دل مشغولی‌های حسین‌ خِزلی

@hkhezli

تحلیلی

نوع کانال

تحلیلی

رتبه تریدر

بر اساس بازدهی ماهانه

نظرات کاربران سهمتو

نظرات کاربران سهمتو در مورد تریدر
@ دل مشغولی‌های حسین‌ خِزلی

0%
0%
نظر شما چیست؟

عملکرد تریدر

تعداد اعضای کانال تلگرام

3.8K

میانگین بازدید روزانه

2.6K

میانگین تعداد سیگنال روزانه

5

متوسط

قوی

ضعیف

میزان اشتیاق کاربران به تحلیل‌های تریدر

نحوه محاسبه :

میانگین بازدید روزانه

تعداد اعضای کانال تلگرام

سیگنال تریدرها

فیلتر
بزودی
آموزش بورس
دنبال کننده:3.8K

کتاب تحلیل حقوقی معاملات #بازار فیزیکی بورس کالای ایران

https://www.gisoom.com/book/11031513/%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8-%D8%AA%D8%AD%D9%84%DB%8C%D9%84-%D8%AD%D9%82%D9%88%D9%82%DB%8C-%D9%85%D8%B9%D8%A7%D9%85%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%D8%A7%D8%B1-%D9%81%DB%8C%D8%B2%DB%8C%DA%A9%DB%8C-%D8%A8%D9%88%D8%B1%D8%B3-%DA%A9%D8%A7%D9%84%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86/

آموزش بورس
دنبال کننده:3.8K

گزارش جامع عملکرد فصلی شرکتهای فعال در #بازار سرمایه

مرتب شده بر اساس #ارزش #بازاری

@NoavaranAmin

نمایش بیشتر

آموزش بورس
دنبال کننده:3.8K
2028802

مشت محکم که میگن همین پاسخ دکتر دارابی به آشنا هست!

@twitter_bourse

آموزش بورس
دنبال کننده:3.8K

🎯6بهمن در خاطرات آیت الله هاشمی رفسنجانی(ره)

آموزش بورس
دنبال کننده:3.8K
2026782

ابلاغیه مهم معاون اول رئیس جمهور

مصوبات کمیسیون اقتصادی دولت

۶ بهمن ۱۴۰۰

در حمایت از #بازارسرمایه

نمایش بیشتر

آموزش بورس
دنبال کننده:3.8K

برادران و خواهران گرامی

فعالان عزیز #بازار سهام

با سلام و احترام؛

مستحضر باشید اینجانب از بهار ۱۳۹۵ به عنوان هیات مدیره "صندوق توسعه #بازار سرمایه" انتخاب شدم. این انتخاب در راستای مصوبه مجمع مورخ دوم آذرماه ۱۳۹۴ که اِشعار داشت صندوق توسعه به صورت مستقل در قالب یک نهاد مالی فعالیت کند، بود.

منطبق بر مذاکرات انجام شده با ریاست وقت سازمان بورس و اوراق بهادار، اینجانب مسئولیت ایجاد زیرساخت‌های اجرایی و طی نمودن فرایند استقلال صندوق را بر عهده گرفتم. با استقرار هیات مدیره و انتخاب اینجانب به عنوان ریاست آن در دی ماه ۱۳۹۵ برخی امور اجرایی نظیر تدارک مکان صندوق، ملزومات اداری، جذب موردی نیروی متخصص همگام با بزرگ شدن صندوق، تهیه و تصویب کلیه آیین نامه های اجرایی و مهمترین آن آیین نامه داخلی "نحوه ی عملیات صندوق توسعه #بازار سرمایه در #بازار سهام، استراتژی های معاملاتی و #مدیریت نقدینگی" و نظام نامه‌های #مدیریت روابط ذینفعان و ... در صندوق انجام شد. در ادامه و با شکل گیری ساختار اجرایی، مجمع مورخ ۲۶ خرداد ۹۶ با اکثریت آراء اینجانب را به عنوان #مدیریت سرمایه گذاری صندوق توسعه #بازار انتخاب نمود. وظیفه ای که تا به امروز در صندوق توسعه #بازار سرمایه با حجم منابع تحت #مدیریت بیش از ۱۴ هزارمیلیارد تومانی، بر عهده داشته ام.

