پرویز خالقی

@permanet5160

سیگنالی بورس

نوع کانال

سیگنالی بورس

رتبه تریدر

بر اساس بازدهی ماهانه

عملکرد تریدر

بازدهی
ماهانه

0.0%

بازدهی
سه ماهه

0%

بازدهی
شش ماهه

0.0%

افت سرمایه

-3.5%

قدرت تحلیل

0.0%

ریسک

0.0%

عملکرد تریدر را به اشتراک بگذارید.

نظرات کاربران سهمتو

نظرات کاربران سهمتو در مورد تریدر
@ پرویز خالقی

0%
0%
نظر شما چیست؟

عملکرد تریدر

تعداد اعضای کانال تلگرام

80.6K

میانگین بازدید روزانه

42.2K

میانگین تعداد سیگنال روزانه

3

متوسط

قوی

ضعیف

میزان اشتیاق کاربران به تحلیل‌های تریدر

نحوه محاسبه :

میانگین بازدید روزانه

تعداد اعضای کانال تلگرام

سیگنال تریدرها

فیلتر
بزودی
آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:80.6K

دوستان دقت کنید، گاها در زمان واریز وجه از سمت بانک آینده یا برنامه همراه کارت مشکلاتی مشاهده شده و سیستم پیام خطایی داده. برای حل مشکل کافیه فقط حساب مبدا یا اپلیکیشن واریز رو تغییر بدید🌹

@salarsafaie

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:80.6K

وَأَنْفَقُوا مِمَّا رَزَقْنَاهُمْ سِرًّا وَعَلَانِیَةً یَرْجُونَ تِجَارَةً لَنْ تَبُورَ

و از آنچه بدیشان روزى داده‏ ایم نهان و آشکارا انفاق مى کنند امید به #تجارتى بسته‏ اند که هرگز زوال نمى ‏پذیرد

سوره فاطر آیه 29

تِجَارَةً لَنْ تَبُورَ

تنها #تجارت و سودی که در این دنیا و آخرت زوال ناپذیر است. #تجارتی است که در راه خدا هزینه شود

#تجارتی که زوال ناپذیر است

نمایش بیشتر

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:80.6K
2536546

آیا ما اونی هستیم که به یه مادر بیمار، با سرطانی پیشرفته و دو دختر نوجوان که صاحبخانه ای اثاثیه اش رو تو کوچه می‌ریزه نه بگیم؟ همچین روزی‌ نخواهد رسید، انشالله!

شما بهتر از من میدونید اجاره ها چه قیامتی شده. هیچوقت اجازه ندادم که خانواده های تحت پوشش، زیاده خواهی کنن یا کسی که با اجاره ای سنگین وسط شهر زندگی میکنه جزو ما باشه. این یه اصل محکم بوده، از قدیم تا امروز. اما یکی دوسال اخیر دیگه حاشیه شهرها هم در امان نموندن. هر روز یه نماینده بهم پیام میده که مستاصل شده و نمیدونه مادر تنها و بچه هاش رو چه کنه! میشه جای ارزونتری رفت، ولی نه دیگه هرجایی. باید این رو در نظر بگیریم که بچه هامون نباید در مناطق خیلی ناجور بزرگ بشن.

شماها نقش پدران نداشته این بچه ها رو دارید. همیشه خودم و شما رو در حکم پدری دیدم که به همه مشکلاتشون حساسیم. قبلا یه حساب مخصوص رهن باز شد برای روز اضطرار و اگه از من میپرسید، امروز روز اضطراره! روزی که باید بیایم وسط، برا اینکه چندتا بچه بهتر بزرگ شن.

شماره کارت گروه #امین :

6273-8170-1017-8964

قرار ما، از این لحظه تا ۱۲ شب روز عاشورا

@yaatim

نمایش بیشتر

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:80.6K

بعد چند ماه این هفته اعلام میشه هفته بعد اعلام میشه صدها کارشناس قیمت گذاری کردن و..... تازه میگه سهام وثیقه است!!!

