کانال عرضه اولیه

@Arzeh1avalieh

تحلیلی

نوع کانال

تحلیلی

رتبه تریدر

بر اساس بازدهی ماهانه

نظرات کاربران سهمتو

نظرات کاربران سهمتو در مورد تریدر
@ کانال عرضه اولیه

0%
0%
نظر شما چیست؟

عملکرد تریدر

تعداد اعضای کانال تلگرام

379.8K

میانگین بازدید روزانه

97.4K

میانگین تعداد سیگنال روزانه

2

متوسط

قوی

ضعیف

میزان اشتیاق کاربران به تحلیل‌های تریدر

نحوه محاسبه :

میانگین بازدید روزانه

تعداد اعضای کانال تلگرام

سیگنال تریدرها

فیلتر
بزودی
آموزش بورس
دنبال کننده:379.8K

♦️👈رئیس سازمان بورس مطرح کرد:

🔴🔵⚫️👈زمان #پرداخت سود مجامع شرکت‌ها به کمتر از ۳ ماه رسیده

🔷👈 براساس قانون شرکت‌ها ۸ ماه زمان برای #پرداخت سود مجامع دارند، ولی با رایزنی که با ناشران صورت می‌گیرد معمولا منابع لازم را تامین می‌کنند تا سود سهامداران حقیقی را زودتر #پرداخت کنند. تقریبا در اکثر قریب به اتفاق موارد، در حال حاضر شرکت‌ها سود سهامدار حقیقی را در مهلت بسیار کمتر از ۸ ماه و زیر ۳ ماه #پرداخت می‌کنند.

🔷👈رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار در گفت‌وگویی به موضوعاتی همچون «نظارت بر عملکرد بازارگردان‌ها، برخورد ناشران با سهامدارن خرد در مجامع، کاهش زمان #پرداخت سود مجامع و کاهش زمان افزایش سرمایه شرکت‌ها» پاسخ داد./سنا

@Arzeh1avalieh 👈 کانال عرضه اولیه

نمایش بیشتر

آموزش بورس
دنبال کننده:379.8K
2550746

🧨 با افران بازدهی بالاتر از سپرده‌های بانکی را تجربه کنید.

🔝با خرید واحدهای صندوق درآمد ثاhttps://sahmeto.com/coins/BAT' target='_blank'>بت افران، از نرخ سود بالاتر نسhttps://sahmeto.com/coins/BAT' target='_blank'>بت به سپرده‌ بانکی با بازدهی موثر سالیانه ۲۳.۳ درصد تا پایان تابستان، و بدون نرخ شکست برخوردار شوید.

✅ ویژگی‌های صندوق افران:

• سود روز شمار ۰/۰۶٪ (معادل ۲۳/۳ ٪ سالیانه شده تا پایان تابستان)

• بازدهی هموار در کنار نقhttps://sahmeto.com/coins/DASH' target='_blank'>دشوندگی بالا

• عدم جریمه برداشت زود هنگام

https://sahmeto.com/coins/XEM' target='_blank'>نماد همواره مثhttps://sahmeto.com/coins/BAT' target='_blank'>بت تابلوی #بازار

❇️ هر روز تا ساعت ۱۵ با جستجوی https://sahmeto.com/coins/XEM' target='_blank'>نماد "افران" از طریق پنل آنلاین کارگزاری خود، واحدهای افران را خریداری کرده و از سود روزشمار و هموار بهره‌مند گردید.

📌برای دریافت مشاوره رایگان کلیک کنید:

📎 yun.ir/y9zk2f

اطلاعات بیشتر:

👉 https://t.me/+YqT7XD7cs3RhZThk

☎️ ۰۲۱-۷۹۳۲۶

نمایش بیشتر

آموزش بورس
دنبال کننده:379.8K

با احترام به کاربران عزیز

پست زیر #موقت و صرفاً پیام #تبلیغاتی میباشد و ارتباطی با کانال ما ندارد

از صبر شکیبایی شما سپاسگزاریم

👇👇👇

نمایش بیشتر

آموزش بورس
دنبال کننده:379.8K
2548203

🔴🔵⚫️👈 دخانیات بورسی می شود ...