در طول دوره #مدیریت ۵ ساله، همواره دو اصل تقدم منافع ملی و منافع دارندگان واحدهای سرمایه گذاری در اولویت کاری اینجانب قرار گرفت؛ حمایت از سرمایه های مردم و حاکمیت در بزنگاه هایی چون حمله انتحاری به مجلس شورای اسلامی، خروج آمریکا از برجام و شهادت مظلومانه سپهد سلیمانی، روزهای سخت و جانسوز شهریور ۹۹ به بعد، روزهای پرافتخاری از عملکرد حقیر است که همواره در ذهن من و ان شالله #بازار سرمایه به عنوان اصالت تقدم منفعت ملی ماندگار خواهد بود. همچنین #بازارگردانی اصولی و #بازار محور با راه اندازی سامانه های مختلف (سامانه ارسال سفارشات پربسامد مبتنی بر نامک، سامانه آیین نامه معاملاتی صندوق، سامانه معاملات نیمه خودکار اختیار)، اولویت گذاری در انجام معاملات صندوق در کارگزاری دارندگان واحدهای سرمایه گذاری، اخذ ۳۶۰۰ میلیارد ریال معافیت از هزینه های قطعی صندوق مشتمل بر معافیت کارمزد معاملات، اخذ معافیت مالیات بر فروش سهام، اخذ معافیت مالیات بر اعمال اختیارهای خرید و ...، راه اندازی، #مدیریت و توسعه #بازار اختیار معامله (به عنوان تنها #بازار مشتقه قابل اتکا در این روزهای #بازار که تاریخ شفاهی توسعه آن و تلاش های همکاران خود بحثی مفصل است) و انتفاع بیش از ۲۲۰۰ میلیارد ریالی صندوق از اختیارهای خرید اعمال نشده و اداره صندوق با حداقل هزینه ممکن، صحه ای بر اصالت حفظ و تقدم منافع دارندگان واحدهای سرمایه گذاری نزد اینجانب است.

فعالان محترم #بازار سرمایه

مستحضرید اداره چنین صندوقی در این ابعاد و این حد از وظایف و مسئولیت های حاکمیتی امری سهل نبوده و نیست. صندوق گِره ای عجیب از روابط فی مابین سازمان بورس و ارکان، کارگزاران، دارندگان واحدهای سرمایه گذاری، ناشران و فعالان #بازار است. تلاش من برای حل این گرهِ تعارضِ منافع، استقرار حاکمیت قانون، اصالتِ ضوابط بر روابط، مرزبندی با ذینفعان و تلاش جهت حداکثر کردن منافع دارندگان واحدهای سرمایه گذاری بوده است.

نتیجه این تلاش ها ساخت یک "نماد" قابل اتکا در سلامت و مهارت از صندوق در اذهان فعالان #بازار، دارندگان واحدهای سرمایه گذاری، سازمان بورس و اوراق بهادار، ارکان و سایر ذینفعان بوده است.

اینک در این برهه زمانی با یقین دل برای وجود چنین ساختاری و ثبت عملکردی مورد تایید مجامع چهار سال اخیر و خصوصاً مجمع سالانه مورخ ۲۷ مهر ۱۴۰۰ که با حضور فعالانه شرکت های کارگزاری، بانک ها و سایر ذینفعان برگزار شد، خرسندم و امیدوارم همه ی عزیزان نیز از عملکرد اینجانب که قطعا کامل و کافی نبوده و با ضعف هایی همراه، رضایت مکفی داشته باشد.