با این داستان سرایی ها بعیده امسال واگذاری انجام بشه

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:80.6K

🔹 جلسه ویژه مقامهای بلندپایه درباره واگذاری ایران #خودرو و سایپا

حسین قربان زاده رئیس سازمان خصوصی سازی در کلاب هاوس :

دو #خودرو ساز ما کل سهم‌شان وثیقه است یعنی اگر من اراده کنم و همین فردا خودم به این نتیجه برسم، این امکان وجود ندارد

چند روز پیش هم جلسه‌ای در خدمت معاون اول محترم بودیم و من آنجا هم عرض کردم، مس، #فولاد، ایران‌#خودرو و سایپا به دلیل وثیقه بودن‌شان ، امکان اینکه این‌ها را مستقیم واگذار کنیم، نداریم و به شدت پیگیر این موضوع هستیم که وثایق این‌ها معلوم شود.

این‌ شرکت ها سال ۷۹ و ۸۰ برای مبلغ اندکی وثیقه شده‌اند و همچنان این سهام وثیقه مانده است. من به جد پیگیری می‌کنم در ماه آینده که این ۴ شرکت وثایق‌شان به این وسیله آزاد شود و امکان واگذاری سهم‌شان فراهم شود

ولی درمورد #ارزش‌گذاری فرمایش شما را قبول ندارم، ما مارکت بورس را وقتی به رسمیت شناختیم، باید قیمت تابلوی آن را هم به رسمیت بشناسیم، من هم می‌دانم که یک نقایصی دارد، عمق این #بازار را می‌دانم حتی بعضا ملاحظاتی که در مورد دستکاری و ملاحظات دیگری که وجود دارد، تخلفاتی که ایجاد می‌شود را می‌دانم، اما با همه این‌ها همانطور که ما قاضی فاسد هم داریم، ولی ما نمی‌توانیم کل احکام قضایی را زیر سوال ببریم ما نمی‌توانیم قیمت روی تابلوی #بازار سرمایه را زیر سوال ببریم و بگوییم که بروید به روش #ارزش خالص روز دارایی #ارزش گذاری کنیم و با آن روش شرکت بورسی را عرضه کنیم.

شرکت بورسی قیمت سهم دارد، مبنا باید قیمت سهم تابلو باشد، اما این ملاحظات که کسی قیمت را عمدا پایین نیاورد، دستکاری نکند و به قول شما با آن فضایی که یک هلدینگ یا شرکتی دارد که این موتوریته را دارد که دستکاری کند، این ملاحظاتی است که اولا ناظر باید حواسش باشد، ثانیا ما به عنوان سازمان خصوصی سازی این اجازه را نمی‌دهیم همانطوری که قیمت را در روزی که فریز می‌کنیم، بعد از آن هر اتفاقی هم بیفتد، تاثیری ندارد و با همان قیمتی که تعیین شده است با اضافه #ارزش بلوکی است.

در مورد اضافه #ارزش بلوکی روش‌های مختلف و دستورالعمل وجود دارد، اگرچه هنوز آنچه که دستورالعمل قاطعی باشد در خصوص فرمول افزایش مدیریتی وجود ندارد و ما هم نتوانسته‌ایم هنوز به آن سمت برسیم که آئین نامه‌ای به این شکل تصویب کنیم، اما بالاخره چون قانون این اجازه را داده است ، آیین نامه قیمت‌گذاری هم تصریح دارد که به پیشنهاد سازمان خصوصی‌سازی و تصویب هییت عالی واگذاری ما تمام تلاش‌مان را می‌کنیم که از همه کارشناسانی که در #ارزش‌گذاری در سطح ۱ کشور حضور دارند استفاده کنیم

همانطوری که در سال گذشته برای اضافه #ارزش بلوکی آن استفاده کرده‌ایم و به درصد ۴۰ رسیده‌ایم و برای اضافه #ارزش بلوکی ۱۸ درصد سهم دولت امسال ما داریم این را بازنگری می‌کنیم، ولی حتما بعد از آن جمع‌بندی که مطرح می‌شود اضافه #ارزش بلوکی آن کمک می‌کند به اینکه این سهم سهم ارزنده‌ای برای فروش باشد.