@Arzeh1avalieh 👈 کانال عرضه اولیه

آموزش بورس
دنبال کننده:379.8K

🔴🔵⚫️👈 رئیسی: تیم مذاکره‌کننده با قدرت به دنبال رفع تحریم هاست

🔷👈در عین حال که تیم مذاکره‌کننده با قدرت، منطق و استدلال قوی به دنبال رفع تحریم‌ها است، رونق تولید، افزایش صادرات نفتی و غیرنفتی و جذب سرمایه‌گذاری‌های کلان داخلی و خارجی را با قوت دنبال کردیم.

پ.ن: پس از جندین روز منفی شدن #بازار سرمایه؛ امروز شاهد مثبت شدن اکثریت نمادها در #بازار سرمایه هستیم بطوریکه شاخص کل تا این لحظه بیش از 15 هزار و 700 واحد رشد داشته است.

@Arzeh1avalieh 👈 کانال عرضه اولیه

نمایش بیشتر

آموزش بورس
دنبال کننده:379.8K
2548201

📝پذیره‌نویسی صندوق درآمد ثاhttps://sahmeto.com/coins/BAT' target='_blank'>بت «لبخند» فارابی به‌زودی آغاز می‌شود.

⭐این صندوق از نوع قابل معامله است و متقاضیان می‌توانند از طریق سامانه معاملات آنلاین تمامی کارگزاری‌ها در این پذیره‌نویسی شرکت کنند.

🔹️🔹️سود بالاتر از #سپرده بانکی

🔹️🔹️محاسبه سود مرکب و روزشمار

🔹️🔹️نقhttps://sahmeto.com/coins/DASH' target='_blank'>دشوندگی بالا از طریق بازارگردانی فعال

🔹️🔹️معاف از مالیات برای اشخاص حقیقی و حقوقی

🔹️🔹️بهترین گزینه برای متنوع‌سازی پرتفوی

🔻اطلاعات تکمیلی: https://fxo.is/lbkhnd

نمایش بیشتر

آموزش بورس
دنبال کننده:379.8K

با احترام به کاربران عزیز

پست زیر #موقت و صرفاً پیام #تبلیغاتی میباشد و ارتباطی با کانال ما ندارد

از صبر شکیبایی شما سپاسگزاریم

👇👇👇

نمایش بیشتر

آموزش بورس
دنبال کننده:379.8K

♦️👈 روحانی: مردم همه چیزشان را به بورس بسپارند (جمله تاریخی در اوج و اسم رمز سقوط بورس)

🔴🔵⚫️👈 19 مرداد 1399؛ سالروز بزرگترین کلاهبرداری و تخلف #قرن که در #بازار سرمایه ایران رخ داد / دو سال از آن روز ها می گذرد جز وعده و عید و بگیر و ببند الکی؛ اتفاق خاصی رخ نداده است/ سرمایه مردم بین 50 تا 80 درصد از دست رفته / کسی هم پاسخگو نیست / قوه قضاییه قرار بود با متخلفان برخورد کند / کمیسیون اصل 90 معلوم نیست آخرش تحقیق و تفحص را به کجا رسانده است / سازمان بازرسی قرار بود هر دو ماه به جناب اژه ای گزارش دهد / قرار بود با حقوقی ها و خواجه های بورسی برخورد شود / قرار بود با صبر و شکیبایی زیان ها جبران شود / در نهایت زهی خیال باطل / ضررها با تورم 50 درصدی بیشتر شد که هیچ ؛ اعتمادها را نیز از بین برده اند / دو سال وعده و عید و آخرش هم تا اینجا که خبری نشد / #بازار سرمایه ای که می توانست به کمک اقتصاد کشور بیاید و بعد از 40 سال مثل بقیه کشورهای دنیا بجای خرید ارز و طلا و مسکن و ماشین و ... که مردم؛ را بیچاره کردند؛ روی ریل درست اقتصادی قرار گیرد و مبنای صحیح سرمایه گذاری برای پروژه ها و تامین مالی شرکت ها و ... قرار گیرد؛ به یکباره همه چیز را به باد فنا دادند و رهایش کردند / گویا عده ای که منافع آنان در خطر است نمی خواهند و نمی گذارند اقتصاد ایران مانند بقیه کشورها روی ریل مناسب سرمایه گذاری و شفافیت قرار گیرد/ واقعا باید بحال مسئولینی که به مردمشان خیانت کرده اند و آنها را فریب داده اند تاسف خورد و گویا جز به خدای بزرگ به کسی نمی توان پناه برد.