رجاء واثق من سربلندی #بازار محترم سرمایه و فعالان دلسوز و قابل احترام آن و موفقیت روزافزون صندوق توسعه #بازار سرمایه در انجام وظایف مصرح در اساسنامه خود است.

فعالان گرامی و اهالی محترم #بازار سهام

مجدداً و در کمال خضوع، از اعتماد همه ی شما در تمام سالیان اخیر و فرصتی که در اختیار اینجانب قرارداده شد، کمال تشکر را دارم.

موکداً ابراز مینمایم هر ضعف و قصرانی که در

این سال ها در عملیات صندوق بوده از من است و تمام نکات مثبت و عملیات قابل قبول، از تلاش های جهادگونه ی همکاران من.

رَوَم در جرگه ی پیران از خود بی خبر، شاید

برون آرند از جانم به مِی، اَفکار خامَم را

به ساغَر ختم کردم این "عَدم" اندر "عَدم‌نامه"

به پیر صومعه! برگو؛ ببین حُسن خِتامم را

با کمال احترام

برادرتان

محمد حسین صدرائی

نمایش بیشتر

آموزش بورس
دنبال کننده:3.8K

کلاهبردارانی که روش‌شان جدید نیست!

@hkhezli

رشته توییتی از EbneHava\_

https://telegra.ph/رشته-توییتی-از-EbneHava-01-26

نمایش بیشتر

آموزش بورس
دنبال کننده:3.8K

🎯5بهمن در خاطرات آیت الله هاشمی رفسنجانی(ره)

آموزش بورس
دنبال کننده:3.8K
2025238
آموزش بورس
دنبال کننده:3.8K
2025239
تماس با ما021-91035488[email protected]
ثبت نام سریع

بعد از ثبت نام هدیه 7 روز سهمتو فعال می شود.


 • افزونه سهمتو

  افزونه سهمتو افزونه سهمتو ابزاری رایگان است که بر روی مرورگر کروم نصب می شود و اطلاعات جذابی برای تحلیل سهام بر اساس اطلاعات شبکه‌ اجتماعی می دهد. برای دریافت رایگان افزونه سهمتو میتوانید به اینجا مراجعه کنید:
  چرا باید افزونه سهمتو را نصب کنید؟ صرفه جویی در زمان تحلیل تلگرام در یک نگاه تکمیل سایت های بورسی
  بیشتر بخوانید:
  افزونه بورسی سهمتو: کل تلگرام در یک نگاه
  با افزونه بورس سهمتو، سه بعدی تحلیل کن!
 • سوالات متداول

  سایت سهمتو اطلاعات کانال های شبکه اجتماعی مانند تلگرام را جمع آوری می کند و بر اساس سیگنال های خرید و فروشی که هر تریدر برای سهام بورسی مانند:شستا وخودرو وخساپا وفملی وشبندر وشپنا و ارزهای دیجیتال مانندبیت کوین ,اتریوم ,کاردانو ,شیبا، و... صادر میکند، آنها را رتبه بندی میکند.

  1- بیت کوین چیست؟

  بیت کوین (bitcoin) پول مجازی بر پایه بلاچین است که به پادشاه ارزهای دیجیتال هم معروف است. بیت کوین (BTC) تاریخچه دور و درازی دارد که می توانید در (این بخش ) بخوانید.

  2- قیمت روز بیت کوین چقدر است؟

  در حال حاضر قیمت هر بیت کوین به تتر (tether) و تومان را می توانید از صفحه اختصاصی سهمتو بیت کوین مطلع شوید.

  3- شاخص ترس و طمع بیت کوین امروز چیست و در چه حالتی قرار دارد؟

  شاخص ترس و طمع بیت کوین به شما کمک می کند برای معامله بهتر تصمیم گیری کنید و مقدار را می توانید از صفحه اختصاصی سهمتو بیت کوین مطلع شوید.