@khaarget='_blank'>barha_nazarha

نمایش بیشتر

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:80.6K
2534586

#شاخص_پالایشگاهی

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:80.6K

آپدیت 👇

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:80.6K

نهایت خاک بر سری

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:80.6K

همین جمله تاریخی سینوهه هم اکنون در #بازار بورس و کانالهای تلگرامی ما به عینیت رسیده .

شما روزانه ده تا نمودار بزار انتهای هر کدام یه دم موش بکش بسمت آسمان همه برات کف و سوت خواهند زد .اما کافیه هشدار نزول و احتیاط بدی .تا از دید روانشناسی بصورت ناخودآگاه مورد تنفر جماعت واقع شوی .چون هیچ کسی از اینکه ممکنه تو ضرر و زیان بره خوشحال نخواهد شد بلکه حالت تدافعی بخود میگیره . ولی مدام تو گوشش داستانهای رویایی و شیرین تعریف کن و بگو به تمام آرزوهایت خواهی رسید .بخر و نترس که وقت خریده . خواهی دید که با چهره خندان و روی گشاده و نگاه تحسین آمیز مریدت خواهد شد .

چرا ؟ چون حقیقت در خیلی از موارد مثل زهر تلخ است . و قبولش مشکل .

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:80.6K

📎

ممکن است فرهنگ و اعتقادات مردم عوض شود ولی حماقت آن ها عوض نخواهد شد و در تمام اعصار می توان به وسیله گفته ها و نوشته های دروغ، مردم را فریفت.

زیرا همانطور که مگس، عسل را دوست دارد، مردم هم دروغ و ریا و وعده های پوچ را که هرگز عملی نخواهند شد دوست می دارند...

میکا والتاری

سینوهه

نمایش بیشتر

سامانه هوشمند سهمتو پیام‌های تمام کانال‌های بورسی تلگرام را جمع‌آوری می‌کند و با استفاده از هوش مصنوعی سیگنال‌های خرید و فروش هر کانال شناسایی و بازدهی سبد سهامی معرفی شده توسط هر کانال را محاسبه می‌کند و بر اساس پارامترهایی مثل بازدهی ماهانه سبد پیشنهادی کانال، قدرت تحلیلگر و میزان ریسکی که تحلیلگر برای سیگنال‌های خود ارائه می‌کند، آن‌ها را رتبه‌بندی می‌کند. سهم‌های معرفی شده توسط سهمتو معمولا در کوتاه مدت سود مناسبی را به سرمایه‌گذار می‌رساند اما سهمتو هیچگونه مسئولیتی درمورد نماد های معرفی شده ندارد چرا که این سهم‌ها بر اساس اطلاعات برامده از شبکه اجتماعی معرفی می‌شود و سهمتو هیچ داده‌ای به محتوای شبکه اجتماعی اضافه یا کم نمی‌کند. سهمتو بر اساس مشخصات هر نماد از قبیل جذابیت خرید و فروش، ریسک سرمایه گذاری و شاخص ترس و طمع و پارامترهای دیگر مانند: تازگی سیگنال‌ها و اعتبار کانال‌ها که همگی براساس محتوای پیام های منتشر شده در کانال‌های بورسی هستند، بهترین نمادها را در صفحه سیگنال معرفی می‌کند.