#روحانی_بورس_جای_سرمایه_گذاری_است_ما_از_بورس_حمایت_میکنیم

♦️#جناب_اژه_ای_چه_خبر_برخورد_با_متخلفان_بورس

♦️#سازمان_بازرسی_کل_کشور_چه_خبر_از_نتایج_تحقیقات

♦️#جناب_رئیسی_اولویت_اول_بورس_کجا_رفت

♦️#خواجه_ها_در_صفا_سیتی_مردم_در_زیان_سنگین

♦️#روحانی_بزرگترین_مکار_کلاهبردار_#قرن

♦️#مجلس_جز_حرف_چه_کردید

♦️#پالایش_نماد_کلاهبرداری_دولتی

♦️#کانون_سهامداران_حقیقی_چه_شد

@Arzeh1avalieh 👈 کانال عرضه اولیه

نمایش بیشتر

آموزش بورس
دنبال کننده:379.8K

♦️👈عشقی رئیس سازمان بورس خبر داد:

🔴🔵⚫️👈احتمال معرفی یک شاخص جدید/ افزایش دامنه نوسان فصلی است و ممکن است به 10 درصد برسد

🔷👈رئیس سازمان بورس گفت: برای نشان دادن وضعیت کامل تری از #بازار سرمایه باید شاخص‌های مختلفی مانند قیمت، هم وزن و صنایع عمده #بازار را در کنار شاخص کل آورد.

🔷👈مجید عشقی با بیان اینکه پیشنهاد‌هایی برای بهتر شدن شاخص کل در حال بررسی است، افزود: شاید یک شاخص جدید منتشر شود تا قابل اتکا و نشان دهنده حال و روز بهتر #بازار باشد.

🔷👈عشقی همچنین درباره افزایش دامن نوسان گفت: تغییرات دامنه نوسان را به صورت فصلی خواهیم داشت، تا نقاط ضعف آن در خصوص تشکیل صف از بین برود. شاید این دامنه نوسان بیشتر یا کمتر از ۱۰ درصد باشد که با توجه به وضعیت تابلو‌های مختلف، قطعا متفاوت خواهد بود.

@Arzeh1avalieh 👈 کانال عرضه اولیه

نمایش بیشتر

آموزش بورس
دنبال کننده:379.8K

با احترام به کاربران عزیز

پست زیر #موقت و صرفاً پیام #تبلیغاتی میباشد و ارتباطی با کانال ما ندارد

از صبر شکیبایی شما سپاسگزاریم

👇👇👇

نمایش بیشتر

سامانه هوشمند سهمتو پیام‌های تمام کانال‌های بورسی تلگرام را جمع‌آوری می‌کند و با استفاده از هوش مصنوعی سیگنال‌های خرید و فروش هر کانال شناسایی و بازدهی سبد سهامی معرفی شده توسط هر کانال را محاسبه می‌کند و بر اساس پارامترهایی مثل بازدهی ماهانه سبد پیشنهادی کانال، قدرت تحلیلگر و میزان ریسکی که تحلیلگر برای سیگنال‌های خود ارائه می‌کند، آن‌ها را رتبه‌بندی می‌کند. سهم‌های معرفی شده توسط سهمتو معمولا در کوتاه مدت سود مناسبی را به سرمایه‌گذار می‌رساند اما سهمتو هیچگونه مسئولیتی درمورد نماد های معرفی شده ندارد چرا که این سهم‌ها بر اساس اطلاعات برامده از شبکه اجتماعی معرفی می‌شود و سهمتو هیچ داده‌ای به محتوای شبکه اجتماعی اضافه یا کم نمی‌کند. سهمتو بر اساس مشخصات هر نماد از قبیل جذابیت خرید و فروش، ریسک سرمایه گذاری و شاخص ترس و طمع و پارامترهای دیگر مانند: تازگی سیگنال‌ها و اعتبار کانال‌ها که همگی براساس محتوای پیام های منتشر شده در کانال‌های بورسی هستند، بهترین نمادها را در صفحه سیگنال معرفی می‌کند.