  4- سود روزانه بیت کوین چیست و چقدر می باشد؟

  درصد تغییرات قیمت لحظه ای بیت کوین نسبت به دیروز را سود روزانه می گویند که می توانید سود روزانه را از صفحه اختصاصی سهمتو مطلع شوید.

  5- بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری چه ارز دیجیتالی است؟

  در صفحه سیگنال ها در سهمتو می‌توانید بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری را مشاهده کنید.

  6- بهترین تریدر ارز دیجیتال کیست؟ و چه عملکردی دارد؟

  در صفحه برترین تریدرها در سهمتو می‌توانید بهترین تریدر ارز دیجیتال را شناسایی کنید و در صفحه اختصاصی آن عملکرد تریدر نیز مشخص است.

  7- اخبار فوری ارزهای دیجیتال را چگونه پیدا کنیم؟

  در صفحه هر ارز دیجیتال مانندبیت کوین ,اتریوم ،کاردانو ، سولاناشیبا... می‌توانید به سرعت تمام اخبار مرتبط با هر ارز دیجیتال را مشاهده کنید.

  8-چگونه در ارز دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟

  برای سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال می توانید با استفاده روش غیر مستقیمکپی ترید کارخودتون را شروع کنید و اولین بیت کوین و یا هر ارز دیجیتال دیگه‌ای را با کمک تریدرهای حرفه ای بخرید.

  9- برای خرید بیت کوین از کجا شروع کنیم؟

  برای خرید اولین بیت کوین خود باید در یکی از صرافی های ایرانی و خارجیثبت نام کنید و از آنجا اولین بیت کوین خود را بخرید. همچنین شما در بخش سهام بورسی سهمتو می توانید: سیگنال خرید و تحلیل شستا،سیگنال خرید و تحلیل شپنا، سیگنال خرید و تحلیل شبندر، سیگنال خرید و تحلیل ذوب، سیگنال خرید و تحلیل لپارس، سیگنال خرید و تحلیل انرژی 3، سیگنال خرید و تحلیل خودرو، سیگنال خرید و تحلیل خساپا و سهم های دیگر مثل خبهمن، فمراد، شتران، غدام، خگستر را ببینید.

  10- افزونه بورس سهمتو چیست؟

  برای خرید اولین بیت کوین خود باید در یکی از صرافی های ایرانی و خارجیافزونه سهمتو ابزاری رایگان است که بر روی مرورگر کروم نصب می شود و اطلاعات جذابی برای تحلیل سهام بر اساس اطلاعات شبکه‌ اجتماعی می دهد. و می توانید از این لینک به راحتی نصب کنید: +لینک

  11 - چرا باید سهمتو را نصب کنید؟

  1. صرفه جویی در زمان 2. تحلیل تلگرام در یک نگاه 3. تکمیل سایت های بورسی(اطلاعات بیشتر)

  12. قابلیت‌های افزونه سهمتو چیست؟

  • مشاهده امتیاز خرید و فروش هر سهم در شبکه اجتماعی
  • مشاهده فیلتر خرید و فروش بر اساس اطلاعات شبکه اجتماعی
  • مشاهده تعداد کل سیگنالهای ارائه شده سهام
  • مشاهده تعداد سیگنال خرید سهام
  • مشاهده تعداد سیگنال فروش سهام
  اطلاعات بیشتر

