیبا، و... صادر میکند، آنها را رتبه بندی میکند.

  1- بیت کوین چیست؟

  بیت کوین (bitcoin) پول مجازی بر پایه بلاچین است که به پادشاه ارزهای دیجیتال هم معروف است. بیت کوین (BTC) تاریخچه دور و درازی دارد که می توانید در (این بخش ) بخوانید.

  2- قیمت روز بیت کوین چقدر است؟

  در حال حاضر قیمت هر بیت کوین به تتر (tether) و تومان را می توانید از صفحه اختصاصی سهمتو بیت کوین مطلع شوید.

  3- شاخص ترس و طمع بیت کوین امروز چیست و در چه حالتی قرار دارد؟

  شاخص ترس و طمع بیت کوین به شما کمک می کند برای معامله بهتر تصمیم گیری کنید و مقدار را می توانید از صفحه اختصاصی سهمتو بیت کوین مطلع شوید.

  4- سود روزانه بیت کوین چیست و چقدر می باشد؟

  درصد تغییرات قیمت لحظه ای بیت کوین نسبت به دیروز را سود روزانه می گویند که می توانید سود روزانه را از صفحه اختصاصی سهمتو مطلع شوید.

  5- بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری چه ارز دیجیتالی است؟

  در صفحه سیگنال ها در سهمتو می‌توانید بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری را مشاهده کنید.

  6- بهترین تریدر ارز دیجیتال کیست؟ و چه عملکردی دارد؟

  در صفحه برترین تریدرها در سهمتو می‌توانید بهترین تریدر ارز دیجیتال را شناسایی کنید و در صفحه اختصاصی آن عملکرد تریدر نیز مشخص است.

  7- اخبار فوری ارزهای دیجیتال را چگونه پیدا کنیم؟

  در صفحه هر ارز دیجیتال مانندبیت کوین ,اتریوم ،کاردانو ، سولاناشیبا... می‌توانید به سرعت تمام اخبار مرتبط با هر ارز دیجیتال را مشاهده کنید.

  8-چگونه در ارز دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟

  برای سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال می توانید با استفاده روش غیر مستقیمکپی ترید کارخودتون را شروع کنید و اولین بیت کوین و یا هر ارز دیجیتال دیگه‌ای را با کمک تریدرهای حرفه ای بخرید.

  9- برای خرید بیت کوین از کجا شروع کنیم؟

  برای خرید اولین بیت کوین خود باید در یکی از صرافی های ایرانی و خارجیثبت نام کنید و از آنجا اولین بیت کوین خود را بخرید. همچنین شما در بخش سهام بورسی سهمتو می توانید: سیگنال خرید و تحلیل شستا،سیگنال خرید و تحلیل شپنا، سیگنال خرید و تحلیل شبندر، سیگنال خرید و تحلیل ذوب، سیگنال خرید و تحلیل لپارس، سیگنال خرید و تحلیل انرژی 3، سیگنال خرید و تحلیل خودرو، سیگنال خرید و تحلیل خساپا و سهم های دیگر مثل خبهمن، فمراد، شتران، غدام، خگستر را ببینید.

  10- افزونه بورس سهمتو چیست؟

  برای خرید اولین بیت کوین خود باید در یکی از صرافی های ایرانی و خارجیافزونه سهمتو ابزاری رایگان است که بر روی مرورگر کروم نصب می شود و اطلاعات جذابی برای تحلیل سهام بر اساس اطلاعات شبکه‌ اجتماعی می دهد. و می توانید از این لینک به راحتی نصب کنید: +لینک

  11 - چرا باید سهمتو را نصب کنید؟

  1. صرفه جویی در زمان 2. تحلیل تلگرام در یک نگاه 3. تکمیل سایت های بورسی(اطلاعات بیشتر)

  12. قابلیت‌های افزونه سهمتو چیست؟

  • مشاهده امتیاز خرید و فروش هر سهم در شبکه اجتماعی
  • مشاهده فیلتر خرید و فروش بر اساس اطلاعات شبکه اجتماعی
  • مشاهده تعداد کل سیگنالهای ارائه شده سهام
  • مشاهده تعداد سیگنال خرید سهام
  • مشاهده تعداد سیگنال فروش سهام
  اطلاعات بیشتر