نصب سریع اپلیکیشن:

خرید اشتراک
 • افزونه سهمتو
  افزونه سهمتو افزونه سهمتو ابزاری رایگان است که بر روی مرورگر کروم نصب می شود و اطلاعات جذابی برای تحلیل سهام بر اساس اطلاعات شبکه‌ اجتماعی می دهد. برای دریافت رایگان افزونه سهمتو میتوانید به اینجا مراجعه کنید:
  چرا باید افزونه سهمتو را نصب کنید؟ صرفه جویی در زمان تحلیل تلگرام در یک نگاه تکمیل سایت های بورسی
  بیشتر بخوانید:
  افزونه بورسی سهمتو: کل تلگرام در یک نگاه
  با افزونه بورس سهمتو، سه بعدی تحلیل کن!
 • سوالات متداول

  سایت سهمتو اطلاعات کانال های شبکه اجتماعی مانند تلگرام را جمع آوری می کند و بر اساس سیگنال های خرید و فروشی که هر تریدر برای سهام بورسی مانند:شستا وخودرو وخساپا وفملی وشبندر وشپنا و ارزهای دیجیتال مانندبیت کوین ,اتریوم ,کاردانو ,شیبا، و... صادر میکند، آنها را رتبه بندی میکند.

  1- بیت کوین چیست؟

  بیت کوین (bitcoin) پول مجازی بر پایه بلاچین است که به پادشاه ارزهای دیجیتال هم معروف است. بیت کوین (BTC) تاریخچه دور و درازی دارد که می توانید در (این بخش ) بخوانید.

  2- قیمت روز بیت کوین چقدر است؟

  در حال حاضر قیمت هر بیت کوین به تتر (tether) و تومان را می توانید از صفحه اختصاصی سهمتو بیت کوین مطلع شوید.

  3- شاخص ترس و طمع بیت کوین امروز چیست و در چه حالتی قرار دارد؟

  شاخص ترس و طمع بیت کوین به شما کمک می کند برای معامله بهتر تصمیم گیری کنید و مقدار را می توانید از صفحه اختصاصی سهمتو بیت کوین مطلع شوید.

  4- سود روزانه بیت کوین چیست و چقدر می باشد؟

  درصد تغییرات قیمت لحظه ای بیت کوین نسبت به دیروز را سود روزانه می گویند که می توانید سود روزانه را از صفحه اختصاصی سهمتو مطلع شوید.

  5- بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری چه ارز دیجیتالی است؟

  در صفحه سیگنال ها در سهمتو می‌توانید بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری را مشاهده کنید.

  6- بهترین تریدر ارز دیجیتال کیست؟ و چه عملکردی دارد؟

  در صفحه برترین تریدرها در سهمتو می‌توانید بهترین تریدر ارز دیجیتال را شناسایی کنید و در صفحه اختصاصی آن عملکرد تریدر نیز مشخص است.

  7- اخبار فوری ارزهای دیجیتال را چگونه پیدا کنیم؟

  در صفحه هر ارز دیجیتال مانندبیت کوین ,اتریوم ،کاردانو ، سولاناشیبا... می‌توانید به سرعت تمام اخبار مرتبط با هر ارز دیجیتال را مشاهده کنید.

  8-چگونه در ارز دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟

  برای سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال می توانید با استفاده روش غیر مستقیمکپی ترید کارخودتون را شروع کنید و اولین بیت کوین و یا هر ارز دیجیتال دیگه‌ای را با کمک تریدرهای حرفه ای بخرید.

  9- برای خرید بیت کوین از کجا شروع کنیم؟

  برای خرید اولین بیت کوین خود باید در یکی از صرافی های ایرانی و خارجیثبت نام کنید و از آنجا اولین بیت کوین خود را بخرید. همچنین شما در بخش سهام بورسی سهمتو می توانید: سیگنال خرید و تحلیل شستا،سیگنال خرید و تحلیل شپنا، سیگنال خرید و تحلیل شبندر، سیگنال خرید و تحلیل ذوب، سیگنال خرید و تحلیل لپارس، سیگنال خرید و تحلیل انرژی 3، سیگنال خرید و تحلیل خودرو، سیگنال خرید و تحلیل خساپا و سهم های دیگر مثل خبهمن، فمراد، شتران، غدام، خگستر را ببینید.