  سوالات متداول
 • قوانین

  سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی
  سهمتو به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.
  توافقنامه استفاده از سهمتو:
  این توافقنامه شامل قوانین و مقرراتی است که میان سهمتو و کاربران آن وجود دارد. رعایت این قوانین برای فعالیت در سهمتو الزامی است و ثبت نام در سایت به منزله پذیرش مفاد این توافقنامه است.
  فعالیت سایت سهمتو در چارچوب قوانین جمهوری اسلامی است و انجام هر گونه فعالیتی که بر اساس فهرست کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه تخلف محسوب شود، ممنوع است.
  نام و نام خانوادگی اعلام شده حین ثبت نام، به عنوان شناسه پروفایل کاربر ثبت میشود. لذا کاربران باید از نام و نام خانوادگی صحیح و متعارف استفاده کنند.
  کاربران موظف هستند هنگام ثبت نام، شماره تماس و آدرس پست الکترونیک معتبر اعلام نمایند تا برای اطلاع رسانی های سایت با مشکل مواجه نشوند.
  امکان تغییر شماره تماس ثبت شده هنگام ثبت نام، برای کاربران وجود ندارد.
  هر شماره تماس و آدرس پست الکترونیک، تنها یک مرتبه امکان ثبت نام در سهمتو را دارد.
  سهمتو هیچ گونه فعالیتی در زمینه سیگنال دهی یا تبلیغ سهام و شرکتهای مختلف انجام نمیدهد و تنها سیگنالهای ارائه شده در شبکه های اجتماعی را منتشر و ارزیابی میکند.
  سهمتو هیچ گونه مسئولیتی در قبال صحت و کیفیت تحلیلها و سیگنالهای اعلام شده در شبکه های اجتماعی ندارد.
  آمار و تحلیلهای ارائه شده در سهمتو نباید مبنای خرید و فروش سهام توسط کاربران قرار بگیرد. عواقب خرید و فروش بر اساس آمار ارائه شده توسط سهمتو، کاملا بر عهده کاربران است و سهمتو هیچ گونه مسئولیتی در قبال زیان احتمالی کاربران نمیپذیرد.
  کلیه حقوق مادی و معنوی سایت، انحصارا متعلق به سهمتو است. هرگونه تقلید، کپی برداری و یا استفاده از تمام یا بخشی از عنوان و طراحی سایت، لوگو، محتوا و هر گونه سوء استفاده از نام و محتوای منتشر شده توسط سهمتو، غیر قانونی است.‎
  اختیار هرگونه طراحی مجدد، ادغام یا توقف ارائه خدمات در هر زمان و به هر علتی برای مجموعه سهمتو محفوظ است. بنابراین مسئولیتی بابت زیان احتمالی کاربران، متوجه سهمتو نمی‌شود.
  سهمتو این حق را برای خود محفوظ میداند که تمامی بند های قوانین و مقررات را متناسب با نظر خود ویرایش کند.
  قوه قهریه: تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، مجموعه بورس ترند هیچ گونه مسئولیتی ندارد.
  قوانین
 • درباره ما

  سهمتو برای سرمایه گذاران در بورس :
  افراد برای سرمایه گذاری در بورس یا وقت کافی برای جمع آوری اطلاعات ندارند یا دانش کافی جهت تحلیل بورس را ندارند.
  سهمتو برای تریدرها در بورس :
  تریدرها برای سود کردن بیشتر نیاز دارند همه اطلاعات بازار را به موقع داشته باشند ولی قادر دنبال کردن همه کانال ها نیستند و معیاری برای سنجش کانال ها هم ندارند.
  سهمتو کمک میکند تا هر آنچه نیاز است از اطلاعات بورسی و شبکه اجتماعی برای انتخاب سهم خوب، خرید و فروش و زمان خوب معامله را در اختیار مخاطبان قرار دهد.
  شما میتوانید سیگنال های سهمتو را در صفحه سیگنال ها مشاهده کنید
  همچنین میتوانید نمادهای خود را به دیده بان اضافه کنید تا همیشه از آخرین خبر های مربوط به آن ها باخبر شوید
  تیم سهمتو از هسته های زیر تشکیل شده است:
  تیم متخصصان بازار سرمایه
  تیم هوش مصنوعی
  تیم نرم افزار
  تیم توسعه کسب و کار
  برای همکاری با سهمتو رزومه خود را به ما ایمیل کنید.
  درباره ما