نصب سریع اپلیکیشن:

خرید اشتراک
 • افزونه سهمتو
  افزونه سهمتو افزونه سهمتو ابزاری رایگان است که بر روی مرورگر کروم نصب می شود و اطلاعات جذابی برای تحلیل سهام بر اساس اطلاعات شبکه‌ اجتماعی می دهد. برای دریافت رایگان افزونه سهمتو میتوانید به اینجا مراجعه کنید:
  چرا باید افزونه سهمتو را نصب کنید؟ صرفه جویی در زمان تحلیل تلگرام در یک نگاه تکمیل سایت های بورسی
  بیشتر بخوانید:
  افزونه بورسی سهمتو: کل تلگرام در یک نگاه
  با افزونه بورس سهمتو، سه بعدی تحلیل کن!
 • سوالات متداول

  سایت سهمتو اطلاعات کانال های شبکه اجتماعی مانند تلگرام را جمع آوری می کند و بر اساس سیگنال های خرید و فروشی که هر تریدر برای سهام بورسی مانند:شستا وخودرو وخساپا وفملی وشبندر وشپنا و ارزهای دیجیتال مانندبیت کوین ,اتریوم ,کاردانو ,شیبا، و... صادر میکند، آنها را رتبه بندی میکند.

  1- بیت کوین چیست؟

  بیت کوین (bitcoin) پول مجازی بر پایه بلاچین است که به پادشاه ارزهای دیجیتال هم معروف است. بیت کوین (BTC) تاریخچه دور و درازی دارد که می توانید در (این بخش ) بخوانید.

  2- قیمت روز بیت کوین چقدر است؟

  در حال حاضر قیمت هر بیت کوین به تتر (tether) و تومان را می توانید از صفحه اختصاصی سهمتو بیت کوین مطلع شوید.

  3- شاخص ترس و طمع بیت کوین امروز چیست و در چه حالتی قرار دارد؟

  شاخص ترس و طمع بیت کوین به شما کمک می کند برای معامله بهتر تصمیم گیری کنید و مقدار را می توانید از صفحه اختصاصی سهمتو بیت کوین مطلع شوید.

  4- سود روزانه بیت کوین چیست و چقدر می باشد؟

  درصد تغییرات قیمت لحظه ای بیت کوین نسبت به دیروز را سود روزانه می گویند که می توانید سود روزانه را از صفحه اختصاصی سهمتو مطلع شوید.

  5- بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری چه ارز دیجیتالی است؟

  در صفحه سیگنال ها در سهمتو می‌توانید بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری را مشاهده کنید.

  6- بهترین تریدر ارز دیجیتال کیست؟ و چه عملکردی دارد؟

  در صفحه برترین تریدرها در سهمتو می‌توانید بهترین تریدر ارز دیجیتال را شناسایی کنید و در صفحه اختصاصی آن عملکرد تریدر نیز مشخص است.

  7- اخبار فوری ارزهای دیجیتال را چگونه پیدا کنیم؟

  در صفحه هر ارز دیجیتال مانندبیت کوین ,اتریوم ،کاردانو ، سولاناشیبا... می‌توانید به سرعت تمام اخبار مرتبط با هر ارز دیجیتال را مشاهده کنید.

  8-چگونه در ارز دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟

  برای سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال می توانید با استفاده روش غیر مستقیمکپی ترید کارخودتون را شروع کنید و اولین بیت کوین و یا هر ارز دیجیتال دیگه‌ای را با کمک تریدرهای حرفه ای بخرید.

  9- برای خرید بیت کوین از کجا شروع کنیم؟

  برای خرید اولین بیت کوین خود باید در یکی از صرافی های ایرانی و خارجیثبت نام کنید و از آنجا اولین بیت کوین خود را بخرید. همچنین شما در بخش سهام بورسی سهمتو می توانید: سیگنال خرید و تحلیل شستا،سیگنال خرید و تحلیل شپنا، سیگنال خرید و تحلیل شبندر، سیگنال خرید و تحلیل ذوب، سیگنال خرید و تحلیل لپارس، سیگنال خرید و تحلیل انرژی 3، سیگنال خرید و تحلیل خودرو، سیگنال خرید و تحلیل خساپا و سهم های دیگر مثل خبهمن، فمراد، شتران، غدام، خگستر را ببینید.