  10- افزونه بورس سهمتو چیست؟

  برای خرید اولین بیت کوین خود باید در یکی از صرافی های ایرانی و خارجیافزونه سهمتو ابزاری رایگان است که بر روی مرورگر کروم نصب می شود و اطلاعات جذابی برای تحلیل سهام بر اساس اطلاعات شبکه‌ اجتماعی می دهد. و می توانید از این لینک به راحتی نصب کنید: +لینک

  11 - چرا باید سهمتو را نصب کنید؟

  1. صرفه جویی در زمان 2. تحلیل تلگرام در یک نگاه 3. تکمیل سایت های بورسی(اطلاعات بیشتر)

  12. قابلیت‌های افزونه سهمتو چیست؟

  • مشاهده امتیاز خرید و فروش هر سهم در شبکه اجتماعی
  • مشاهده فیلتر خرید و فروش بر اساس اطلاعات شبکه اجتماعی
  • مشاهده تعداد کل سیگنالهای ارائه شده سهام
  • مشاهده تعداد سیگنال خرید سهام
  • مشاهده تعداد سیگنال فروش سهام
  اطلاعات بیشتر

  سوالات متداول
 • قوانین
  سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی
  سهمتو به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.
  توافقنامه استفاده از سهمتو:
  این توافقنامه شامل قوانین و مقرراتی است که میان سهمتو و کاربران آن وجود دارد. رعایت این قوانین برای فعالیت در سهمتو الزامی است و ثبت نام در سایت به منزله پذیرش مفاد این توافقنامه است.
  فعالیت سایت سهمتو در چارچوب قوانین جمهوری اسلامی است و انجام هر گونه فعالیتی که بر اساس فهرست کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه تخلف محسوب شود، ممنوع است.
  نام و نام خانوادگی اعلام شده حین ثبت نام، به عنوان شناسه پروفایل کاربر ثبت میشود. لذا کاربران باید از نام و نام خانوادگی صحیح و متعارف استفاده کنند.
  کاربران موظف هستند هنگام ثبت نام، شماره تماس و آدرس پست الکترونیک معتبر اعلام نمایند تا برای اطلاع رسانی های سایت با مشکل مواجه نشوند.
  امکان تغییر شماره تماس ثبت شده هنگام ثبت نام، برای کاربران وجود ندارد.
  هر شماره تماس و آدرس پست الکترونیک، تنها یک مرتبه امکان ثبت نام در سهمتو را دارد.
  سهمتو هیچ گونه فعالیتی در زمینه سیگنال دهی یا تبلیغ سهام و شرکتهای مختلف انجام نمیدهد و تنها سیگنالهای ارائه شده در شبکه های اجتماعی را منتشر و ارزیابی میکند.
  سهمتو هیچ گونه مسئولیتی در قبال صحت و کیفیت تحلیلها و سیگنالهای اعلام شده در شبکه های اجتماعی ندارد.
  آمار و تحلیلهای ارائه شده در سهمتو نباید مبنای خرید و فروش سهام توسط کاربران قرار بگیرد. عواقب خرید و فروش بر اساس آمار ارائه شده توسط سهمتو، کاملا بر عهده کاربران است و سهمتو هیچ گونه مسئولیتی در قبال زیان احتمالی کاربران نمیپذیرد.
  کلیه حقوق مادی و معنوی سایت، انحصارا متعلق به سهمتو است. هرگونه تقلید، کپی برداری و یا استفاده از تمام یا بخشی از عنوان و طراحی سایت، لوگو، محتوا و هر گونه سوء استفاده از نام و محتوای منتشر شده توسط سهمتو، غیر قانونی است.‎
  اختیار هرگونه طراحی مجدد، ادغام یا توقف ارائه خدمات در هر زمان و به هر علتی برای مجموعه سهمتو محفوظ است. بنابراین مسئولیتی بابت زیان احتمالی کاربران، متوجه سهمتو نمی‌شود.
  سهمتو این حق را برای خود محفوظ میداند که تمامی بند های قوانین و مقررات را متناسب با نظر خود ویرایش کند.
  قوه قهریه: تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، مجموعه بورس ترند هیچ گونه مسئولیتی ندارد.
  قوانین
 • درباره ما
  سهمتو برای سرمایه گذاران در بورس :
  افراد برای سرمایه گذاری در بورس یا وقت کافی برای جمع آوری اطلاعات ندارند یا دانش کافی جهت تحلیل بورس را ندارند.
  سهمتو برای تریدرها در بورس :
  تریدرها برای سود کردن بیشتر نیاز دارند همه اطلاعات بازار را به موقع داشته باشند ولی قادر دنبال کردن همه کانال ها نیستند و معیاری برای سنجش کانال ها هم ندارند.
  سهمتو کمک میکند تا هر آنچه نیاز است از اطلاعات بورسی و شبکه اجتماعی برای انتخاب سهم خوب، خرید و فروش و زمان خوب معامله را در اختیار مخاطبان قرار دهد.
  شما میتوانید سیگنال های سهمتو را در صفحه سیگنال ها مشاهده کنید
  همچنین میتوانید نمادهای خود را به دیده بان اضافه کنید تا همیشه از آخرین خبر های مربوط به آن ها باخبر شوید
  تیم سهمتو از هسته های زیر تشکیل شده است:
  تیم متخصصان بازار سرمایه
  تیم هوش مصنوعی
  تیم نرم افزار
  تیم توسعه کسب و کار
  برای همکاری با سهمتو رزومه خود را به ما ایمیل کنید.
  درباره ما