سامانه هوشمند سهمتو پیام‌های تمام کانال‌های بورسی تلگرام را جمع‌آوری می‌کند و با استفاده از هوش مصنوعی سیگنال‌های خرید و فروش هر کانال شناسایی و بازدهی سبد سهامی معرفی شده توسط هر کانال را محاسبه می‌کند و بر اساس پارامترهایی مثل بازدهی ماهانه سبد پیشنهادی کانال، قدرت تحلیلگر و میزان ریسکی که تحلیلگر برای سیگنال‌های خود ارائه می‌کند، آن‌ها را رتبه‌بندی می‌کند. سهم‌های معرفی شده توسط سهمتو معمولا در کوتاه مدت سود مناسبی را به سرمایه‌گذار می‌رساند اما سهمتو هیچگونه مسئولیتی درمورد نماد های معرفی شده ندارد چرا که این سهم‌ها بر اساس اطلاعات برامده از شبکه اجتماعی معرفی می‌شود و سهمتو هیچ داده‌ای به محتوای شبکه اجتماعی اضافه یا کم نمی‌کند. سهمتو بر اساس مشخصات هر نماد از قبیل جذابیت خرید و فروش، ریسک سرمایه گذاری و شاخص ترس و طمع و پارامترهای دیگر مانند: تازگی سیگنال‌ها و اعتبار کانال‌ها که همگی براساس محتوای پیام های منتشر شده در کانال‌های بورسی هستند، بهترین نمادها را در صفحه سیگنالمعرفی می‌کند.

نصب سریع اپ ویندوز:
افزونه رایگان سهمتو:دریافت افزونه
 • کپی ترید؛ سرمایه گذاری آسان در بازار ارز دیجیتال

  خودت وقت نمیکنی ترید بزنی؟
  با سامانه کپی ترید سهمتو بذار یه حرفه ای بجات ترید کنه سامانه کپی ترید سهمتو در هر لحظه به صورت خودکار تمامی معاملات معامله‌ گران با تجربه بازار ارز دیجیتال را برای شما کپی خواهد کرد. پس از مدیریت پرتفوی خود توسط افراد حرفه ای مطمئن باشید و به صورت خودکار سود کنید برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید:
  1. پرداخت کارمزد بعد از تسویه و از روی سود و کارمزد صفر سهمتو در صورت سودآوری کمتر از بانک
  2. سرمایه‌گذاری در بازار ارز دیجیتال بدون دانش و وقت و ثبت نام و تسویه آنلاین دارایی بدون مراجعه حضوری
  3. امکان مقایسه بهترین تریدر بر اساس سود و سوابق معامله و کپی شدن معاملات حرفه‌ای‌ها در کمتر از ثانیه برای کپی‌کنندگان
  مطالعه بیشتر:
  چطور با کپی ترید بیشتر سود کنیم؟
  روش های آسان سرمایه گذاری سودآور و بدون دردسر
  8 تمایز کلیدی بازار بورس و ارزهای دیجیتال
 • داده های شبکه اجتماعی را نیز به تحلیل خود اضافه کنید

  برای پیگیری اخبار و تحلیل‌های مربوطه چه جایی بهتر از تلگرام!
  اما از یک طرف تعداد کانال‌های بورسی تلگرام آنقدر زیاد هست که شما برای جا نماندن از اخبار و تحلیل‌ها باید به عضویت تعداد بسیار زیادی کانال و گروه در آیید. شما نمیتوانید تمام در تمام کانال‌های بورسی عضو شوید و هزاران پیام را مطالعه کنید تا خبری از سهم‌تان بدست بیاورید. از سوی دیگر برای مطالعه این پیام‌ها در زمان بازار باید از سایت بورس خارج شوید و در تلگرام به مطالعه این اخبار و اطلاعات بپردازید. افزونه سهمتو هر دوم مشکل شما حل کرده است و کاری که شما می‌خواستید انجام دهید را افزونه سهمتو انجام داده البته به شکلی مدرن‌تر! حتما الان این سوال برای شما پیش اومد که افزونه سهمتو چیست و چطور کار می‌کند؟