  10- افزونه بورس سهمتو چیست؟

  برای خرید اولین بیت کوین خود باید در یکی از صرافی های ایرانی و خارجیافزونه سهمتو ابزاری رایگان است که بر روی مرورگر کروم نصب می شود و اطلاعات جذابی برای تحلیل سهام بر اساس اطلاعات شبکه‌ اجتماعی می دهد. و می توانید از این لینک به راحتی نصب کنید: +لینک

  11 - چرا باید سهمتو را نصب کنید؟

  1. صرفه جویی در زمان 2. تحلیل تلگرام در یک نگاه 3. تکمیل سایت های بورسی(اطلاعات بیشتر)

  12. قابلیت‌های افزونه سهمتو چیست؟

  • مشاهده امتیاز خرید و فروش هر سهم در شبکه اجتماعی
  • مشاهده فیلتر خرید و فروش بر اساس اطلاعات شبکه اجتماعی
  • مشاهده تعداد کل سیگنالهای ارائه شده سهام
  • مشاهده تعداد سیگنال خرید سهام
  • مشاهده تعداد سیگنال فروش سهام
  اطلاعات بیشتر

  سوالات متداول
 • قوانین
  سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی
  سهمتو به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.
  توافقنامه استفاده از سهمتو:
  این توافقنامه شامل قوانین و مقرراتی است که میان سهمتو و کاربران آن وجود دارد. رعایت این قوانین برای فعالیت در سهمتو الزامی است و ثبت نام در سایت به منزله پذیرش مفاد این توافقنامه است.
  فعالیت سایت سهمتو در چارچوب قوانین جمهوری اسلامی است و انجام هر گونه فعالیتی که بر اساس فهرست کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه تخلف محسوب شود، ممنوع است.
  نام و نام خانوادگی اعلام شده حین ثبت نام، به عنوان شناسه پروفایل کاربر ثبت میشود. لذا کاربران باید از نام و نام خانوادگی صحیح و متعارف استفاده کنند.
  کاربران موظف هستند هنگام ثبت نام، شماره تماس و آدرس پست الکترونیک معتبر اعلام نمایند تا برای اطلاع رسانی های سایت با مشکل مواجه نشوند.
  امکان تغییر شماره تماس ثبت شده هنگام ثبت نام، برای کاربران وجود ندارد.
  هر شماره تماس و آدرس پست الکترونیک، تنها یک مرتبه امکان ثبت نام در سهمتو را دارد.
  سهمتو هیچ گونه فعالیتی در زمینه سیگنال دهی یا تبلیغ سهام و شرکتهای مختلف انجام نمیدهد و تنها سیگنالهای ارائه شده در شبکه های اجتماعی را منتشر و ارزیابی میکند.
  سهمتو هیچ گونه مسئولیتی در قبال صحت و کیفیت تحلیلها و سیگنالهای اعلام شده در شبکه های اجتماعی ندارد.
  آمار و تحلیلهای ارائه شده در سهمتو نباید مبنای خرید و فروش سهام توسط کاربران قرار بگیرد. عواقب خرید و فروش بر اساس آمار ارائه شده توسط سهمتو، کاملا بر عهده کاربران است و سهمتو هیچ گونه مسئولیتی در قبال زیان احتمالی کاربران نمیپذیرد.
  کلیه حقوق مادی و معنوی سایت، انحصارا متعلق به سهمتو است. هرگونه تقلید، کپی برداری و یا استفاده از تمام یا بخشی از عنوان و طراحی سایت، لوگو، محتوا و هر گونه سوء استفاده از نام و محتوای منتشر شده توسط سهمتو، غیر قانونی است.‎
  اختیار هرگونه طراحی مجدد، ادغام یا توقف ارائه خدمات در هر زمان و به هر علتی برای مجموعه سهمتو محفوظ است. بنابراین مسئولیتی بابت زیان احتمالی کاربران، متوجه سهمتو نمی‌شود.
  سهمتو این حق را برای خود محفوظ میداند که تمامی بند های قوانین و مقررات را متناسب با نظر خود ویرایش کند.
  قوه قهریه: تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، مجموعه بورس ترند هیچ گونه مسئولیتی ندارد.
  قوانین
 • درباره ما
  سهمتو برای سرمایه گذاران در بورس :
  افراد برای سرمایه گذاری در بورس یا وقت کافی برای جمع آوری اطلاعات ندارند یا دانش کافی جهت تحلیل بورس را ندارند.
  سهمتو برای تریدرها در بورس :
  تریدرها برای سود کردن بیشتر نیاز دارند همه اطلاعات بازار را به موقع داشته باشند ولی قادر دنبال کردن همه کانال ها نیستند و معیاری برای سنجش کانال ها هم ندارند.
  سهمتو کمک میکند تا هر آنچه نیاز است از اطلاعات بورسی و شبکه اجتماعی برای انتخاب سهم خوب، خرید و فروش و زمان خوب معامله را در اختیار مخاطبان قرار دهد.
  شما میتوانید سیگنال های سهمتو را در صفحه سیگنال ها مشاهده کنید
  همچنین میتوانید نمادهای خود را به دیده بان اضافه کنید تا همیشه از آخرین خبر های مربوط به آن ها باخبر شوید
  تیم سهمتو از هسته های زیر تشکیل شده است:
  تیم متخصصان بازار سرمایه
  تیم هوش مصنوعی
  تیم نرم افزار
  تیم توسعه کسب و کار
  برای همکاری با سهمتو رزومه خود را به ما ایمیل کنید.
  درباره ما