  سوالات متداول
 • قوانین
  سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی
  سهمتو به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.
  توافقنامه استفاده از سهمتو:
  این توافقنامه شامل قوانین و مقرراتی است که میان سهمتو و کاربران آن وجود دارد. رعایت این قوانین برای فعالیت در سهمتو الزامی است و ثبت نام در سایت به منزله پذیرش مفاد این توافقنامه است.
  فعالیت سایت سهمتو در چارچوب قوانین جمهوری اسلامی است و انجام هر گونه فعالیتی که بر اساس فهرست کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه تخلف محسوب شود، ممنوع است.
  نام و نام خانوادگی اعلام شده حین ثبت نام، به عنوان شناسه پروفایل کاربر ثبت میشود. لذا کاربران باید از نام و نام خانوادگی صحیح و متعارف استفاده کنند.
  کاربران موظف هستند هنگام ثبت نام، شماره تماس و آدرس پست الکترونیک معتبر اعلام نمایند تا برای اطلاع رسانی های سایت با مشکل مواجه نشوند.
  امکان تغییر شماره تماس ثبت شده هنگام ثبت نام، برای کاربران وجود ندارد.
  هر شماره تماس و آدرس پست الکترونیک، تنها یک مرتبه امکان ثبت نام در سهمتو را دارد.
  سهمتو هیچ گونه فعالیتی در زمینه سیگنال دهی یا تبلیغ سهام و شرکتهای مختلف انجام نمیدهد و تنها سیگنالهای ارائه شده در شبکه های اجتماعی را منتشر و ارزیابی میکند.
  سهمتو هیچ گونه مسئولیتی در قبال صحت و کیفیت تحلیلها و سیگنالهای اعلام شده در شبکه های اجتماعی ندارد.
  آمار و تحلیلهای ارائه شده در سهمتو نباید مبنای خرید و فروش سهام توسط کاربران قرار بگیرد. عواقب خرید و فروش بر اساس آمار ارائه شده توسط سهمتو، کاملا بر عهده کاربران است و سهمتو هیچ گونه مسئولیتی در قبال زیان احتمالی کاربران نمیپذیرد.
  کلیه حقوق مادی و معنوی سایت، انحصارا متعلق به سهمتو است. هرگونه تقلید، کپی برداری و یا استفاده از تمام یا بخشی از عنوان و طراحی سایت، لوگو، محتوا و هر گونه سوء استفاده از نام و محتوای منتشر شده توسط سهمتو، غیر قانونی است.‎
  اختیار هرگونه طراحی مجدد، ادغام یا توقف ارائه خدمات در هر زمان و به هر علتی برای مجموعه سهمتو محفوظ است. بنابراین مسئولیتی بابت زیان احتمالی کاربران، متوجه سهمتو نمی‌شود.
  سهمتو این حق را برای خود محفوظ میداند که تمامی بند های قوانین و مقررات را متناسب با نظر خود ویرایش کند.
  قوه قهریه: تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، مجموعه بورس ترند هیچ گونه مسئولیتی ندارد.
  قوانین
 • درباره ما
  سهمتو برای سرمایه گذاران در بورس :
  افراد برای سرمایه گذاری در بورس یا وقت کافی برای جمع آوری اطلاعات ندارند یا دانش کافی جهت تحلیل بورس را ندارند.
  سهمتو برای تریدرها در بورس :
  تریدرها برای سود کردن بیشتر نیاز دارند همه اطلاعات بازار را به موقع داشته باشند ولی قادر دنبال کردن همه کانال ها نیستند و معیاری برای سنجش کانال ها هم ندارند.
  سهمتو کمک میکند تا هر آنچه نیاز است از اطلاعات بورسی و شبکه اجتماعی برای انتخاب سهم خوب، خرید و فروش و زمان خوب معامله را در اختیار مخاطبان قرار دهد.
  شما میتوانید سیگنال های سهمتو را در صفحه سیگنال ها مشاهده کنید
  همچنین میتوانید نمادهای خود را به دیده بان اضافه کنید تا همیشه از آخرین خبر های مربوط به آن ها باخبر شوید
  تیم سهمتو از هسته های زیر تشکیل شده است:
  تیم متخصصان بازار سرمایه
  تیم هوش مصنوعی
  تیم نرم افزار
  تیم توسعه کسب و کار
  برای همکاری با سهمتو رزومه خود را به ما ایمیل کنید.
  درباره ما


 • کپی ترید؛ سرمایه گذاری آسان در بازار ارز دیجیتال
  خودت وقت نمیکنی ترید بزنی؟
  با سامانه کپی ترید سهمتو بذار یه حرفه ای بجات ترید کنه سامانه کپی ترید سهمتو در هر لحظه به صورت خودکار تمامی معاملات معامله‌ گران با تجربه بازار ارز دیجیتال را برای شما کپی خواهد کرد. پس از مدیریت پرتفوی خود توسط افراد حرفه ای مطمئن باشید و به صورت خودکار سود کنید برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید:
  1. پرداخت کارمزد بعد از تسویه و از روی سود و کارمزد صفر سهمتو در صورت سودآوری کمتر از بانک
  2. سرمایه‌گذاری در بازار ارز دیجیتال بدون دانش و وقت و ثبت نام و تسویه آنلاین دارایی بدون مراجعه حضوری
  3. امکان مقایسه بهترین تریدر بر اساس سود و سوابق معامله و کپی شدن معاملات حرفه‌ای‌ها در کمتر از ثانیه برای کپی‌کنندگان
  مطالعه بیشتر:
  چطور با کپی ترید بیشتر سود کنیم؟
  روش های آسان سرمایه گذاری سودآور و بدون دردسر
  8 تمایز کلیدی بازار بورس و ارزهای دیجیتال
 • داده های شبکه اجتماعی را نیز به تحلیل خود اضافه کنید
  برای پیگیری اخبار و تحلیل‌های مربوطه چه جایی بهتر از تلگرام!
  اما از یک طرف تعداد کانال‌های بورسی تلگرام آنقدر زیاد هست که شما برای جا نماندن از اخبار و تحلیل‌ها باید به عضویت تعداد بسیار زیادی کانال و گروه در آیید. شما نمیتوانید تمام در تمام کانال‌های بورسی عضو شوید و هزاران پیام را مطالعه کنید تا خبری از سهم‌تان بدست بیاورید. از سوی دیگر برای مطالعه این پیام‌ها در زمان بازار باید از سایت بورس خارج شوید و در تلگرام به مطالعه این اخبار و اطلاعات بپردازید. افزونه سهمتو هر دوم مشکل شما حل کرده است و کاری که شما می‌خواستید انجام دهید را افزونه سهمتو انجام داده البته به شکلی مدرن‌تر! حتما الان این سوال برای شما پیش اومد که افزونه سهمتو چیست و چطور کار می‌کند؟