 • کپی ترید؛ سرمایه گذاری آسان در بازار ارز دیجیتال
  خودت وقت نمیکنی ترید بزنی؟
  با سامانه کپی ترید سهمتو بذار یه حرفه ای بجات ترید کنه سامانه کپی ترید سهمتو در هر لحظه به صورت خودکار تمامی معاملات معامله‌ گران با تجربه بازار ارز دیجیتال را برای شما کپی خواهد کرد. پس از مدیریت پرتفوی خود توسط افراد حرفه ای مطمئن باشید و به صورت خودکار سود کنید برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید:
  1. پرداخت کارمزد بعد از تسویه و از روی سود و کارمزد صفر سهمتو در صورت سودآوری کمتر از بانک
  2. سرمایه‌گذاری در بازار ارز دیجیتال بدون دانش و وقت و ثبت نام و تسویه آنلاین دارایی بدون مراجعه حضوری
  3. امکان مقایسه بهترین تریدر بر اساس سود و سوابق معامله و کپی شدن معاملات حرفه‌ای‌ها در کمتر از ثانیه برای کپی‌کنندگان
  مطالعه بیشتر:
  چطور با کپی ترید بیشتر سود کنیم؟
  روش های آسان سرمایه گذاری سودآور و بدون دردسر
  8 تمایز کلیدی بازار بورس و ارزهای دیجیتال
 • داده های شبکه اجتماعی را نیز به تحلیل خود اضافه کنید
  برای پیگیری اخبار و تحلیل‌های مربوطه چه جایی بهتر از تلگرام!
  اما از یک طرف تعداد کانال‌های بورسی تلگرام آنقدر زیاد هست که شما برای جا نماندن از اخبار و تحلیل‌ها باید به عضویت تعداد بسیار زیادی کانال و گروه در آیید. شما نمیتوانید تمام در تمام کانال‌های بورسی عضو شوید و هزاران پیام را مطالعه کنید تا خبری از سهم‌تان بدست بیاورید. از سوی دیگر برای مطالعه این پیام‌ها در زمان بازار باید از سایت بورس خارج شوید و در تلگرام به مطالعه این اخبار و اطلاعات بپردازید. افزونه سهمتو هر دوم مشکل شما حل کرده است و کاری که شما می‌خواستید انجام دهید را افزونه سهمتو انجام داده البته به شکلی مدرن‌تر! حتما الان این سوال برای شما پیش اومد که افزونه سهمتو چیست و چطور کار می‌کند؟