 • کپی ترید؛ سرمایه گذاری آسان در بازار ارز دیجیتال
  خودت وقت نمیکنی ترید بزنی؟
  با سامانه کپی ترید سهمتو بذار یه حرفه ای بجات ترید کنه سامانه کپی ترید سهمتو در هر لحظه به صورت خودکار تمامی معاملات معامله‌ گران با تجربه بازار ارز دیجیتال را برای شما کپی خواهد کرد. پس از مدیریت پرتفوی خود توسط افراد حرفه ای مطمئن باشید و به صورت خودکار سود کنید برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید:
  1. پرداخت کارمزد بعد از تسویه و از روی سود و کارمزد صفر سهمتو در صورت سودآوری کمتر از بانک
  2. سرمایه‌گذاری در بازار ارز دیجیتال بدون دانش و وقت و ثبت نام و تسویه آنلاین دارایی بدون مراجعه حضوری
  3. امکان مقایسه بهترین تریدر بر اساس سود و سوابق معامله و کپی شدن معاملات حرفه‌ای‌ها در کمتر از ثانیه برای کپی‌کنندگان
  مطالعه بیشتر:
  چطور با کپی ترید بیشتر سود کنیم؟
  روش های آسان سرمایه گذاری سودآور و بدون دردسر
  8 تمایز کلیدی بازار بورس و ارزهای دیجیتال
 • داده های شبکه اجتماعی را نیز به تحلیل خود اضافه کنید
  برای پیگیری اخبار و تحلیل‌های مربوطه چه جایی بهتر از تلگرام!
  اما از یک طرف تعداد کانال‌های بورسی تلگرام آنقدر زیاد هست که شما برای جا نماندن از اخبار و تحلیل‌ها باید به عضویت تعداد بسیار زیادی کانال و گروه در آیید. شما نمیتوانید تمام در تمام کانال‌های بورسی عضو شوید و هزاران پیام را مطالعه کنید تا خبری از سهم‌تان بدست بیاورید. از سوی دیگر برای مطالعه این پیام‌ها در زمان بازار باید از سایت بورس خارج شوید و در تلگرام به مطالعه این اخبار و اطلاعات بپردازید. افزونه سهمتو هر دوم مشکل شما حل کرده است و کاری که شما می‌خواستید انجام دهید را افزونه سهمتو انجام داده البته به شکلی مدرن‌تر! حتما الان این سوال برای شما پیش اومد که افزونه سهمتو چیست و چطور کار می‌کند؟